Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

kupie jaja M, ilości paletowe, kontakt priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisz śmiało cenę jaką możesz zapłacić za M a tel się napewno rozdzwoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data wysylki : 2013-06-06

Poszukiwany towar : ROSYJSKA FIRMA ZAKUPI JAJKA Z POLSKI

Rodzaj : Ilosc :

Termin wyszukania :

Szczegolowy opis : Nasza firma zajumuje się zaopatrywaniem placówek publicznych: szpitali, szkół, domów pomocy itp. Poszukujemy do stałej współpracy poważnych, stałych dostawców jaj kurzych. Jesli macie pytania dzwońcie.

Wysyłajcie dokładne oferty opisanie produktu, sposób pakowania, rodzaj jakości, minimalne i maksymalne ilości zamówienia, cena i warunki dostawy.

Kraj : POLAND

Miejscowosc : Moskwa Rosja

Teren : Woj:

 

dziwne to że ruski szukają u nas jaja skoro w ukrainie takie tanie?!?!?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie 8-10t jaj, przeznaczenie export Litwa.

Jaja rozmiar M pakowane po 30 sztuk, kolor brazowy.

 

Z góry dziękuje za każdą pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego kkosmi jestem w stanie w przeciągu 7-10 dni zorganizować taką ilość jaj napisz na priva ile oczekujesz za tą M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwili byście się (a może i nie...) jak bym wam powiedział kto u nas jajko z ukrainy zwozi.... Mało tego mam oficjalne pisma z MR iżtaki proceder nie ma miejsca a tu klops.... Za karton fajek cię zamkną a kilka tirów jaj bez numerów może nielegalnie wjechać - chore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orran313 , może uchyl rąbka tajemnicy....bo byle ploty to każdy może sobie napisać....? No no no panowie oby te jaskółki do mnie też dotarły bo jak na razie to same"biedronki" oferty nam składają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywóz osobisty

 

XL - 0,30 / 0,40

L - 0,18 / 0,24

M - 0,12 / 0,17

 

 

ceny dla h..... na mojej fermie

 

XL - 0,43 / 0,46

L - 0,35 / 0,37

M - 0,25 / 0,30

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umnie dzisiaj M-18,L-20.A z jajkiem z UA to ploty niestety przy takiej ilości wybitych kur nie tylko w Polsce ale w całej UE .To nawet jajko z Ukrainy nic niezmieni.ceny, tendencja zwyżkowa towaru brak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Umnie dzisiaj M-18,L-20.A z jajkiem z UA to ploty niestety przy takiej ilości wybitych kur nie tylko w Polsce ale w całej UE .To nawet jajko z Ukrainy nic niezmieni.ceny, tendencja zwyżkowa towaru brak .

No wlaśnie o tym cały czas piszę tu na forum. Mniej kur, mniej jaj, wyższe ceny ! To są podstawy ekonomi. Niestety, boje się, że zaraz wszyscy na hura obsadzą na full kurniki i znowu będzie klapa. Ludze pomyślcie trochę. Może nie warto być "lepszym od sąsiada" ? Może zamiast budować n-ty kurnik lepiej pomyśleć nad tym, jak tu zbyt rozwinąć ? A wiadomo, że jak zbyt rozwinięty, to mniej dla handlarzy zostaje A i złotówek w kieszeni trochę więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie takie ploty 3 tyg temu (co ja wiem i w jakiś tam sposób próbowałem potwierdzać...) 4 duże składy do pana W. ze wschodu poszły O tylu wiem czy było coś jeszcze nie wiem... Widać kryzys i w poznańskim....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więcej kur, więcej jaj, niższe koszty ! To są podstawy ekonomi.

Tia....

Jak naprodukujesz 100 jednostek towaru a rynek wchłonie tylko 70 jednostek to "Twoja ekonomia" idzie się je.b.ać.

Jajczarek, wyglądasz na inteligentnego chłopa a takie bzdury piszesz. Z kosztami jednostkowymi nie zejdziesz poniżej pewnego poziomu i to niezależnie od ilości produkowanego towaru. Kury będą musiały coś jeść (a to kosztuje) nawet gdybyś tych jaj miliard wyprodukował.

Pomyśl raz jeszcze: "Więcej kur, więcej jaj, niższe koszty !". Co to będzie, jeśli każdy z producentów zastosuje się do tej Twojej ekonomi ? Odp: jaj będzie dużo więcej, niż rynek może wchłonąć. I znowu sami robimy żer dla handlarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestałem tu pisać bo wchodzić świadomie w bagno to głupota.

 

Zastanawia nie tylko myślenie ze pośrednikowi zależy żeby cena była niska ,a producent dokładał do produkcji .

Dla mnie jako przeciętnego pośrednika cena na rynku ogólnie nie gra roli jeśli nie przekracza pewnego pułapu .Kupuje u producenta ,dokładam swoje i dostarczam na sklep ,cukiernie itd. bo jestem typowym ogniwem łączącym producenta z punktem sprzedaży który na tym forum rozpisują się jak to ich zlikwidować(powodzenia )

Jedynie kogo interesują niskie ceny i nadprodukcja to grupę osób która handluje ale większość nie rozprowadza sama tylko odsprzedaje innym .Musza oferować lepsza cenę niż ferma jest mi wstanie zaoferować i to ze spora różnica w cenie.

To raczej oni z was wysysają każdy grosz, a nie stały odbiorą który potrzebuje ok 10-15 palet tygodniowo .

Zdecydowanie lepiej się handluje jeśli jest stabilizacja na poziomie który gwarantuje wszystkim zysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przestałem tu pisać bo wchodzić świadomie w bagno to głupota.

 

Zastanawia nie tylko myślenie ze pośrednikowi zależy żeby cena była niska ,a producent dokładał do produkcji .

Dla mnie jako przeciętnego pośrednika cena na rynku ogólnie nie gra roli jeśli nie przekracza pewnego pułapu .Kupuje u producenta ,dokładam swoje i dostarczam na sklep ,cukiernie itd. bo jestem typowym ogniwem łączącym producenta z punktem sprzedaży który na tym forum rozpisują się jak to ich zlikwidować(powodzenia )

Jedynie kogo interesują niskie ceny i nadprodukcja to grupę osób która handluje ale większość nie rozprowadza sama tylko odsprzedaje innym .Musza oferować lepsza cenę niż ferma jest mi wstanie zaoferować i to ze spora różnica w cenie.

To raczej oni z was wysysają każdy grosz, a nie stały odbiorą który potrzebuje ok 10-15 palet tygodniowo .

Zdecydowanie lepiej się handluje jeśli jest stabilizacja na poziomie który gwarantuje wszystkim zysk

100% racji !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więcej kur, więcej jaj, niższe koszty ! To są podstawy ekonomi.

Tia....

Jajczarek, wyglądasz na inteligentnego chłopa

Pomyśl raz jeszcze: "Więcej kur, więcej jaj, niższe koszty !". Co to będzie, jeśli każdy z producentów zastosuje się do tej Twojej ekonomi ? Odp: jaj będzie dużo więcej, niż rynek może wchłonąć. I znowu sami robimy żer dla handlarzy.

 

wytrzyma ten kto jest mocniejszy finansowo, tak jest w każdej dziedzinie, wszyscy doskonale o tym wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...