Skocz do zawartości
nowakmar

Płyta obornikowa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sprawy

A gdybyś się zdecydował na te zbiorniki to próbuj się targować. Bo nam na poczatku zaśpiewali taką cenę, że mózg staje. Po prostu dostrzegli okazję, że można na tym zarobić bo rolnik i tak będzie musział w końcu jakies zbiorniki kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a czemu wy kupujecie zbiorniki gotowe czy nie lepiej zrobić samemu szambo ?? Taniej wyjdzie niż byś gotową miał kupić !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mym miał jeszcze raz budowac zbiornik to za chu.... nie robił bym tego sam

nawet nie masz pojecia ile pracy mnjie to kosztowało....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja montowałem te zbiorniki w takim miejscu, że chciałem je jak najmniej zbombardować. Teraz to prawie śladu nie ma,że było tam coś robione. Poza tym gdybym sam miał budować zbiorniku to musiałbym czekać na formę o moja kolejka wypadała na początku sierpnia, czyli w same żniwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybudowałem sam płytę i wstawiłem zbiorniki i zostało mi jakieś 20tyś z dofinansowania. Wiec raczej warto troche popracować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Zawsze coś tam zostanie. Ale gdybym miał najmować ludzi to pracy w polu to chyba lepiej zamówić gotowe zbiorniki i mieć ten problem z głowy.

Zresztą, co kto lubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2002 r. budowałem (nie własnymi rękami -tylko w projekcie) zbiorniki i płyty to średni 500 m.sz. zbiornika wychodził 40 000 PLN!!! Teraz firmy budowlane (zresztą te same co wtedy) łaskawie z dotacji ARiMR (wynoszącej ok 80 000 - przy tej wielkości zbiornika) zostawiają 5 000 zł na wyposażanie zbiornika!!

Jeśli sam bym miał budować to obejdę się bez takiego pośrednictwa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...