Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 11:08 Czw 29 Wrz 2016

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1376, 1377, 1378 ... 1863, 1864, 1865  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hektor88

PostWysłany: 17:46 Wto 24 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam... ile Górny płaci ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
medox

PostWysłany: 15:05 Wto 24 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i wcale nie mają za dużo kurczaka

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Dobre,dobre
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ross100

PostWysłany: 12:57 Wto 24 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie prawda że proponują po 3,7zł,dziś w nocy znajomy zdawał do Gosza po 3,9zł i wcale nie mają za dużo kurczaka
Powrót do góry
merc

PostWysłany: 10:23 Wto 24 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Brojler pisał ze jutro ma byc po 3.20
Powrót do góry
addam

PostWysłany: 10:10 Wto 24 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ross100 napisał:
jaka cena na kaszubach??

proponują 2,70. Twisted Evil
Powrót do góry
starter

PostWysłany: 09:55 Wto 24 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
starter napisał:
Znowu brak logiki w twojej wypowiedzi!Jeżeli jawne i zamknięte forum nazywasz piaskownicą to sobie sam odpowiedz jak można nazwać to forum i się więcej nie ośmieszaj.
A piaskownicą nazywam to śmieszne zamknięte forum / które oczywiście ponoć ma dopiero być Mr. Green / - brak zrozumienia tekstu czytanego - po raz kolejny . Ziewwwwwwwwwwwww
Bez komentarza!!!
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 09:50 Wto 24 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

starter napisał:
Znowu brak logiki w twojej wypowiedzi!Jeżeli jawne i zamknięte forum nazywasz piaskownicą to sobie sam odpowiedz jak można nazwać to forum i się więcej nie ośmieszaj.
A piaskownicą nazywam to śmieszne zamknięte forum / które oczywiście ponoć ma dopiero być Mr. Green / - brak zrozumienia tekstu czytanego - po raz kolejny . Ziewwwwwwwwwwwww
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:49 Wto 24 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mmx napisał:
Medox-Brawo przekroczyłeś 1200 postów ,jeden głupszy od drugiego. Cena 2,7 netto małopolska.

O wielki kurzy biznesmenn bierze udział w konkursie.2.70 netto-masz szanse na pierwsze miejsce bbbbbuuuuhhhaaahhhaaa Laughing Laughing Laughing Laughing Było nie wkładać, jak radził głupi medox a za zaoszczędzoną (niestraconą kasę) zabrać rodzinkę pod palmę.Jak patrze ile bym popłynął to za mniej niż połowę tego lecę właśnie do ciepłych krajów i i tak będę drugą połowę nieponiesionych stratdo przodu.Nie mogę tylko zdecydować się gdzie.Ktoś może coś doradzić??Może Wyspy Zielonego Przylądka - nigdy nie byłem , cisza ,brak cywilizacji , brak kur Laughing Tanio.Ktoś był?
A teraz mmx wsadż razem ze wszystkimi koniecznie na styczeń , w zeszłym roku była cenka w tym też na pewno będzie Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Jak załatwisz pisklaczka na styczeń bo jest szaleństwo.Pisałem już o końcu listopada (kur nie do wybicia jak widzicie) i o tym styczniu w końcu września,jak już wiemy nie posłuchaliście.Poniżej wkleiłem ten post.Ale co tam medox wie Laughing Laughing
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 09:48 Wto 24 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

starter napisał:
Spadaj dzieciaku!!! Ziewwwwwwww / netykieta się kłania /
Powrót do góry
starter

PostWysłany: 09:28 Wto 24 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 09:01 Wto 24 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

starter napisał:
A tak w ogóle "Brojlerze kurzy" co Cię to jawne forum tak drażni.Przecież nic na siłę.
Nie chcesz to nie musisz w tym uczestniczyć.
Jesteś jedyną postacią na tym forum (poza "Medoxem"),która zdecydowanie w tym temacie mówi NIE!!!
Piszesz aby o tym tu nie mówić a sam to tego nawiązujesz.
Jesteś arogancki, czepiasz się szczegółów a na zasadniczą treść postu nie wiele masz do powiedzenia!
W tym przypadku poparcie 100% nie jest wskazane!
Wiadomo że osoby ,które nie będą mogły być uczestnikami tego forum mogą specjalnie robić bałagan.
Pewnie do nich należysz?
Może przyznasz się dlaczego?
Po pierwsze chłopaku to pierwszy post na tym forum był mój , a w zasadzie było to przeniesienie dyskusji z tematu DROBIARSTWO na forum . Było to już baaaaaaaaaaaaardzo dawno temu . Gdybyś nie był smierdzącym leniem i poczytał posty Żeldroba czy Brojlera Kurzego te sprzed wielu, wielu miesięcy to być wiedział o czym pisałem i piszę , jakie mam zdanie na temat hodowli , a w szczególności hodowców , co sądzę o sytuacji w drobiarstwie i jakie widzę ewentualne rozwiązania .
Ale trzeba sobie leniu zadać trochę trudu , poczytać ZE ZROZUMIENIEM o czym inni piszą i dopiero później kogoś osądzać .
Czy ja nie chcę być uczestnikiem zamknietego forum? W przedszkole bawiłem się kilkadziesiąt lat temu , ale widzę , że Ty z pieluszek jeszcze nie wyrosłeś .
Życzę żebyś odbył chociaż 5% z mojej ilości spotkań z hodowcami . Wtedy zobaczymy jakie będziesz miał stanowisko w sprawie hodowców i chowu drobiu . Póki co jak dla mnie to piaskownica!!!

Aaaaaaaa. Jeszcze jedno . Tak jak Ty wypowiadasz się na tym forum , namawiasz do jakiś , wg mnie śmiesznych działań tak i ja mam prawo się wypowiadać , krytykować jak coś mi się nie podoba i wyrazać swoje zdanie .
Powrót do góry
ross100

PostWysłany: 09:00 Wto 24 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka cena na kaszubach??
Powrót do góry
puzon brojlerowski

PostWysłany: 07:57 Wto 24 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od 7 trzy telefony, potwierdzam bez problemu wynegocjowalem
3.00 netto - POLUDNIE.
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 02:01 Wto 24 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox-Brawo przekroczyłeś 1200 postów ,jeden głupszy od drugiego. Cena 2,7 netto małopolska.
Powrót do góry
starter

PostWysłany: 01:42 Wto 24 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak w ogóle "Brojlerze kurzy" co Cię to jawne forum tak drażni.Przecież nic na siłę.
Nie chcesz to nie musisz w tym uczestniczyć.
Jesteś jedyną postacią na tym forum (poza "Medoxem"),która zdecydowanie w tym temacie mówi NIE!!!
Piszesz aby o tym tu nie mówić a sam to tego nawiązujesz.
Jesteś arogancki, czepiasz się szczegółów a na zasadniczą treść postu nie wiele masz do powiedzenia!
W tym przypadku poparcie 100% nie jest wskazane!
Wiadomo że osoby ,które nie będą mogły być uczestnikami tego forum mogą specjalnie robić bałagan.
Pewnie do nich należysz?
Może przyznasz się dlaczego?
Powrót do góry
starter

PostWysłany: 00:19 Wto 24 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
starter napisał:

P.S.Wybaczcie ,ale wyników swoich negocjacji na forum ogólnodostępnym nie ujawniam.

Wybaczamy , wybaczamy Very Happy
I teraz powinienem napisać- a nie mówiłem!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Hodowca drugiemu hodowcy nigdy prawdy nie powie. Albo skłamie ,albo nic nie powie . Cyz będzie to forum takie , siakie czy owakie . I nie chodzi tu tylko o cenę żywca!
No cóż tak jest zawsze: gęby pełne frazesów i banałów , a robi się jak się robi . Czyli jak zdecydowana większość . Taki "lajf" he,he,he.

"Brojler kurzy" mógłbyś trochę logicznie pomyśleć zanim coś znowu palniesz!!!
Czy tu na forum są sami hodowcy???
Przecież tyle się o tym pisze!
Moi znajomi , którzy właśnie sprzedają wiedzą o wszystkim.
Ich informacje też mi są bardzo przydatne.
Proszę spisz sobie ceny z ostatnich dni podawane na tym temacie to przekonasz się jaka jest ich rozbieżność.
Dlatego w takich anonimowych bredniach nie chcę uczestniczyć!
Powrót do góry
rybka543

PostWysłany: 23:51 Pon 23 Lis 2009    Temat postu: Cena brojlera! Odpowiedz z cytatem

A jednak można wynegocjować 3.00 zł netto/Małopolska/ bo kurczaka jest mało!
Powrót do góry
k1005

PostWysłany: 22:21 Pon 23 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to było oczywiscie do tajemniczego startera . Jak ma tyle tajemnic to pomylil forum niech obserwuje i notuje i sie nie odzywa.
Powrót do góry
k1005

PostWysłany: 22:10 Pon 23 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ty masz za tajemnice ? Zapłacili ci 2.7 czy 2.9 to wszystko .Co jestes taki mądry i piękny że więcej jak innym ?
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 21:39 Pon 23 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

starter napisał:

P.S.Wybaczcie ,ale wyników swoich negocjacji na forum ogólnodostępnym nie ujawniam.

Wybaczamy , wybaczamy Very Happy
I teraz powinienem napisać- a nie mówiłem!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Hodowca drugiemu hodowcy nigdy prawdy nie powie. Albo skłamie ,albo nic nie powie . Cyz będzie to forum takie , siakie czy owakie . I nie chodzi tu tylko o cenę żywca!
No cóż tak jest zawsze: gęby pełne frazesów i banałów , a robi się jak się robi . Czyli jak zdecydowana większość . Taki "lajf" he,he,he.
Powrót do góry
starter

PostWysłany: 21:26 Pon 23 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasie dzisiejszych moich negocjacji z ubojnią w sprawie ceny jasno stwierdzili,że kontaktowali się z innymi ubojniami.
Jednak ubojnie nie potrzebują tabelki ani jawnego forum aby kontaktować się między sobą w sprawie negocjacji.
Co do cen na tabelce to lepiej ,żeby były zostały deklaracje ubojni a nie ceny ceny wywoławcze.
Często ceny wywoławcze ubojni bywały jeszcze niższe niż ich deklaracje!

Powrót do góry
2020

PostWysłany: 21:10 Pon 23 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kikal napisał:
medox napisał:
medox napisał:
Teraz popatrzta w kalendarz i zobaczta co będzie jak ta cała masa wsadzi między około 5 a 15 pażdziernika.Potem wyjdą pod koniec listopada ,wsadzą koło 5-10-15grudnia i wyjdą w styczniu , a wszystko dlatego bo raz czy dwa była w tym czasie cena Laughing Laughing Laughing Laughing Typowe i jak zawsze od wielu lat

To był mój post z końca września.Jeszcze był czas by się uratować!
P.S Był tam też fragment o cenie na święta (ale ten fragment się nie sprawdzi).Więcej nie mówię , więcej nie doradzę.Mogliście uniknąć wtopy,ale wyzywaliście niosącego dobrą radę od idiotów.Więcej rad nie będzie.

Nie związki ,zrzeszenia, nowe fora - wystarczy zaufać szklanej kuli medoxa Laughing Laughing

I bardzo dobrze nikt nie potrzebuje twoich rad . Laughing Łatwo jest napisać cena spadnie. Wiadomo , że tak będzie Ameryki nie odkryłeś. To ja mogę napisać, że cena wzrośnie ale kiedy to nie wiem może jutro a może za 2 miesiące ale wzrośnie .

...wreszcie medox się zamknie. Wkońcu zrobisz coś dobrego dla ludzkości Smile
Powrót do góry
Kikal

PostWysłany: 20:57 Pon 23 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
medox napisał:
Teraz popatrzta w kalendarz i zobaczta co będzie jak ta cała masa wsadzi między około 5 a 15 pażdziernika.Potem wyjdą pod koniec listopada ,wsadzą koło 5-10-15grudnia i wyjdą w styczniu , a wszystko dlatego bo raz czy dwa była w tym czasie cena Laughing Laughing Laughing Laughing Typowe i jak zawsze od wielu lat

P.S Był tam też fragment o cenie na święta (ale ten fragment się nie sprawdzi).Więcej nie mówię , więcej nie doradzę.Mogliście uniknąć wtopy,ale wyzywaliście niosącego dobrą radę od idiotów.Więcej rad nie będzie.

Nie związki ,zrzeszenia, nowe fora - wystarczy zaufać szklanej kuli medoxa Laughing Laughing

I bardzo dobrze nikt nie potrzebuje twoich rad . Laughing Łatwo jest napisać cena spadnie. Wiadomo , że tak będzie Ameryki nie odkryłeś. To ja mogę napisać, że cena wzrośnie ale kiedy to nie wiem może jutro a może za 2 miesiące ale wzrośnie .
Powrót do góry
Stachu

PostWysłany: 16:24 Pon 23 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nadprodukcja wiadomo, że jest i jeszcze będzie, wiele ubojni się modernizuje by mieć lepsze moce przerobowe hehe zbyt jest, bo to najtańsze mięso,ale nie ma co wszystkiego zwalać na nadprodukcje nasza szansa to rynki Wschodnie Rosja itp. Nie ma co narzekać trzeba działać każdy hoduje na tyle na ile mu pozwalają warunki, i chyba każdy liczy koszty nie ma obsady na maksa bo wiadomo, że są gorsze warunki. Ludzie zarobili na paru rzutach po paru latach i myślą, że tak będzie wiecznie. Branża by się dobrze miała tylko jak nie analitycy i cwaniacy co obracają kapitałem hodowcy, długie terminy płatności i wierze na słowo, wiadomo hodowca to przeważnie uczciwy człowiek myśli, że mu zapłacą bo on też płaci.
Musimy nauczyć się negocjować, sporządzać sensowne umowy. Dobra się nagadałem,wiem, że macie tego już dosyć wiecznych problemów ale jak nie My to kto.
Pozdrawiam
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:56 Pon 23 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1376, 1377, 1378 ... 1863, 1864, 1865  Następny
Strona 1377 z 1865

Skocz do: