Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

skarbowy teraz po tym artykule powinien przyglądać się handlarzą skąd mają te chałupy i luksusowe samochody to się dowiedzą gdzie jest różnica między 13gr u producenta 50gr w sklepie ,wiem ile towaru sprzedaje na paragon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kol. Yoyo, nie wchodź w głupią polemikę z tymi h..... bo ich nie przegadasz, obsiądą cię jak muchy ....... i po co sobie nerwy psuć, jedź ja jak co tydzień na weekend i laskie kładź na wszystko, przyjdzie czas i dla nas

 

Teraz rozumiesz to wina posrednika, ze kol jest cenaniemaceny zaniza cena za jajo i wali M po parenascie groszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skarbowy teraz po tym artykule powinien przyglądać się handlarzą skąd mają te chałupy i luksusowe samochody to się dowiedzą gdzie jest różnica między 13gr u producenta 50gr w sklepie ,wiem ile towaru sprzedaje na paragon

 

Jaki skarbowy ja place parenascie tys miesiac w miesias

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skarbowy teraz po tym artykule powinien przyglądać się handlarzą skąd mają te chałupy i luksusowe samochody to się dowiedzą gdzie jest różnica między 13gr u producenta 50gr w sklepie ,wiem ile towaru sprzedaje na paragon

 

 

Na paragon z kim ty handlujesz 9000 jaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jaja są po paręnaście groszy , a nie po 1zł

 

 

Macie komu dziekowac

 

1zl kiedy byla taka cena zal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kol. Yoyo, nie wchodź w głupią polemikę z tymi h..... bo ich nie przegadasz, obsiądą cię jak muchy ....... i po co sobie nerwy psuć, jedź ja jak co tydzień na weekend i laskie kładź na wszystko, przyjdzie czas i dla nas

 

Teraz rozumiesz to wina posrednika, ze kol jest cenaniemaceny zaniza cena za jajo i wali M po parenascie groszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nastaw buzie ..............

 

 

Poczytaj troche wystarczy wikipedia naprawde zal facet i nie wie co to znaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brandzlujcie sie dalej

 

 

Durni nie brakuje na tym forum, ale ty jesteś absolutnym wyjątkiem - super dureń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do którego mojego ja mówisz .......

 

 

Zakladam ze do tego bardziej rozumnego chyba ze sie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to jak jajczarek posiadasz M,L do sprzedania co proponujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
79815d15d20c6bb61e8abf9.jpg

 

 

 

Podajesz się za poważnego biznesmena,który nie tylko prowadzi fermy ale i również inne interesy, znasz wpływowych ludzi a cały czas siedzisz na jakimś śmiesznym forum albo wklejasz jakieś zdjęcia. Osoba Twojego pokroju nie powinna mieć czasu na takie głupoty. Ale prawda jest taka, że jesteś dzieciakiem i wracaj do książek lepiej a nie się mądrzysz cały czas.... Pewnie zaraz wstawisz jakieś głupie zdjęcie i podpiszesz egg.... albo walniesz jakiś głupi tekst bo tylko na tyle Cię stać. Nie wciągajcie się w gierki tego dzieciaka...

 

 

 

Panowie ceny stabilne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...