Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 18:26 Sro 22 Lut 2017

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1376, 1377, 1378 ... 1965, 1966, 1967  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filuś

PostWysłany: 12:16 Sob 13 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno lepiej jak przedwczoraj tak mówiły a jak płaciły to nie wiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
teken

PostWysłany: 12:07 Sob 13 Lis 2010    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

czy ktos wie ile ubojnie wczoraj placily za zywiec
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
filuś

PostWysłany: 11:36 Sob 13 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ponoc ubojnie sobie na koniec nast tyg zaklepuja zywiec cos ktoś cos wie jeden mówil ze nie spodziewali sie ze tyle w tym wybiją.zejscie prawie jak latem
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 11:23 Sob 13 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurka napisał:
Wiem że to nie miejsce na to ale mam pytanie: z czym rozpuścić Trimsulfasol żeby się nie wytrącał? Z góry dziękuje.

Nie powinien się wytrącać. Zrób badanie wody jeśli używasz swojej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zibi61

PostWysłany: 11:01 Sob 13 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwasem solnym.pozdrawiam.
Powrót do góry
kurka

PostWysłany: 10:42 Sob 13 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem że to nie miejsce na to ale mam pytanie: z czym rozpuścić Trimsulfasol żeby się nie wytrącał? Z góry dziękuje.
Powrót do góry
Łysy

PostWysłany: 20:31 Pią 12 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem jeszcze dodać że sama idea promocji nie była aż tak nieudana jak jej realizacja. Nawet najlepsze idee można skopać jeśli nie podejdzie się do tego fachowo. To co proponujecie czyli oddzielne fundusze dla każdego gatunku drobiu to również nie jest trafiony pomysł. Wtedy byłoby jeszcze więcej ekspertów w każdym subsubfunduszu. Realne szanse powodzenia mają jedynie duże i przemyślane akcje promocyjne, skierowane przede wszystkim na rynki zewnętrzne i wspólnotowe. Proszę o składanie Waszych propozycji co do promocji
Powrót do góry
brojlerek

PostWysłany: 19:36 Pią 12 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łysy napisał:
Szanowni Koledzy, domyślam się skąd taka pseudoreklama wyszła. Otóż w funduszach promocji jest taka Pani, co bardzo mocno udziela się ostatnimi laty w drobiarstwie. Ma kilka grup producentów rolnych, jest szefową Krajowego Związku Grup Producentów Rolnych. Z tego tytułu ma dobre układy w MRiRW (Ministerstwu Rolnictwo i Rozwój Wisi). Jest co oczywiste producentem gęsi, choć to może zbyt wiele powiedziane bo raczej przy takiej działalności to z produkcją nie ma już nic wspólnego. Ciekawe jakie są koszty administracyjne tych funduszy a ile idzie na takie pseudoreklamy. Ale mam dla was dobrą wiadomość ponieważ ostatnio ta Pani pobudowała nową halę na brojlera, więc może w przyszłym roku już nikt takiego syfu do druku nie wypuści. Swoją drogą jakich przedstawicieli wybieramy takie mamy efekty, tak samo jak w polityce :(

Z ust mi to Kolego wyjąłeś...doskonale wiem, o kim mowa i w pełni podzielam Twoje zdanie na ten temat. Pozdrawiam
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 19:18 Pią 12 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazowieckie bez zmian
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 19:16 Pią 12 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łukasz 111 nikt nie ma pretensji o promocje gęsi ale dlaczego za pieniądze hodowców brojlera
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 17:51 Pią 12 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie może dlaczego mk wyświetla już przed 12 i jakieś gadanie o jakieś promocji czy podatku odpowiedz sama sie nasuwa dla nie wiedzacych co sie gdzie dzieje
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 15:58 Pią 12 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mały1 napisał:
ksiaze napisał:
ajesli taak zrobili to jest powod zeby wypierdolic te ich placenie
ja nie zamierzam im teraz placic i juz to zapowiem mojej ubojni wystosuje odpowiednie pismo i mam to w dupie
Twisted Evil a może wszyscy napiszmy ale jak i gdzie może podpowiesz Question dość tego złodziejstwa Evil or Very Mad

Niestety to jest skonstruowane i ściągane jak podatek.
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 14:52 Pią 12 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubuskie cena 4 zł Arrow Arrow Arrow tuszki hurt Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
mały1

PostWysłany: 13:02 Pią 12 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="ksiaze"]ajesli taak zrobili to jest powod zeby wypierdolic te ich placenie
ja nie zamierzam im teraz placic i juz to zapowiem mojej ubojni wystosuje odpowiednie pismo i mam to w dupie[/quote] Twisted Evil a może wszyscy napiszmy ale jak i gdzie może podpowiesz Question dość tego złodziejstwa Evil or Very Mad
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 12:58 Pią 12 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panowie jakie tam prawdziwe cenki macie w skupie bo tuszka drgnęła zamówienia rosną a ubojnie podobno wydzwaniają i co niektóre zaklepują na tydz nastepny zejście super tuszke juz nigdzie sie nie dostanie po tej cenie z początku tygodnia swinskie też od wtorku podskoczyło
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 11:51 Pią 12 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fundusze od początku wygladały podejrzanie , zdzieranie kasy z hodowców na wyimaginowaną promocję przecież to ewidentna produkcja stołków dla nieudaczników i przydupasów ewentualnie na ciepłą posadkę po nieudanych wyborach Z początku myślałem że będzie to na zasadzie jedzcie wieprzowinę bo jest już chuda jak drób za chwilę druga reklama o wyzszości drobiu nad wieprzowina i tak w kółko przelewanie z pustego w próżne. Ale robienie za pieniądze ukradzione hodowcom brojlerów reklamy wyłącznie gęsiny a nie ogólnie drobiu to szczyt chamstwa i jawne złodziejstwo!!!! I niestety podejrzewam że nic nie możemy z tym zrobić tylko dać się strzyc i doić kolejnej grupie pasozytów którzy sądzą oczywiście że są bardzo ważnymi specjalistami bez których branża padnie !!!! Cool Cool Cool
Powrót do góry
Łysy

PostWysłany: 09:07 Pią 12 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy, domyślam się skąd taka pseudoreklama wyszła. Otóż w funduszach promocji jest taka Pani, co bardzo mocno udziela się ostatnimi laty w drobiarstwie. Ma kilka grup producentów rolnych, jest szefową Krajowego Związku Grup Producentów Rolnych. Z tego tytułu ma dobre układy w MRiRW (Ministerstwu Rolnictwo i Rozwój Wisi). Jest co oczywiste producentem gęsi, choć to może zbyt wiele powiedziane bo raczej przy takiej działalności to z produkcją nie ma już nic wspólnego. Ciekawe jakie są koszty administracyjne tych funduszy a ile idzie na takie pseudoreklamy. Ale mam dla was dobrą wiadomość ponieważ ostatnio ta Pani pobudowała nową halę na brojlera, więc może w przyszłym roku już nikt takiego syfu do druku nie wypuści. Swoją drogą jakich przedstawicieli wybieramy takie mamy efekty, tak samo jak w polityce Sad
Powrót do góry
tekmie

PostWysłany: 08:42 Pią 12 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam takie wrażenie,że te fundusze promocji żywności zostały tylko po to stworzone,aby kilku kolesi miało pracę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ksiaze

PostWysłany: 08:29 Pią 12 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ajesli taak zrobili to jest powod zeby wypierdolic te ich placenie
ja nie zamierzam im teraz placic i juz to zapowiem mojej ubojni wystosuje odpowiednie pismo i mam to w dupie
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 08:26 Pią 12 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,0 Netto w Wielkopolsce na umowie.
---

W komunie mojego dziadka też rozkułaczyli. W Euro-kołchozie nic dobrego producentów spotkać nie może. To jest system stworzony dla potrzeb i na użytek administracji. Najpierw zorganizowało fundusz a potem za nasze pieniądze nas przez niego gnoją - Scenariusz jak w dobrej powieści Kafki.
Powrót do góry
lukasz111

PostWysłany: 03:13 Pią 12 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie czy jedliście kiedykolwiek gęś????Zanim zaczniecie na całego zachwalać wyższość smaku kurczaka nad gęsią proponuje jej spróbować.

Druga sprawa,hodowcy gęsi już 2 sezon dokładają do produkcji,albo w najlepszym wypadku zostaje na zime na opał i jak sie zostawi pare sztuk to na przeżycie.

Inną rzeczą jest porównywanie gęsi do kurczaka.Nie widziałem tych reklam jeszcze ale jeśli zamiast kurczaka zalecają jeśc gęś to coś im nie wypaliło z ta reklamą.Powinni zaznaczyć że drób jest zdrowy,a w szczególności gęś.Bo niestety nikt mi nie udowodni że karmiona owsem gęś smakuje gorzej od kurczaka.....Chyba że ktoś nie jadł gęsiny......
Powrót do góry
brojlerek

PostWysłany: 23:21 Czw 11 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NEWSWEEK POLSKA (NR 45, 7.11.2010) - artykuł "Gęś narodowa"
albo szybciej
www.kipdip.org.pl/article/id/542
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:52 Czw 11 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojlerek, co to jest Shocked Shocked Shocked Shocked ?Przecież to się do prokuratury nadaje,tak gdzieś było napisane?Taka była reklama?
Powrót do góry
brojlerek

PostWysłany: 18:46 Czw 11 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaroslaw1 napisał:
czy wiecie że ok. 50% pieniędzy z funduszu promocji poszło na reklamę gęsiny może ktoś wie ile oni wpłacili będę strzelał 5%

Dokładnie! Na kampanię reklamową gęsi przeznaczono z F.Promocji Mięsa Drobiowego 2,5 mln zł, przy czym cytuję:
"Fundusze promocji mięsa drobiu zostały użyte przeciwko producentom brojlerów - współwłaścicielom tych środków. Żaden szanujący siebie i konkurentów, profesjonalny reklamodawca, zachwalając swój towar (gęsinę), nie obrzydza równocześnie produktów oferowanych przez konkurencję (kurcząt brojlerów). To zresztą nie tylko zły obyczaj, ale także niedozwolona reklama porównawcza, zdefiniowana w ustawie o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".
W Newsweek-u autor artykułu podaje np.:
„Kurczaki są tuczone paszą, faszerowaną antybiotykami, a na fermie siedzą stłoczone jak sardynki i tak pachną, bo do produkcji mączki paszowej używa się sproszkowanych ryb”. I kilka wierszy niżej : „Dlaczego w takim razie na rynku szlachetna gęś ustępuje nie tylko królikom, lecz także pospolitym, tuczonym czym popadnie brojlerom?"
A to wszystko za nasze pieniądze...
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 17:25 Czw 11 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy wiecie że ok. 50% pieniędzy z funduszu promocji poszło na reklamę gęsiny może ktoś wie ile oni wpłacili będę strzelał 5%
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1376, 1377, 1378 ... 1965, 1966, 1967  Następny
Strona 1377 z 1967

Skocz do: