Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 10:52 Nie 11 Gru 2016

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1404, 1405, 1406 ... 1900, 1901, 1902  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pióro

PostWysłany: 14:27 Sro 9 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z zalewem można utargować 3 netto kondratowicz - olsztyn nawet 3,10 netto ale czy to sa podwyżki na które czekamy? agrobiznes podawał że sprzedaz tuszki bardzo słaby , ceny spadają i przyszły tydzien nie zapowiada rzadnych zmian . moze trzeba zdać teraz i nie czekac na wzrost ceny .kondratowicz na przyszły tydzień już nie przyjmuje zapisów bo ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukasz111

PostWysłany: 12:49 Sro 9 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox to po co też budowałeś niedawno????Czyli medox powiedz teraz tak oficjalnie kiedy cena zacznie lecieć?Na początku stycznia już czy w połowie czy może pod koniec?Napisz oficjalną datę,daję ci 5 dni pomyłki w każdą stronę.Ciekawe czy sie sprawdzi.......

Pasza nie staniała,a podobno ma iść w górę bo zboże drożeje.........Tak mi dzisiaj w paszarni powiedzieli...........Także jeśli cena nie pójdzie odpowiednio w góre bedzie chyba nieciekawie.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:45 Sro 9 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyzywam tych którzy myślą ,że im więcej bud tym lepiej bez względu na zapotrzebowanie rynku , oraz tych którzy ustawiają się na styczeń bo 2 razy była cena w styczniu(lub na weekend majowy lub na swięta itp) , jak również tych którzy wsadzili kury do piwnicy i salonu bo było dwa razy 4złote a do kurnika zamiast 20 to 25 tys.Tych wszystkich którzy uważają ,że są najlepsi i najmądrzejsi na świecie bo mają dwie budy na wsi a nawet zawodówki nie skonczyli.Za to hodują 3kg w 5tyg na spożyciu 1.70 i wszystko wiedzą najlepiej w szczególności to ,że kurek jest za mało.Do pozostałych normalnych rozsądnych ludzi absolutnie nic nie mam, bo jak mogę miec skoro jedziemy na tym samym wózku.
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 11:11 Sro 9 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
W związku z tym, teraz na rynku jest ogromna nadpodaż żywca drobiowego - zauważa dyrektor generalny KRD.

Kolejny, który gada głupoty no nie?
I pytam się ponownie, kto pokaże co zrobił dla użytkowników tego forum oprócz pisania głupot i udawania kurzego biznesmena?
Czy jak ktoś posłuchał mnie i nie wsadził piskląt tak by wyjśc po 15litopada tylko wyszedł teraz to zarobił czy nie?????????Ile już jest do przodu???????30gr na kilogramie??????????A byc może będzie więcej.Dodatkowo jeśli mnie posłuchał nie wyjdzie przy okazji w styczniu tylko dopiero w lutym i nie zaliczy kolejnej wtopy w styczniu.A dlaczego tak jest??????????Bo na święta dwa razy pod rząd nie było ceny za to była w styczniu więc kurze móżdżki ustawiły się ze sprzedażą na styczen Laughing I może by i coś z tego było gdyby nie zrobiła tego większośc.A na święta jak medox mówił już 3 miesiące temu kurek brakuje.....I co ????Gdzie są Ci którzy mówili ,że celowo piszę, że braknie na święta a będzie ogrom w styczniu bo sam wkładam na styczeń???
Za darmo ,tylko dla uczestników forum już kilka razy podpowiedziałem jak zarobic REALNE pieniądze.A jeden burak z drugim jeszcze mnie wyzywa.Dlatego czasem pisze to co pisze i myślę to co myślę bo wielu to niereformowalne wiejskie biznesmeny.Jeśli mnie ktoś podpowie jak zarobic kasę, to mówię -dzięki stary ,miałeś rację,posłuchałem , zarobiłem.Ale dla najmądrzejszych biznesmenów od kur nawet jak ktoś ma rację to i tak nie ma racji i jest głupi jak but bo tylko oni mają rację.Gdyby tak było moi mili to nie dymali by was na każdym kroku.A dymali nawet jaK było 4zł.Wiecie po ile szła wtedy tuszka????

Medox pozwól ,że teraz ja ci udzielę życiowej porady.Problem z tobą polega na tym ,że zabierasz się do tematu z końca d.u.p.y. bo może i ktoś by się z tobą liczył gdybyś bez przerwy nie obrażał ludzi. Najpierw wyzwasz wszystkich tak jak powyżej i w tym samym poście udzielasz wielkich porad. Wszyscy mają cię dosyć , sam wywołujesz odwrotny efekt.
Małopolska 3-3,1 netto
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:26 Sro 9 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W związku z tym, teraz na rynku jest ogromna nadpodaż żywca drobiowego - zauważa dyrektor generalny KRD.

Kolejny, który gada głupoty no nie?
I pytam się ponownie, kto pokaże co zrobił dla użytkowników tego forum oprócz pisania głupot i udawania kurzego biznesmena?
Czy jak ktoś posłuchał mnie i nie wsadził piskląt tak by wyjśc po 15litopada tylko wyszedł teraz to zarobił czy nie?????????Ile już jest do przodu???????30gr na kilogramie??????????A byc może będzie więcej.Dodatkowo jeśli mnie posłuchał nie wyjdzie przy okazji w styczniu tylko dopiero w lutym i nie zaliczy kolejnej wtopy w styczniu.A dlaczego tak jest??????????Bo na święta dwa razy pod rząd nie było ceny za to była w styczniu więc kurze móżdżki ustawiły się ze sprzedażą na styczen Laughing I może by i coś z tego było gdyby nie zrobiła tego większośc.A na święta jak medox mówił już 3 miesiące temu kurek brakuje.....I co ????Gdzie są Ci którzy mówili ,że celowo piszę, że braknie na święta a będzie ogrom w styczniu bo sam wkładam na styczeń???
Za darmo ,tylko dla uczestników forum już kilka razy podpowiedziałem jak zarobic REALNE pieniądze.A jeden burak z drugim jeszcze mnie wyzywa.Dlatego czasem pisze to co pisze i myślę to co myślę bo wielu to niereformowalne wiejskie biznesmeny.Jeśli mnie ktoś podpowie jak zarobic kasę, to mówię -dzięki stary ,miałeś rację,posłuchałem , zarobiłem.Ale dla najmądrzejszych biznesmenów od kur nawet jak ktoś ma rację to i tak nie ma racji i jest głupi jak but bo tylko oni mają rację.Gdyby tak było moi mili to nie dymali by was na każdym kroku.A dymali nawet jaK było 4zł.Wiecie po ile szła wtedy tuszka????
Powrót do góry
Janek1

PostWysłany: 10:14 Sro 9 Gru 2009    Temat postu: Re: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

rybka543 napisał:
Małopolska - 3.10 netto było już wczoraj wieczorem. Dziś wiele ubojni tak płaci /np.Brzesko,Exodus Trzciana/. Brado Tomice nie wiem ale biją więcej kury , a manipulują ceną brojlera od dawna. Mało kiedy jest tam cena taka sama jak w innych ubojniach,chociaż zdarzało się,bo przy nadwyżkach kurczaka małe ubojnie obniżały tak jak Tomice.

Zna ktoś cene na śląsku? Jak Szojda i inni?
Powrót do góry
rybka543

PostWysłany: 09:43 Sro 9 Gru 2009    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Małopolska - 3.10 netto było już wczoraj wieczorem. Dziś wiele ubojni tak płaci /np.Brzesko,Exodus Trzciana/. Brado Tomice nie wiem ale biją więcej kury , a manipulują ceną brojlera od dawna. Mało kiedy jest tam cena taka sama jak w innych ubojniach,chociaż zdarzało się,bo przy nadwyżkach kurczaka małe ubojnie obniżały tak jak Tomice.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 00:30 Sro 9 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

7 grudnia 2009
Dyrektor KRD: Przychody z eksportu drobiu zmalały o ok. 50 mln euro
Po pierwszych 10 miesiącach 2009 r. widać już, że eksport wzrósł o ok. 12 proc. pod względem masy, w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku. - Ale przychód z jego sprzedaży zmniejszył się o ok. 50 mln euro - zaznacza Leszek Kawski.

Dobra koniunktura na rynku drobiu spowodowała, że ciągu roku hodowcy konsekwentnie zwiększali produkcję. - W związku z tym, teraz na rynku jest ogromna nadpodaż żywca drobiowego - zauważa dyrektor generalny KRD. - To automatycznie wpływa na cenę, która spadła do poziomu ok. 2,70 - 2,80 zł za kg żywca. Hodowcy i przemysł nie mieszczą się kosztach. To jest horror - podkreśla.

W ocenie prezesa Leszka Kawskiego obecna sytuacja nadpodaży najprawdopodobniej utrzyma się do marca 2010 r.

Portal Spożywczy, 7 grudnia 2009

z małą przerwą w styczniu Cool Cool Cool
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 23:45 Wto 8 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JACUS brawo !!!!! powaliłeś Medoxa i to niechcący!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
JACUS

PostWysłany: 22:14 Wto 8 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brado-2 kupilo nowe VW izotermy i to kilka sztuk i teraz musza je odrobic,kilkaset tysiecy piechota nie chodzi,wiec temu tak malo placa.
amciu to wlasnosc weterynarza i on prawie wylacznie bije od tych ktorzy lecza kury u niego-rozlicza lekarstwa w kurczakach.
cena kurczaka rzadzi euro i hipermarkety i wy nic nie zmienicie,jakie szanse macie w starciu z ubojniami a one z hipermarketami-zadne. u nas w gminie jest wiecej kornikow niz piszacych na tej stronie wiec co mozecie w pare osob zdzialac.
zrobcie jak moj kuzyn po zawale w wieku 35 lat lekarz doradzil mu sprzedaz kurnika i teraz spi spokojnie a kase zainwestowal w co innego i teraz ma wieksze dochody.
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 18:47 Wto 8 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zalewo płaci lepiej niż jasiś czas temu raczej nie powinni wydymać ale któż to wie mam nadzieje że cena dojdzie do 3,30 netto ale podobno ubojnie sie boja wiecej dawać hodowcą bo rzekomo droższy towar nie zejdzie. medox co ty na to że cena w styczniu pójdzie 0 zeta w górę ?
Powrót do góry
Agro

PostWysłany: 18:35 Wto 8 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

baca60 napisał:
ja mam pytanie do AGRO . co to albo kto to jest ,,TO MARNE AMCIU,, bo EKO-BRADO to wiem , ale od nich zdaleka

To Marne Amciu - to taka mała ubojnia koło Krakowa - ledwo to bije 5 tyś sztuk/dobę i czasem co drugi dzien a cenę ma najniższą w województwie - patrzą na wielkich i oferują cenę jak oni ( najniższą).
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 15:40 Wto 8 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie.
Czy Zalewo wreszcie płaci w terminie i można ich traktować poważnie, czy nadal wykorzystują swoich kontrahentów, czyli nas... do dupczenia ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
R2

PostWysłany: 15:22 Wto 8 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dawać dawać!!! plan na czwartek 3,30 netto Very Happy Cool Cool ubojnie które nie chcą dawać "normalnej" ceny zostawiać bez towaru to jedyna metoda Cool Cool Cool a początek stycznia bonus (plus 1 zł do ceny grudniowej) taki spóźniony prezent na święta Very Happy Cool Cool
Powrót do góry
Janek R.

PostWysłany: 14:50 Wto 8 Gru 2009    Temat postu: dziś Odpowiedz z cytatem

Kaszuby dziś 3,05 netto

sprzedałem i spadam na wakacje, a Wy ciągnijcie cenę dalej

na kurczakach dziś w tabelce 6 : 0 dla naszych więc jak wrócę ma być 3,5 Laughing
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 14:44 Wto 8 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam pytanie do AGRO . co to albo kto to jest ,,TO MARNE AMCIU,, bo EKO-BRADO to wiem , ale od nich zdaleka
Powrót do góry
buba76

PostWysłany: 12:13 Wto 8 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez jestem tego zdania zeby nie oddawac EKO-BRADO
tam robia sami zydzi i pacza zeby cie wyd.....c
Powrót do góry
rybka543

PostWysłany: 10:21 Wto 8 Gru 2009    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Dziś w Małopolsce już niektóre ubojnie same oferują 3.00zł netto,a na jutro
umawiane są odbiory po 3.10 netto.

Do Medoxa!: Aby Cię ktoś chciał słuchać, przestań być wulgarnym prześmiewcą,nie obrażaj ludzi.!! Wtedy może będziesz bardziej wiarygodny!!!
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:04 Wto 8 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Importerzy zacierają ręce i oczekują umocnienia złotego
Parkiet (09:12)
Od kilku miesięcy kurs naszej waluty utrzymuje się w trendzie wzrostowym. To bardzo dobra wiadomość dla spółek, które kupują surowiec za granicą, oraz dla tych, które mają długi w walutach obcych.

Od kilku miesięcy złoty zyskuje na wartości. Co będzie dalej? - Banki zagraniczne i krajowi ekonomiści twierdzą, że złoty będzie się w przyszłym roku umacniał.

Pod rozwagę.Jak do tego wszystkiego co jest obecnie, dojdzie umocnienie złotego to..........może by nieciekawie, bardzo nieciekawie.Pomyślcie zanim postawicie następną bude
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:42 Wto 8 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre,dobre Laughing Laughing Laughing JanekR tym razem wzniósł się na wyżyny swego intelektu.
A książkę kupcie Laughing Laughing jak ktoś posłuchał moich wróżb już parę razy mógł KONKRETNIE ZAROBIĆ LUB USTRZEC SIĘ PRZED WTOPĄ.A jakie są wasze konkretne efekty pukania w klawiaturę i bezustannego pytania "jaka cena?"????????????????????????No jakie????????????????????Czy choc jeden z was coś konkretnego wniósł dla pozostałych??????????????????
Powrót do góry
starter

PostWysłany: 00:11 Wto 8 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janek R. napisał:
medox napisał:
I co ? Sprawdza się co pisał medox 3miesiące temu? Co do dnia

UWAGA !

Na moichkurczakach w dziale ZłOTE PUBLIKACJE XXI WIEKU znaleźć można nowe wydawnictwo Przepowiednie autorstwa niejakiego Medoxa. Książka ta cieszy się niebywałą popularnością. Doskonałe recenczje wystawili jej już krytycy, tacy jak Brojler kurzy czy Hodowca Brojlerów. Książkę otwiera oda Do Krytyków słowami: Brojlerku, mój brojlerku, Tyś jeden mnie zrozumiał...
Dobre! Very Happy
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 00:01 Wto 8 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janek R. napisał:
medox napisał:

UWAGA !

Na moichkurczakach w dziale ZłOTE PUBLIKACJE XXI WIEKU znaleźć można nowe wydawnictwo Przepowiednie autorstwa niejakiego Medoxa. Książka ta cieszy się niebywałą popularnością. Doskonałe recenczje wystawili jej już krytycy, tacy jak Brojler kurzy czy Hodowca Brojlerów. Książkę otwiera oda Do Krytyków słowami: Brojlerku, mój brojlerku, Tyś jeden mnie zrozumiał...

Opowiadaj jaka cena u Ciebie a jak masz klepać aby klawiatura klikała to sobie odpuść. Bez urazy Kolego.

Gdzie MODERATOR, żeby skończyć z tym cyrkiem na forum?
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 23:50 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,30 netto już blisko chyba w czwartek Cool Cool Cool
Powrót do góry
Janek R.

PostWysłany: 23:15 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:

UWAGA !

Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:48 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na te dwie ubojnie słychać wiele skarg co do cen(jeszcze o Lubomierzu to samo mówią).Zawsze mnie to dziwiło,jak ktoś tak płaci to po prostu mu nie sprzedaje.Przecież to oczywista oczywistość.Banalnie prosta do zrealizowania gdy brakuje towaru.Nawiasem mówiąc, gdyby parę ubojni w Polsce(takich dymających bez litości)zostawić bez surowca to pozostałym dałoby to do myślenia i może przestaliby rąbać hodowców.Skoro jeden może płacić 2.90 to i drugi może,pytanie czy chce płacić i działać czy myśli tylko jak wydoić drugiego.
Ale konsekwentnie nie sprzedać, nawet jak zaoferuje wyższą cenę od pozostałych (czym nawiasem mówiąc przyczyni się do wzrostu ceny-i koło się zamknie,tylko w przeciwną stronę jak przy spadku ceny)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1404, 1405, 1406 ... 1900, 1901, 1902  Następny
Strona 1405 z 1902

Skocz do: