Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

przemysł 2.60 netto

???? Skąd masz taką cenę ?

W poniedziałek przyjmowali jeszcze po 1,90 zł/kg netto a dzisiaj już po 1,60 zł/kg.

I nie bardzo chcą przyjmować (mają full towaru).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego Yoyo podzwoń po wybijalniach i się dowiesz z kąd kolegta 2,70netto ma cenę 2,60zł/kg.

ogólnie duże zainteresowanie jajem,większość ferm jest na bierząco z towarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego Yoyo podzwoń po wybijalniach i się dowiesz z kąd kolegta 2,70netto ma cenę 2,60zł/kg.

ogólnie duże zainteresowanie jajem,większość ferm jest na bierząco z towarem.

No właśnie dzwoniłem. W zasadzie nigdzie nie oferują powyżej 2 zł/kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferują - ale zależy komu i za jaki towar. Po prostu niektóre wybijalnie mają już dosyć towaru z wkładką i wolą trochę dopłacić i wziąść sprawdzone jajko. Zresztą ukraińskie pomimo swojej atrakcyjności cenowej jest niestety b ciężkim do sprzedania poza przetwórstwo (które z tego co wiem też niezbyt chętnie korzysta z niego) z racji "innych walorów smakowych i nie tylko". Sam się na nim sparzyłem i drugi raz za połowę tej ceny co kupiłem go nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towar bez niespodzianek.

Ceny z wybijalni podaję, bo na bieżąco staram się to kontrolować (wiadomo- przemysł podnosi to i na fermie trzeba będzie podnieść). Póki co, wybijalnie zapchane towarem i niezbyt chętnie chcą przyjmować nawet świeżutkie jajko. Ceny tak, jak podałem poniżej (niecałe 2 zł/kg).

Bryndza na całego. Całe szczęście, że jadę niespełna połową produkcji. Współczuję tym, co mają młode stada i małe jajko. Znajomy wszedł z małym jajkiem dwa miesiące temu i jest w rozpaczy. Jeśli nic się szybko nie poprawi to zastanawia się nad wybiciem młodej kury. Dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukraińskie jest spoko i dużo tańsze nią polskie .... a ostatnia nauczka na Bieżuniu potwierdza że jedne i drugie mogą być świeże i stare ale trzeba umieć kupować a w tedy jest git..

ceny atrakcyjne

przemysł 1,9 /kg.

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie obrażająć ale jakie jajko taka cena na przemysł no i oczywiscie wszyscy

dzwonią do malborka a kto dzwoni to znaczy jest w potrzebie i mozna jego doic wiec daja ponizej 2 zl ale tez sa co daja powyzej 2.5 wiec po staremu duzi ciagna cene a mali beda ich gonic Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w przyszłym tyg. podwyżka na wybijalniach..

 

100 % potwierdzona wiadomość, tak mi zaręczali koledzy z przetwórstwa..

- zobaczymy czy dotrzymają słowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dotrzymają słowa jak było po 8 zł a potem ktoś płakał że miał umowę a może ją sobie schować w...ę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swego czasu płaciłem słono.......dziś ja stawiam warunki ...... nie trzeba mi sprzedawać.... ale widocznie płace więcej jak wybijalnie skoro stale dzwonią aby brać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...