Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 00:43 Sob 19 Sie 2017

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1376, 1377, 1378 ... 2027, 2028, 2029  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filuś

PostWysłany: 21:06 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nostra a co mnie to - nie oszukujmy sie na wzajem bo nie warto potem sie to wszystko kazdemu czkawka odbija - bezseans totalny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 20:56 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
mała i ilu masz tych co maja 7tygodniowe w tym kieleckim 2 na nastu tacy to zawsze byli i bedą co przetrzymywali. jest efekt skali całego kraju ze zywca zaczyna brakować. A te ceny w handlu ogólnym to sa takie jak był zywiec po 4,2 net. ceny w sklepikach od wczoraj wszedzie sobie podniesli o sr 80 gr i luz wszystko schodzi zamówienia rosną. tu hodowcy obetna 10gr a do hurtu tak samo albo z 10 gr wiecej. dzwonia na poniedzieli za kura takze spokojnie a ci co maja kure 7 tyg niech nawet po 3,4 oddadza jak im tak mało
filuś opierdol tyhhóbojnistuw
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 20:53 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Re: re Brychcy Odpowiedz z cytatem

TOM-JOK napisał:
piotrek16 napisał:
ZOBACZ BARANIE JAK TY NAPISAŁEŚ.
BŁĄD 1.PISZEMY-JAK NIE A TY PISZESZ JAK MIE
2.NIE DZIECKA TYLKO DZIECKU
TRAFIŁ SIĘ TAKI, KTÓRY NIGDY NIE ROBI BŁĘDÓW, TAKICH NAM TRZEBA- POLIGLOTA OD SIEDMIU BOLEŚCI
wall siiee
Powrót do góry
mała

PostWysłany: 20:50 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teken, ja już przyszłego tygodnia nie doeczkam z moimi kurkami, do piątku je sprzedam, ale jestem ciekawa, co będzie dalej. Szkoda, że ubojniści sobie w taki sposób pogrywają z nami...Dzisiaj próbowałam się dodzwonić do jednego z nich, ale w ogóle nie odbierał telefonu, bo nie chciał przystać na cenę, jaką ja chciałam. Popracowaliby sobie, wielcy panowie, tyle co my, to by wiedzieli, co oznacza dla hodowcy 10 gr w tą czy w drugą stronę.

pozdrawiam
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:49 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mała i ilu masz tych co maja 7tygodniowe w tym kieleckim 2 na nastu tacy to zawsze byli i bedą co przetrzymywali. jest efekt skali całego kraju ze zywca zaczyna brakować. A te ceny w handlu ogólnym to sa takie jak był zywiec po 4,2 net. ceny w sklepikach od wczoraj wszedzie sobie podniesli o sr 80 gr i luz wszystko schodzi zamówienia rosną. tu hodowcy obetna 10gr a do hurtu tak samo albo z 10 gr wiecej. dzwonia na poniedzieli za kura takze spokojnie a ci co maja kure 7 tyg niech nawet po 3,4 oddadza jak im tak mało
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 20:44 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała a ja słyszałem od ubojnisty że w przyszłym tygodniu cena znów pojdzie bo tej kury wcale niema dużo pozatym on płaci 3.85 coś mnie się wydaje że moje kurczki kłamią może ktoś chciał nas nastraszyć Arrow CELOWA ROBOTA BY JESZCZE WYRWAĆ TANIEJ TROCHE Mad Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
TOM-JOK

PostWysłany: 20:09 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Re: Opolski mściciel Odpowiedz z cytatem

theofil napisał:
TOM-JOK i piotrek16 obudziliście się z jakiejś hibernacji i chyba nie wiecie co się dzieje. Na forum od dłuższego czasu nie widziałem Waszych postów, a teraz tylko się błotem obrzucacie i zamęt siejecie,jakby mało było problemów. Nie jestem drobiarzem już lecz z uwagą sledze to forum ale Wasze posty mnie na maksa wkur..ły więc postanowiłem interweniować- zatem proszę, jak chcecie sie powyzywać o byle chu.y..two to zróbcie sobie ustawkę na przystanku MZK, a nie zawracajcie ludziom pracy d.u.p.y.
POCZYTAJ SOBIE MOJE WSZYSTKIE WPISY TO SIĘ PRZEKONASZ CZY JA OBRZUCAM LUDZI BŁOTEM, ZAREAGOWAŁEM TAK DLATEGO, ŻE piotrek16 MAJĄC ZALEDWIE 3 WPISY NA FORUM ZDOBYŁ SIĘ NA TAKĄ OSTRĄ KRYTYKĘ.SZANUJMY SIĘ MIMO TEGO, ŻE JESTEŚ DLA SIEBIE ZUPEŁNIE ANONIMOWI Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
theofil

PostWysłany: 19:50 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Opolski mściciel Odpowiedz z cytatem

TOM-JOK i piotrek16 obudziliście się z jakiejś hibernacji i chyba nie wiecie co się dzieje. Na forum od dłuższego czasu nie widziałem Waszych postów, a teraz tylko się błotem obrzucacie i zamęt siejecie,jakby mało było problemów. Nie jestem drobiarzem już lecz z uwagą sledze to forum ale Wasze posty mnie na maksa wkur..ły więc postanowiłem interweniować- zatem proszę, jak chcecie sie powyzywać o byle chu.y..two to zróbcie sobie ustawkę na przystanku MZK, a nie zawracajcie ludziom pracy d.u.p.y.
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 19:36 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Re: re Brychcy Odpowiedz z cytatem

piotrek16 napisał:
TRAFIŁ SIĘ TAKI, KTÓRY NIGDY NIE ROBI BŁĘDÓW, TAKICH NAM TRZEBA- POLIGLOTA OD SIEDMIU BOLEŚCI
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 19:35 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Re: re Brychcy Odpowiedz z cytatem

[quote="piotrek16"]ZOBACZ BARANIE JAK TY NAPISAŁEŚ.
2.NIE DZIECKA TYLKO DZIECKU[/quote TRAFIŁ SIĘ TAKI, KTÓRY NIGDY NIE ROBI BŁĘDÓW, TAKICH NAM TRZEBA- POLIGLOTA OD SIEDMIU BOLEŚCI Very Happy
Powrót do góry
mała

PostWysłany: 19:29 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i super, dziś sprzedawałam po 3,8 netto, jutro już 3,7. Cena znowu zacznie ponoć spadać. A dlaczego? Zapytałam właściciela ubojni, i przynajmniej tu, w Swiętokrzyskim, hodowcy czekali 7 tygodniu, aby cena urosła. I teraz tego mamy efekt. Cena znowu spadnie i hodowcy znowu będą 'cierpieć' przez X tygodni. Istna huśtawka cenowa Confused raz kurczaka za dużo, a raz go nie ma wcale...zero zgrania wśród hodowców
pozdrawiam
Powrót do góry
piotrek16

PostWysłany: 19:27 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Re: re Brychcy Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 19:21 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leśiu napisał:
Brychcy płaci 3,4 zł ,tuszke sprzedaje po 5,4 zł Exclamation Exclamation Exclamation
lesiu to ty za-bor-cze i coś tam
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 18:46 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrek16 napisał:
DEBILU BŁĄD W PISOWNI 5.7
jak mie daje rady pisać to niech dziecka nie daje compa Cool
Powrót do góry
marti-wlkp

PostWysłany: 18:37 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: re Brychcy Odpowiedz z cytatem

Leśiu napisał:
Brychcy płaci 3,4 zł ,tuszke sprzedaje po 5,4 zł Exclamation Exclamation Exclamation
no to idą po bandzie z tą ceną w detalu po 7,2 , zupełnie jak Adros i Stroteboom w kontraktacji 3, 15 - 3.20 , kto mi powie ile oferują na wolnym rynku ? Dziś Wyrębski dobił do 3,7 reszta wlkp poniżej; pozdro
Powrót do góry
nenest

PostWysłany: 18:16 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8-obcy pasazer nostromo napisał:
filuś nenest ossa s69 teken cindusia mała medox tych czytajcie Arrow

Z mądrym to i miło stracić . Smile
Powrót do góry
piotrek16

PostWysłany: 18:12 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DEBILU BŁĄD W PISOWNI 5.7
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 18:12 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś nenest ossa s69 teken cindusia mała medox tych czytajcie Arrow
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 17:55 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrek16 napisał:
KOLEGO BRYCHCY SPRZEDAJE TUSZKE PO 3.7
a tyś jeszcze głupszy
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 17:52 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOLO70 napisał:
I HOSSA SIE SKONCZYLA. BEDZIE DOKLADKA Very Happy
idz się walnij w głowe ubojnisto Exclamation
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 17:48 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie minister rolnictwa jakieś planowanie a raczej uświadamianie jak rozłożyc wstawienia przecierz produkcja ile mamy to wiedzą aby 4 pln ale tak cały rok nawet na umowy cedrob PO indykpol PO droset PO a chłopek zawsze płacił dziesięciny bo co głupi tylko niech się rozmnaża
Powrót do góry
KOLO70

PostWysłany: 17:46 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I HOSSA SIE SKONCZYLA. BEDZIE DOKLADKA :D
Powrót do góry
piotrek16

PostWysłany: 17:45 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOLEGO BRYCHCY SPRZEDAJE TUSZKE PO 3.7
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 16:59 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie! Dajcie sobie czas. Dziś kończą 42 dni ptaki z 01-12-2010. To co było wstawiane w ostatnim tygodniu listopada, to teraz się wysypuje w wysokiej wadze, bo dłużej już czekać nie można. Czyli.... to są te kurczaki, które były zamawiane w ostatnich dniach października po "euforii" podwyżek cen żywca o 0,10 zł przed świętem 1 listopada. Nikt wtedy się nie spodziewał takiej kaplicy aż do stycznia, ale im później tym każdy bardziej świadomie i racjonalnie kalkulował wstawienia, a raczej brak wstawień, więc spokojnie..... najlepsze nadchodzi, a masakra zacznie się dopiero kiedy zaczną się zdawania ptaków wstawionych po Nowym Roku. Chociaż uważam, że będą to obniżki po 0,20 zł.
Prawdziwa masakra zacznie się od wstawień z końca lutego i kwiecień będzie poniżej kosztów produkcji..... aż do żniw!!!!!! Później jesienią wybory i tradycyjnie... dno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
filuś

PostWysłany: 16:53 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeciez dokłada do interesu i opłaci mu sie to Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1376, 1377, 1378 ... 2027, 2028, 2029  Następny
Strona 1377 z 2029

Skocz do: