Skocz do zawartości
daisies1990

"Piąta fala pożądania" dzisiaj kusi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do przedstawienia w czasie wolnym do przeczytania pożądania książki polskiej autorki:"Piąta fala pożądania" "Piąta fala pożądania" to jest ta książka którą pragniesz przeczytać wieczorem, poniecić się, szczytować z osobą przpadkowo spotkaną lub partnerem i cieszyć sie zyciem. Nimfomania leży między nami każdy jest od czeoś uzależniony. Kobiety z różnych pozycji opowiadają o swoich ekscesach na temat seksu, pożądania i ekscytującej wędrówki to śkiata erotyki !! Zpraszam do czytania : (link) - JEST TO SEKSOWNIEJSZE NIC JOANNA KRUPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, za poradą kolegi zakupiłam tę książkę i muszę powiedzieć że w 100% się z Nim zgodzę. Czytanie tej książki to sama przyjemność - w dosłownym tego słowa znaczeniu . N początku czytałam ją sama, ale po jakimś czasie pomyślałam, że czemu nie poczytać jej razem z partnerem? Muszę powiedzieć, że rozbudziło to nasze żądze do maximum, chyba nigdy wcześniej się tak namiętnie nie kochaliśmy. Polecam tę książkę osobom, które uważają, że czas coś zmienić w sypialni , tę książkę można traktować jak poradnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...