Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

magicznakura i zielona teraz nie odpisze bo stoi na rynku z koszykiem

Wlasnie z rodzina leze na plazy i jak zobaczylem wasze wypociiny to znowu nabralem ochoty na pisanie . Cenaniemaceny sam gnijesz w jakiejs budzie i sprzedajesz kilka setek jaj zeby miec na chleb . Ogarnij sie wez rodzine i zapraszam do boszkowa na osrodek dawnych pss . Wy juz nigdzie nie jestescie w stanie chyba wyjechac przy waszych stratch . Jak was nie stac to wpadnijcie do mnie na grilla . Moze wiele nie mam ale nie mam kredytow po kilka baniek . Pozdrowienia ze slonecznego boszkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to psztryk zimny leszk . Ktos chetny na wieczornego grilla w boszkowie ? Jak tak dajcie info jak kto chetny . Zamiast obrazac sie mozna browarka przy grillu walnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje kilka setek tysięcy dziennie , i wakacje w Polsce

baszków gdzie to jest , to tam kury na palcach gwizdają a psy (słowo zostało usunięte)... szczekają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w mape boszkowo bedziesz widzial chyba ze slepy jestes na.jedno oko . Nie ma jak obiadek z zimnym lechem

Ps kilka setek tys to sprzedadz w rok chyba albo po blokach napierniczasz jak frajer jakis

Ktos chetny na wieczornego grilla czy wolicie dalej gnic przed kompami i sie onanizowac ze cena spadla albo poszla do gory o 2 grosze . Ludzie sa wakacje bierzcie rodziny i nad wode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedaje kilka setek tysięcy dziennie , i wakacje w Polsce

baszków gdzie to jest , to tam kury na palcach gwizdają a psy (słowo zostało usunięte)... szczekają

 

nie baszków tylko boszkowo przy(słowo zostało usunięte)sie jajczarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powinniście się zwać jest ciulnimaciula

chociaż któryś z was jest zawsze

 

jesteś psychicznym dewiantem - to nie ulega wątpliwości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki kolejny browar leci a wy caly czas placzecie . Takie biedaki z was handlujecie w duzym hurcie a siedzicie w domach i nikt z was rodziny nie wezmie chociaz na weekend do boszkowa . To ja maly hodowca jestem w stanie rodzinie wakacje robic co weekend zawsze na jeziorach pzw poznan a wy tylko obce kraje . Zaraz ktos zacznie plakac ze im dalej tym lepiej a w sumie u nas jest zajebiscie . Czy wy prostych rzeczy nie potraficie zrozumiec ? Jest weekend siedze na plazy z rodzina browarka popijam i pelen luz poza tym ze z braku zajecia wpadam i was denerwuje faktem ze wy w domu sie kisicie a ja na tel sobie sprawdze co piszecie. Zapraszalem na grilla nikt nie chcial .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
weekend nad śmierdzącym jeziorkiem , to jest to

Widze ze nie znasz zachodniej sciany . Polowa skrzynki juz poszla a wy ciagle swoje . Typowe zachowanie zasciankowe . Zaraz ide z ekipa na kolacje a potem grill nie taki jak jajczark robi na benzynie bo wiadomo ze lubi wschod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarek ty wiesz jak wyglada urlop czy komputer jest twoim calym swiatem? Uwazaj na ten oprysk co robisz na kurnikach bo reszte muzgu ci spali. Pozdrowienia ze slonecznej plazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia ze slonecznej plazy

 

słoneczna plaza myślisz że ci ktoś uwierzy

- leżysz w komórce ze swoimi kurkami pod sztuczną kwoką a tu nam głupa palisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAGIKU !!!! kiedy żona prof. Wężyka idzie do sklepu, ma przykazane, by kupować jaja wyłącznie z trójką, czyli klatkowe. Takie, które cieszą się najmniejszym uznaniem innych konsumentów. – Są najbezpieczniejsze – uważa profesor. Kura z przodu klatki ma karmę i poidło, jajko opuszcza klatkę specjalną rynienką, więc nie ma nawet kontaktu ze ściółką. Takiego jajka prawie nikt nie dotyka, a przecież człowiek to także potencjalne źródło zarazków. Jajka z ferm są najświeższe, do handlu odstawia się je codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kura przemysłowa produkuje jajka według precyzyjnego biznesplanu właściciela kurnika. To z niego wynika ciasnota klatek – ptak, który nie ma miejsca do biegania, traci mniej energii. Ilość paszy na uzyskanie jednego jajka jest również ściśle określona. Chłopska kura ogólnoużytkowa, wbrew pozorom, także realizuje biznesplan właściciela – wynika z niego, że ma się wyżywić sama. Tym, co znajdzie na podwórku, oraz resztkami, które wyrzuci jej gospodyni. Żeby nic się nie zmarnowało. W zagrodzie część ptaków pada, ale nikt się tym nie przejmuje i nie wzywa z tego powodu weterynarza. Trzeba mu zapłacić, a padłego ptaka i tak nie ożywi. Jajka pozostałych mogą przenosić zarazki choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jajczarek ale obsrywasz sie swoimi stalymi tekstami

wlasnie przyjechalem do domu i widze ze placzesz jak zawsze wole jajo od kury ktora chodzi i grzebie niz od twoich kur ktore spikujesz nadal antybiotykami a opryski na ptaszynca dalej robisz tym scierwem . zrob ze 2 razy sam a nie inni to robia wiem masz od tego ludzi ale oni sie zalatwiaja tym syfem . zdjecia byc chvcial ze swojego kurnika jak jeden robi oprysk ? moze wolisz inna opcje ? nie piernicz bo wiem ile czego drukujesz cwaniaku .

Ps zabiez rodzine nad wode niech nie maja tak zdymanego zycia jak ty sam siadz do klatki a ja zrobie oprysk po tobie twoim syfem . chyba ze infiniti zatankujesz za 20 zl ale do mnie nie dojedziesz chyba ze na stopa BOGACZU hahahaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...