Skocz do zawartości
david_a

Myjki ciśnieniowe

Rekomendowane odpowiedzi

mam, tylko ze oststnio ułamałem kruciec ten w korku z regulacja i musze gdzies w serwisie to dokupic:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem myjkę BOSCH aquatak 100 Plus.

Dałem na allegro 439 złotych u nas w sklepie taka 580 złotych. Długo zastanawiałem się z zakupem odpowiedniej myjki mając ograniczony budżet. Strzał w 10 myłem ostatnio ciągnik 360, efekt zadawalający, ale musiałem prysnąć płynem do mycia silników. Smar nie chciał się zmyć. Kilka razy powtórzyłem mycie.

Płyn do mycia silników arva. Kiedyś kupiłem płyn do mycia silników nie pamietam nazwy nie był polski butelka kosztowała 12 złotych za 1 litr ale olej na silniku splywał jak błoto.

Myjka musi mieć szczelnie podłączony dopływ wody.

Za takie pieniądze to polecam. 100% lepsza niż jakaś kinzo z biedronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moje zdanie o tej myjce jest takie;skończy się gwarancja skończy się myjka,to że ma głowicę aluminiową nie gwarantuje niezawodnej pracy{liczy się jeszcze co ma w tej głowicy},1500w to dla dobrej myjki trochę mało,przepływ wody słaby,ażeby mogła zrobić ciśnienie 160bar napewno nadrabia obrotami silnika,więc przy dłuższej pracy będzie z niej jeszcze grzejnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

potrzebuje myjki do mycia ciągnika(nawóz był siany lejowym rozsiewaczem i sie pyliło na niego;/), samochodów i czasem różnych dupereli.....za rozsądną cenę... czy ktoś moze coś powiedziećo tej myjce?:

http://moto.allegro.pl/item177331724_audi_a6_3_2_fsi_quattro_bogata_wersja_okazja_.html

albo jakiegoś karchera w tej cenie...

wydaje mi się ze wydanie na myjkę ponad 1tys to raczej głupota jak ją się bedzie wyciągać 1x w tygodniu do mycia samochodu i 1xw miesiącu do umycia czegoś w gospodarce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

potrzebuje myjki do mycia ciągnika(nawóz był siany lejowym rozsiewaczem i sie pyliło na niego;/), samochodów i czasem różnych dupereli.....za rozsądną cenę... czy ktoś moze coś powiedziećo tej myjce?:

http://moto.allegro.pl/item177331724_audi_a6_3_2_fsi_quattro_bogata_wersja_okazja_.html

albo jakiegoś karchera w tej cenie...

wydaje mi się ze wydanie na myjkę ponad 1tys to raczej głupota jak ją się bedzie wyciągać 1x w tygodniu do mycia samochodu i 1xw miesiącu do umycia czegoś w gospodarce...

ładna "myjka" takiei jeszczenie nie widziałem

Za tako kasze to możeszniezło myjke kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jeszcze troche doluz ze3-4 stowki ikup cos pozadnego . 1600watt to dobre gumiaki oplukac po robocie a i to moze byc za malo . po dziesieciu piwach mam wiecej paweru niz to cudo techniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
karcher hds698c 160bar 650l/h silnik3-faz.3,2kw myjka o średnich parametrach z moich obserwacji dość delikatna ,średnio się sprzedaje cena około2800zł,polecał bym jeśli chodzi o nowsze hds695-170bar,800l/h lub ze starszych hds790-160bar,700l/h
witaj LII. co sadzisz oHD9/20-4m jak dlugo wytrzymuja oraz czy miales stycznosc w polsce z maszynam najwyzszych cisnien lub firmami zajmujacymi sie tzw hydromonitoringiem(waterjetting)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jeszcze troche doluz ze3-4 stowki ikup cos pozadnego . 1600watt to dobre gumiaki oplukac po robocie a i to moze byc za malo . po dziesieciu piwach mam wiecej paweru niz to cudo techniki

no ale nie jestem aż tak wymagający a przepłacać za take małe pierdółkę to też niezamierzam....w sklepie za 400zł otakie coś widziałem: http://allegro.pl/item181044385_myjka_cisnieniowa_matrix_hpc_2200_160.htm

niby pompa metalowa ale to jakieś dajchatsu....l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adres ktory podales jest nieaktualny ale wydaje mi sie ze to kolejna zabawka za grube pieniadze. doluz lepiej troche i kup sobie cos z kärchera nie bedziesz narzekac a sprzet przezyje ciebie i jeszcze wnuki beda sie bawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adres ktory podales jest nieaktualny ale wydaje mi sie ze to kolejna zabawka za grube pieniadze. doluz lepiej troche i kup sobie cos z kärchera nie bedziesz narzekac a sprzet przezyje ciebie i jeszcze wnuki beda sie bawic

 

 

wczoraj jeszcze działał link...ale szczegół dzis starszy kupił tą myjkę i jutro się ją potestuje....

jak sie rozleci to h** z nią kupi sie karchera...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sadzisz oHD9/20-4m jak dlugo wytrzymuja oraz czy miales stycznosc w polsce z maszynam najwyzszych cisnien lub firmami zajmujacymi sie tzw hydromonitoringiem(waterjetting) :?: :?: jeszcze tego modelu nie naprawiałem więc pewnie dobry w końcu myjka profesionalna parametrami zbliżona do hd895 którą sprzedaję za 1800zł cena nowej hd9/20 pewnie będzie zbliżona do 6000zł co do htdromonitoringu to nie miałem do czynienia z takimi ciśnieniami tynki zrywam przy pomocy dobrej myjki i rotodyszy a hydropiaskowanie stosuję często{sam robię i sprzedaję piaskarki} świetnie się sprawdza do zrywania starej farby i rdzy jak i czyszczenia aluminium i mosiądzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki polecacie plyn do bezdotykowego mycia samochodow ? najlepiej zeby przy okazji nablyszczal karoserie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyn car blue a potem wosk-wszystko czyste i błyszczące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KARCHER HDS 755 ER121 (1985)

Chcialbym sie dowiedziec jaki olej powinienem lac do tego Karchera (bo dzis udalo mi sie go odpalic ) ? No i gdzie kupic, jezeli jakis specjalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam nie wiem o jaki olej ci chodzi bo w samej myjce jest olej przekładniowy hypol,a jeśli chodzi o grzanie to obojętnie czy wlejesz opałowy czy napędowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jest cos takiego jak jakis plyn zmiekczajacy, czy cos takiego?

bo gdzies wyczytalem ze do HDSow musi sie lac jakis plyn ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zmiększacz rm110 leje się do zbiornika nad zbiornikiem wody chroni spiralę grzewczą przed zakamienieniem ale potrzebny jest tyklo jak używasz ciepłej wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, planuje uruchomic ciepla wode, ale jak nalalem tam wody (do tego zbiorniczka) to nie leci/kapie czy co tam ma robic

 

Polecicie jakas tania lance z dysza w miare dobra(moze byc uzywana) ...

np na allegro ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...