Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:10 Sob 27 Sie 2016

Agrolok
Wszystko o Ursus C-330
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 167, 168, 169 ... 172, 173, 174  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fazer
Gość

PostWysłany: 19:48 Nie 25 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam taki problem , po załozeniu tura do c330 traktor zrobił sie strasznie słaby Evil or Very Mad ( jakieś -30% mocy ) , co jest tego przyczyną ?
Powrót do góry
zimny

PostWysłany: 16:09 Pią 23 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
awe

PostWysłany: 15:52 Pią 23 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Następny wariat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość

PostWysłany: 14:52 Pią 23 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktos myslał o założeniu przedniego napędu do c330
Powrót do góry
Przemek
Gość

PostWysłany: 23:16 Czw 22 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc......mam problem ......mialem wyciek paliwa z kranika przy baku u mojej C 330 , kupilem wiec nowy ,,,,,,,,a nowy gorszy niz ten stary. Ja niewiem co oni sprzedaja ! Nowiutki zawor a paliwo cieklo z niego bardziej niz poprzednio.
Powrót do góry
adam

PostWysłany: 21:25 Wto 20 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marek12 mówisz o m-ce cz 30-ce bo to dwie inne chistorie.Mam c330m i na 4 to aż strach dopinać do 30 bron5tek a co mówić o orce na 4tym biegu. . I pewnie zapomnialeś dodać że masz 1dno skibowy plug.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość

PostWysłany: 11:44 Wto 20 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zhagzam sie z markiem 12
Powrót do góry
marek12
Gość

PostWysłany: 09:15 Wto 20 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do dnoowca.
problem jest taki ze w 330 blokada świetnie działa, nie musisz na niej stać i ci nie wyskakuje.
Natomiast w 360 jazda na blokadzie to udreka. Z reszta juz malo ktora szesdziesiatka ma sprawna blokade.

Ziemniaki kopie swoja 330 na dwójce
Orkę w cięzkiej ziemi robię na trójce a w lekkiej na czwórce
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 13:11 Pią 16 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na jakim biegu kopiecie ziemniaki (ciągnikiem c330 i kopaczką elewatorową) oraz na jakim biegu orzecie 2 skibowym pługiem.
Powrót do góry
Dniowiec
Gość

PostWysłany: 15:53 Czw 15 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Wiessman:Zgadzam sie z tym ze c-360 jest za lekki do trzech skib ale w dobrych warunkach nie ma nawet co porownywac orki trzydziestka a szescdziesiatka.NO chyba że popada delikatnie to faktycznie nie ma juz co nawet próbować orki na 3 skiby.Zgadza sie to ze mam równiez lekkie ziemie ale nie tylko.Wiem dokladnie jak sie c-330 zachowuje na cieżkiej ziemi, on bez blokady ledwo daje rade.Natomiast nie wiem jaki Ty masz plug do tego 914 bo takim zwyklym 3 skibowcem (jakies 90 cm szerokości) to tym ciagnikiem zaoralby skaly i nie mialby ciężko.NO chyba ze masz plug obracany lub jakis zagonowy z duzymi skibami gdzie mozesz szerokośc orki na kazdym korpusie zwiekszyć do 45-50 cm to rozumiem.
Powrót do góry
wojtek
Gość

PostWysłany: 08:07 Czw 15 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bardzo durzu jezdze na blokadzie. Moja dwudziestoletnia trzydziestka prawie zawsze orze na blokadzie.
jak na razie wszystko jest ok. Nie mam z blokada zadnych problemow a na liczniku 6500 motogodzin i wiele z tego przejechalem na blokadzie
Powrót do góry
Jaro
Gość

PostWysłany: 07:29 Czw 15 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piszecie o tym czy c330 da rade na dwie skiby czy nie da to Ja zapytam się jakie jest inne wyjście "moze na 1 co albo na 3 skiby? Ale to tylko w kwesti mojego zdania na ten temat. Moze ktoś mi powie czy uzywanie blokady tylknych kół przez dłuższy okres czasu np. podczas orki jest wskazane bo w instrukcji obsługi napisali ze można używać tylko na prostej i na chwile. Ja podczas orki często używam tej blokady.
Powrót do góry
wiesman
Gość

PostWysłany: 16:39 Sro 14 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dniowiec napisał:
Do Mateusz:Masz racje że oranie trzydziestka to męka, na 2 skiby w cieżkiej ziemi silnik ma konkretnie co robić.Nietety ja co roku musze orać trzydzistką:(Mam jeszcze c-360 i tym nawet na 3 skiby da rade , ale na 2 ciągniki zawsze sporo szybciej idzie.

jesli orka 330 na 2 skiby w ciezkiej ziemi to meka to jeszcze wiekszą męką jest orka 360 bedzie tam jeszcze wieksza meka. Gdybym nie mial 330 i 360 to moze bym uwierzyl ze w tym samym ciezkim polu 360 lepiej idzie z 3 skibami niz 330 z 2 Laughing Laughing
przeciez 360 ma niewiele wiekszy uciag niz 330 i do tego w 360 blokada zwykle n ie dziala lub trzeba na niej stac aby nie wyskoczyla Crying or Very sad
U mnie w ciezkiej ziemi 914 z 3 skibami to sobie dobrze radzi a nie gosc bzdury pisze ze 360 na 3 skiby w ciezkiej ziemi dobrze idzie :lol:Ty chyba same piaski masz albo ta 360 z 3 skibami to dobrze idzie podczas podorywki Laughing Laughing Laughing Nie twierdze ze 330 w ciezkiej ziemi ma lekko, ale zawsze tam gdzie 330 ledwie idzie na 2 skiby to 360 na 3 skiby ledwie idzie albo w ogole nie ruszy Laughing
ZeJDZ NA ZIEMIE 360 w naprawde twardej ziemi z 3 skibami w orce nie pojdzie i moze silnik by dal rade ale 360 jest zbyt lekki i ma zbyt waskie kola oraz co tu duzo mowic blokade do dupy i dlatego w ciezkiej ziemi na 3 skiby za cholere nie pojdzie Twisted Evil
Powrót do góry
Dniowiec
Gość

PostWysłany: 08:51 Sro 14 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Mateusz:Masz racje że oranie trzydziestka to męka, na 2 skiby w cieżkiej ziemi silnik ma konkretnie co robić.Nietety ja co roku musze orać trzydzistką:(Mam jeszcze c-360 i tym nawet na 3 skiby da rade , ale na 2 ciągniki zawsze sporo szybciej idzie.
Powrót do góry
MATEUSZ

PostWysłany: 06:58 Sro 14 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam zdanie kolegi Dniowca, po co zakładać do Bucka Turbo. To jest ciągnik do prac łakaowych itp., ja np., niewyobrażam sobie żebym miał nim orać. Kiedyś u mojego wujka orałem trzydziestką na glinie, to była męka dla mnie i dla ciągnika i zaraz przesiadłem się na U914. Ale co roku oram zetorem 25K z trzyskibowym pługiem u dziadków w borach tucholskich, i to jest robota bo na pisakach.
Powrót do góry
Dniowiec
Gość

PostWysłany: 21:41 Wto 13 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem w ogole jak moyna wpasc na taki pomysl zeby zakladac do trzydzestki turbine.Ten ciagnik nadaje sie do pryewracania siana wiec na co mu turbina
Powrót do góry
Marek Sz

PostWysłany: 20:35 Wto 13 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xy napisał:
Czy można załozyć turbo do c330 albo interkuler

Znowu się zaczyna?
Odpowiedź krótka, może dla niektórych bolesna: NIE. Uzasadnienie: Cześci silnika tego nie wytrzymają.
Powrót do góry
xy
Gość

PostWysłany: 06:58 Wto 13 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy można załozyć turbo do c330 albo interkuler
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 03:10 Pon 12 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JARO napisał:
może ktoś wie jaki może być powód odkręcania się zwolnic w C330 na lewym kole patrząc od tyłu. Urywają się śruby. Może ktoś mial taki problem i go rozwiązał.

Ja akuratnie mialem ten sam problem i to tez wlasnie w lewym kole patrzac od tylu.Doslownie odkrecaly mi sie 2 sruby ,,wymienilem je na inne i pozniej bylo wszystko w porzadku. Mam C 330 z 1976 ktora ma juz 2-gi silnik i nowe blachy oraz 4-te opony
Powrót do góry
Jaro
Gość

PostWysłany: 07:30 Czw 8 Wrz 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystkim za rady dotyczące odkręcania się śrób przy zwolnicy. Wymieniłem wszsytkie śruby na nowe, dokręciłem mocno i narazie jest dobrze.
Powrót do góry
mateusz2
Gość

PostWysłany: 12:01 Pon 29 Sie 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak czesto powinno sie wymieniac olej w skrzyni biegow w 330. Do tej pory tylko raz wymienilem olej po dotarciu a teraz mam na licznkiu 4100 motogodzin. Chyba juz pora na wymiane?Wie ktos po ilu motogodzinach powinno sie wymieniac olej w skrzyni wedlug instrukcji?
Powrót do góry
witt
Gość

PostWysłany: 12:40 Wto 23 Sie 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze po prostu nalezy to odpowiednio mocno dokrecic? Laughing
Powrót do góry
semosssek
Gość

PostWysłany: 21:22 Czw 18 Sie 2005    Temat postu: c330 Odpowiedz z cytatem

Albo spróbój założyc pod śrobe blache która po dokreceni zaklepiesz na jej główke. Napewno pomoże. Polecam Idea
Powrót do góry
semosssek
Gość

PostWysłany: 21:00 Czw 18 Sie 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powodem odkrecania sie srub na zwolnicach jest zbyt mały naciag łancuchów stabilizacyjnych gdy pracujesz z maszyna na podnosniku!
Powrót do góry
330
Gość

PostWysłany: 13:51 Sro 17 Sie 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

są specjalne kleje do połonczen gwintowych zabespieczające przed odkrecaniem do tego jak dasz podkładke sprezynujacą musi byc oki mi popusciły sruby od pochwy prawej i oberwało kołniez Confused
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 167, 168, 169 ... 172, 173, 174  Następny
Strona 168 z 174

Skocz do: