Skocz do zawartości
sana25

AFERA Z OLEJEM NAPĘDOWYM

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, czy zaopatrzyć się w ropę na kolejny sezon. Ceny rosną, czy będzie taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się, czy zaopatrzyć się w ropę na kolejny sezon. Ceny rosną, czy będzie taniej?
Od nowego roku cena ma wzrosnąć o 25 groszy na litrze z powodu wzrostu akcyzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena ropy w powiecie Kępińskim 5.44 niewiecie do kiedy gminy mają wypłacić zwrot podatku akcyzowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie w poniedzialek przyszlo pismo, ze w ciagu 30 dni nam zaplaca.

A mieszkam kawalek od Poznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz doczytałem sie ze swojej decyzji o przyznaniu tego zwrotu że do 30 listopada mają to wypłacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W przyszłym roku (2012) zamierzam po raz pierwszy złożyć wniosek o zwrot akcyzy za paliwo rolnicze - Jakie dokumenty są do tego potrzebne , i czy prawdą jest to że od 2012 roku zmienia się termin przyjmowania wniosków z marca i września na LUTY i SIERPIEŃ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, w przyszłym roku bedzie sie składało w lutym i sierpniu. Bierzesz faktury zliczasz ile kupiłeś litrów paliwa, wypełniasz wniosek w którym wypełniasz: dane osobowe, ilość ha na dzień 30 kwietnia, numer konta bankowego, i wpisujesz wszystkie numery faktur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zbliża się termin składania wniosków o zwrot akcyzy zawartej w cenie paliwa http://www.kib.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=321:wzrost-stawki-zwrotu-podatku-akcyzowego-za-paliwo-rolnicze-w-2012-roku&catid=35:aktualnoci&Itemid=54&lang=pl a w stacjach paliw istny horror jeśli chodzi o ceny.Czy jest szansa że będzie taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pewnie zaczął już "odpływać".

@ predator&obcy Czy czasami nie miotasz się jak te kury?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie rok temu naciągneli tak 4 rolników którzy o tym mówili nie wiadomo ilu się nie przyznało. W beczkach 200l było jakieś 10-15l Biopol na wirzchu a reszta wody. Też jacyś drogowcy.

Ale to i tak mniej straciłeś jakby ci ktoś sprzedał odbarwiankę.

 

Podobną sytuację mieliśmy w naszych okolicach, też sprzedawana była ropa tak rozcieńczona że nie wiem czy tam było w ogóle 20% Paliwa, Panowie zostali podobno zatrzymani przez Policję, to jest straszne, ja tam wolę kupić od pewnego źródła i spokojniejszy jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOrmalnie z krzesła spadłem

przegladam sobie podana ponizej strone i z ciekawosci sprawdzam również co to takiego te Dyspensery

No ale moze ja głupi chłop a nie krawcowa i mam prawo tego nie wiedzieć

 

Co to ludzie nie wymyślą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak. Bo np do benzyny niekażda beczka plastikowa się nadaje bo może z czasem rozpuścić plastik a ropa i opał niema zbytnio rozpuszczających właściwości i praktycznie każda bańka plastikowa się nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda ciagnika i ciągłych kosztów jak się coś zapcha, chyba nie bede ryzykować z opałem na zetorze czy lepiej ryzykować juz sama nie wiem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...