Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

zapomnijcie o cenach 0,40-0,50 gr.........

 

dokładnie ale to już było i nie wróci więcej wasze pięć minut nasze pi...... detal słaby , szkoły urlop ,tylko domy weselne jadą jak titanic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wynajme hale na 100 000 kur

 

 

Sie śpiesz bo te kury przy tych cenach jaja , wpierdolą ci ja z fundamentami

 

Wreszcie cos mnie rozbawilo, bo handel dalej do bani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ceny bez wiekszych wahan-czyli dalej niskie,mozna powiedziec tez do bani.

Puste magazyny?Juz prawie zapomnialem jak wygladaja.No chyba ze ktos wlasnie sie czysci i wypuszcza w Polske partie "ekstra towaru",albo w wilcze doly...

Jesli chodzi o detal-tak jak wszyscy pisza.Zdechl i nie wyglada zeby nagle mial ozdrowiec.Obnizka ani podwyzka pewno tez mu nie pomoze,no to i hurt slaby.

Lato,urlopy,truskawki i grile...Jeszcze zapomnialem o salacie-tylko dlaczego bez jajka

Ja w podwyzke nie wierze i to co najmniej przez miesiac.Fajnie by bylo-moze by sie cos przy tym zarobilo-ale tymczasem chyba tylko mozna pomarzyc.Dopoki szajs z rynku nie zniknie,to i ceny tez nie pojda,a przy tej pogodzie zawsze sie ktos gotuje.

Nie wiem kto sprzedaje w cenach jakie podaje Biedronka,ale mozna bylo dostac deczko taniej niz podaje Promix,tylko jeszcze zalezy od kogo i jaki towar!!!

Wk..wia mnie juz taki handel,ale widze ze nie tylko mnie.Chyba trzeba pomyslec o jakims urlopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wakacje są od wypoczynku i proponuje 1 lipca na urlop tak jak ja bo lipiec będzie gorszy jak czerwiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wariata. Sprzedam ferme drobiu z zakładem pakowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yayo zrównaj to z ziemią za czystą działkę więcej weźmiesz jak z tym dziadostwem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I następny kredyt? Za zrównanie tez trzeba zapłacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cena nie pójdzie w góre, co sądzicie o Ukrainie? Dramat dopiero się zaczyna. Zniszczą nas i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zniszczą was ............ wy sami się zniszczyliście kolejnymi kurnikami i zachłannością ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedronko ja też ci chetnie sprzedam taką na 100 tyś z zakładem i na nowym sprzecie no i z rynkiem zbytu na60% produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy się tak szybko poddajecie, toć te h...... z was normalnie jaja robią, górki dołki były są i będą, przetrwają ci którzy nie są przeinwestowani itd.

pozdrawiam wszystkich, oprócz tych z TVN - szmaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka duża ta ferma i jaka kasa ?

40 tys. 2 kurniki. 3000 m2 kostki chalupa jak sie patrzy. Cena na pokrycie dlugow plus 1,5-2 mln pln na zachętę " By żyło się lepiej" 😏

ferma pod wa-wa 50 km od Sokołowa😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zniszczą was ............ wy sami się zniszczyliście kolejnymi kurnikami i zachłannością ......

Niezbyt często się z kolegą zgadzam ale tym razem 99% racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj coś mi się wydaje, że Ci co najodważniej wchodzili w inwestycje za pożyczone pieniądze to "popłyną" tego lata. Nie życzę nikomu źle ale wygląda na to, że kilka nowo rozbudowanych ferm może mieć poważne kłopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zniszczą was ............ wy sami się zniszczyliście kolejnymi kurnikami i zachłannością ......

Niestety, ale przed zmianami u mnie bylo 70 tys kur teraz jest 40 tys. Kurników nie do stawiałem a i tak mam żuromińską czkawkę. Jaja na bieżąco, ale kogo to obchodzi jak od marca dolozylem wiecej niż zarobilem na ostatniej gorce. Normalnie wiekszosc produkcji rozchodzila sie wokól komina, ale towarzystwo zurominsko-wloclawskie wozi po malych sklepach gdzie na polce 10m 2,7. Gdyby nie to nawet bym nie zauwazyl ze jest jakiś kryzys. Za tą sytuacje są winieni wszyscy, nawet producencji którzy w rzeczywistości zmniejszyli produkcje. Ja do tej pory pracowalem nad jakością. Mieć dobre jajko i wzorcowa piekna fermę. A teraz czas sie zwijac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że handlarzyki kupują na fermach 70 tysięcznych i pitolą "nawstawialiście" , kto ? Mówicie o Borkowskim. Kupujecie u niego - pewnie nie - już nie będę pisać dla czego , bo się będziecie dąsać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nam każą ograniczać ......, gdyby nie te śmierdziuchy z ukrainy i proszki indyjsko meksykańskie nie było by tak źle, a tak mamy jak mamy, nasi h...... nie patrzą czym handlują, dla nich może być g.ówno byle było przebicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kwietnia tego roku Ukraina może eksportować do krajów Unii mięso drobiowe oraz jajka , kto do tego dopuścił??? Nie piszcie o naszej nadprodukcji, napiszcie producenci jak widzicie naszą przyszłość w drobiarstwie ??? Moim zdaniem dramat dopiero się zaczyna Ukraina zaleje UE tanim jajem, wkrótce będziemy jeść tylko jajka ukraińskie Niestety nie jesteśmy i nie będziemy w stanie wyprodukować jajka w tej cenie co Ukraina ale kogo to obchodzi nie ma żadnej kontroli nad niczym CHORY KRAJ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam że, sprowadzane jaja są bez stempla, nie sztuką jest przerzucić przez maszynę nadać numer 3-PL ...... i do przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka Ukraina? Przecież "ukraina" to Ovostar ,a to Holenderski kapitał.

A wy myślicie że teraz polandia z tymi cenami to nie taka "ukraina" dla EU. I co , widzicie żeby eksporterzy bili się o nasze jajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...