Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

jak piszescie ceny to piszcie prawde czesc z was robi to a pajace kombinuja . zygac sie chce jak ktos nie jest w temacie

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego powiem ci szczerze... brzydzę się takimi jajami od kur z wolnego wybiegu, kiedyś widziałem jak kury oprawiały zdechłego szczura - obrzydliwe

ja się brzydzę klatkowymi jak widziałem kiedyś jak łyse kury patrzyły przez kratę i żarły samą chemię bez roślinek i piaseczku Hehe a moje zilononóżki siedzą na drzewie i jedzą czereśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego powiem ci szczerze... brzydzę się takimi jajami od kur z wolnego wybiegu, kiedyś widziałem jak kury oprawiały zdechłego szczura - obrzydliwe

ja się brzydzę klatkowymi jak widziałem kiedyś jak łyse kury patrzyły przez kratę i żarły samą chemię bez roślinek i piaseczku Hehe a moje zilononóżki siedzą na drzewie i jedzą czereśnie

 

i sraają pestkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
scany ci wyslac ? nie placz bo i ja zaczne plakac zdjeciecia kontenerow tez sa fajne

 

 

Zmień płytę , nudne to i świadczy że jesteś bezmózgowcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezmozg to z ciebie jest ! nie obrazaj innych chyba ze lubisz jak ciebie ponizaja i bija? patologia cwaniactwa idz do kolegi ktory robi dobre reklamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego powiem ci szczerze... brzydzę się takimi jajami od kur z wolnego wybiegu, kiedyś widziałem jak kury oprawiały zdechłego szczura - obrzydliwe

 

Jajczarek tyś widzioł szczura?

 

https://www.youtube.com/watch?v=y70OIKOaenk

 

Po za tym pewnie na klatkowej fermie nie ma szczurów bo by zdechły jakby skosztowały paszę....

 

A tak na poważnie to wystarczy napisać prawdę i do tego to że ja na 100 kurach więcej zarobię niż ty na całej hali to już cię skręca...

 

Swoją drogą wiem czym się różnią choroby wirusowe od bakteryjnych.

Wiem że stosuje się szczepienia i antybiotyki osłonowo -> spoko rozumiem.

Ale za chiny ludowe nie rozumiem osób które nie dość że same walą Metronidazol indykom od początku do końca to jeszcze się tym chwalą przed osobą która Metronidazolu nie widziała ani o fermach drobiu nie ma pojęcia.

 

Chcesz możesz mnie obrażać -> pewnie masz małe przyrodzenie kupę kredytów do spłaty, i z każdym jajkiem więcej długu, dlatego musisz przed ekranem się onanizować i udawać jaki to jesteś (słowo zostało usunięte).

 

Ale ja grzecznie pytam o skład paszy dla drobiu.

Między innymi dlatego że w zimie nieśność zawsze spada.

No ale cóż nie ogrzewam kurnika, a dopóki temp. nie spada poniżej -10 to kurki mogą swobodnie korzystać z wybiegu ile chcą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś, jakiś temat od początku do końca, mądrze żeby się dało z tobą podyskutować, bo jak wiesz tu jest forum dyskusyjne a nie miejsce wylewania swoich frustracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ja grzecznie pytam o skład paszy dla drobiu.

 

proponował bym ci odpady z jakieś stołówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jajczarek nie placz jak na razie to ty placzesz ! nie odpowiedziales na temat tego ze walisz antybiotyki i masz ptaszynca . jak cos to na weekend bede w boszkowie ( taka miejscowosc w Polsce) jaja sory jajczarek mozesz wpasc na grilla chyba ze bedziesz znowu plakal na forum jak mnie nie bedzie ( cwaniakow to na codzien mam na peczki ) ale ty jajcarzu wolisz wylewac swoje wypociny na forum . jak cos podam ci numer telefonu zebys nie zabladzil . i tak nie przyjedziesz bo tylko tu ktos ciebie slucha hahahahaha . zmien plyte BOGACZU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówisz że 100 szt. starych i 40 młodych kur to dobry interes?

- fajne hobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mówisz że 100 szt. starych i 40 młodych kur to dobry interes?

- fajne hobby

 

No nie narzekam -> przy obecnych cenach kukurydzy pszenicy i jajkach sprzedawanych z podwórka po 80 gr to wychodzę jakieś 500-1000 zł /m-c

 

Dlatego pytam czy moje rozumowanie jest prawidłowe że jaja na początku przyszłego roku będą co najmniej w takiej cenie jak na początku tego roku.

 

Co do cen to byłem wczoraj w Tesco i tam jaja po 8.99 z wolego wybiegu za 6szt.

 

Dlatego nie dziwię się że po programie w TVN ciągle mi brakuje jaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mówisz że 100 szt. starych i 40 młodych kur to dobry interes?

- fajne hobby

Ale daje zarobek i nie wpędza w długi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martwcie się o siebie, raz sie dokłada raz sie zarabia, ale na INFINITI was nie stać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie , za rączkę i do piaskownicy. Gorzej niż dzieci. Ludzie uspokójcie się.

MAGICZNAKURA nie można wszystkich do jednego wora pchać. To tak jakbyś powiedział, że każdy Polak to pedofil, bo akurat w telewizji dziennikarze ujawnili, że nauczyciel i opiekun kolonii molestowali dziecko. Nie popadajmy w paranoję. Sam mam jajko z nr 3 - jaja z chowu klatkowego i nigdy niestosowałem żadnych antybiotyków na swojej fermie. Jeżeli chodzi o ptaszyńca to nie możesz już o nim mówić. Wszystkie klatki zostały wymienione na nowe i tam ptaszyńca poprostu nie ma.

Nie walczcie między sobą tylko się wspierajcie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ferma1 zgodzę się z tobą . Widzę ze jajaczarek tu jest po to aby tylko nabijać się z mniejszych hodowców . Niech sie czasem trochę zastanowi jak siądzie na jakiegoś hobbystę ( tez człowiek ) moze ma 100 czy 200 kurek ale tez jak inni produkuje jajo nie w takiej ilosci jak ja a tym bardziej jak wy . znajac zycie to jego infiniti jest sprowadzone z niemiec i dobrze wyklepane . w niemczech byl to przystanek autobusowy ktory skasowal jakis niemiec mercedesem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam heheheheheheheehehehehehehehhehee ale jaja wyklepane. Bardzo było rozbite Jajczarek hehehehheehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magik!!! gdybym zarabiał 1tys zł to zapewniam cię jeździłbym starym DAEWOO jak ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jajczarek nie płacz znaczek infiniti kupiłeś na allegro zeby twoj przystanek sie prezentował tylko te aluski troche nie wyszly tobie mowilem zebys srebrolem stalowych nie malowal hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
magik!!! gdybym zarabiał 1tys zł to zapewniam cię jeździłbym starym DAEWOO jak ty

 

co widze ze ciekawy jestes jakie autko mam ? wpadnij do boszkowa to zobaczysz jakie auto mam . wiem wiem infiniti masz ale na cpn jak jedziesz to za 10 zl tankujesz hahhahaahahahaa potem muza na full i wozisz sie po miescie hahahhaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...