Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 06:22 Sro 27 Lip 2016

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1404, 1405, 1406 ... 1848, 1849, 1850  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam kurak

PostWysłany: 10:48 Wto 14 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam cena w małopolsce to dzień dzisiejszy to 4,05 brutto wiadomość 100% to minimum ale od jutra wyżej POZDRAWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
baca60

PostWysłany: 21:58 Pon 13 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

G.....noga to oszust a jego mamusia to dopiero agentka nie wolno ani jednego kurczaka dawać!@!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
to_i_ovo

PostWysłany: 21:04 Pon 13 Lip 2009    Temat postu: Re: GRZEBINOGA OSZUST Odpowiedz z cytatem

otis7680 napisał:
KOLO70 napisał:
Uwazajcie .... o reszte!!!!!!!

o kim kolego mówisz -jeśli ma to być przestroga to podaj więcej szczegółów

W temacie postu napisał. G...noga.
Powrót do góry
otis7680

PostWysłany: 20:34 Pon 13 Lip 2009    Temat postu: Re: GRZEBINOGA OSZUST Odpowiedz z cytatem

KOLO70 napisał:
Uwazajcie na gnoja bo nie placi a jak ma gotowke to niezawsze calosc a potem niemozna sie doprosic o reszte!!!!!!!

o kim kolego mówisz -jeśli ma to być przestroga to podaj więcej szczegółów
Powrót do góry
KOLO70

PostWysłany: 19:52 Pon 13 Lip 2009    Temat postu: GRZEBINOGA OSZUST Odpowiedz z cytatem

Uwazajcie na gnoja bo nie placi a jak ma gotowke to niezawsze calosc a potem niemozna sie doprosic o reszte!!!!!!!
Powrót do góry
sarius

PostWysłany: 17:56 Pon 13 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świętokrzyskie potwierdzone 3.9 chociaz koledze udało sie wyrwac po 4,0 w nocy niedziela poniedziałek
Powrót do góry
janek777

PostWysłany: 15:40 Pon 13 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na mazurach cena syf. Górny dzis 3.60
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mmx

PostWysłany: 14:32 Pon 13 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obdzwoniłem dzisiaj 7 ubojni Śląsk-Małopolska wszędzie to samo ,jest mowa o jakiejś zwyżce ale nie na dziś może jutro. Jest to dowód na to ,że coś się dzieje na + ,lecz realia to 3,8 jak nie to dziękujemy. Hurt Hurtem ale jest jeszcze coś takiego jak bezwładność cenowa całego łańcuszka. W każdym razie rzyczę udanych transakcji po 4,2 i wyżej.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:25 Pon 13 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ci podać adres telefon powiedzieć jak płaci tak?
Siekierkarze? Nie wiem ,nie znam się .Mówię o takich bijących około 15-20tys na dobę, to nie wiem ,może to siekierkarze w/g ciebie,mnie tam wszystko jedno,zwał jak zwał ważna cena.Zobacz ile podrożał kurczak w hurcie między czwartkiem ostatnim a dziś to może zrozumiesz :lol:
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 11:40 Pon 13 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Co za głupki znowu sprzedają kurczaka po 4 brutto?????????Podzwońcie trochę zanim dacie się wyprostować
Śląsk,małopolska,świętokrzyskie 4.20

Jak wiesz kto placi 4,2 to się pochwal ,cena na dziś w małopolsce 3,8 netto max chyba ,że chodzi Ci o ubojnie typu "siekierka" .
Powrót do góry
Klaudia

PostWysłany: 09:03 Pon 13 Lip 2009    Temat postu: kaszuby Odpowiedz z cytatem

kto na kaszubach placi 3,90 ?? konkol i mielewczyk placa 3,80 Mad
Powrót do góry
janek777

PostWysłany: 08:42 Pon 13 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktos sie orientuje jaka cena w war-maz ?? W piatek Gorny placil 3,7 netto
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:11 Pon 13 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za głupki znowu sprzedają kurczaka po 4 brutto?????????Podzwońcie trochę zanim dacie się wyprostować
Śląsk,małopolska,świętokrzyskie 4.20
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 22:21 Nie 12 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacek44 napisał:
witam, od kilku dni na forum wlasciwie tylko" bicie piany " ; a może by to ,albo to... i nic z tego dalej nie wynika .
wydaje mi sie , ze tu jest miejsce aby podzielic sie praktycznymi radami w sytuacji sprawie salmo / chodziaż niżej jest taki osobny wątek , ale prawie martwy./.
Sensowna wypowiedż to ta o rozmowach w GIW , ale co dalej konkretnbie z tego wynika? ktoś ma innne wiadomosci?

No właśnie. Prawie martwy. Mam inne pomysły ale nikt ze mną nie chce gadaćSad
Powrót do góry
Chikara

PostWysłany: 20:26 Nie 12 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawell3131 napisał:
..... Propozycja rozwiązania bieżących problemów polegać ma na tym, że pierwszy przypadek w danej fermie, wystąpienia dodatniego wyniku ze środowiska nie będzie powodował konieczności przeznaczenia mięsa z danego stada do przetwórstwa termicznego. Mięso to ma być dopuszczone do handlu bez specjalnych oznaczeń i jakichkolwiek restrykcji.

witam
Mnie to nie uspokaja.
Bliski znajomy, o którym pisałem, że w 20dni po wejściu ustawy miał pierwszy na pomorzu przypadek - na pewno nie jest spokojny. drży na taką ustawę.
czy nam się to nie przydarzy ?
nie godzimy się na takie restrykcje, że po pierwszym przypadku można jeść a po drugim - do utylizacji.
czy podrugim wystąpieniu, kury są bardziej chore, a po pierwszym zdrowe ??
parodja...
nie popierajmy takich rozwiązań !!!
3,9 kaszuby
Powrót do góry
jacek44

PostWysłany: 11:31 Nie 12 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, od kilku dni na forum wlasciwie tylko" bicie piany " ; a może by to ,albo to... i nic z tego dalej nie wynika .
wydaje mi sie , ze tu jest miejsce aby podzielic sie [u]praktycznymi [/u]radami w sytuacji sprawie salmo / chodziaż niżej jest taki osobny wątek , ale prawie martwy./.
Sensowna wypowiedż to ta o rozmowach w GIW , ale co dalej konkretnbie z tego wynika? ktoś ma innne wiadomosci?
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 21:56 Sob 11 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KPSylwia napisał:
widzę że nie bardzo orientujecie się w przepisach,
co do zwalczania salmonelli to po pierwsze nie bardzo wiadomo co ma ten program zwalczac, chyba tylko hodowców ( czy ktoś słyszał o przypadku zatrucia salmonellą z mięsa drobiowego w ciągu ostatniego roku?? ja nie znalazłam takiego przypadku.Jaki to program urzędowy jeśli sami musimy za wszystko płacic??- Dlaczego za nioski dostaja odszkodowania a za brojlera nie?? jesteśmy gorszą kategorią- to jest sprzeczne z konstytucją !! brak przepisów co do oceny takiego mięsa a obecną sytuację wymyślili sobie powiatowi, wojewódzcy lek. wet. nie słuchając często poleceń z góry czyli Głównego lek wet!!.
Co do pobierana prób to nie jest badanie drobiu tylko środowiska- nigdy nie wiadomo co wjedzie ze ściółką, myszy muchy i inne robactwo. Słyszałam o przypadku jednego hodowcy u którego wyszła Salmonella i zrobił badanie ptaków w których nic nie wyszło w powiecie zarzadał wystawienia świadectwa albo sąd- ale nie wiem jeszcze co wyszło. Co do samych badań twierdzą że nie można ich wykonywac w prywatnych laboratoriach- kiedy rozporządzenie mówi że laboratoria zatwierdzone mogą badac. U nas w powiecie nawet jeden nieświadom zrobił badanie w prywatnym i powiedzieli mu że uznają ale oststni raz Exclamation

Bez urazy koleżanko ale zadajesz pytania retoryczne na które jest odpowiedź w ustawie i tu problem jest co z tą ustawą zrobić. O tym co piszesz to wszyscy wiemy tylko pytanie co dalej? Pytałem w ministerstwie rolnictwa co z tymi odchodami a on nie wie co to odchody, więc mówię, że to gówno a on żeby mu nie ubliżać. I co zrobisz mając takich pajaców w rządzie?
Powrót do góry
KPSylwia

PostWysłany: 20:02 Sob 11 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę że nie bardzo orientujecie się w przepisach,
co do zwalczania salmonelli to po pierwsze nie bardzo wiadomo co ma ten program zwalczac, chyba tylko hodowców ( czy ktoś słyszał o przypadku zatrucia salmonellą z mięsa drobiowego w ciągu ostatniego roku?? ja nie znalazłam takiego przypadku.Jaki to program urzędowy jeśli sami musimy za wszystko płacic??- Dlaczego za nioski dostaja odszkodowania a za brojlera nie?? jesteśmy gorszą kategorią- to jest sprzeczne z konstytucją !! brak przepisów co do oceny takiego mięsa a obecną sytuację wymyślili sobie powiatowi, wojewódzcy lek. wet. nie słuchając często poleceń z góry czyli Głównego lek wet!!.
Co do pobierana prób to nie jest badanie drobiu tylko środowiska- nigdy nie wiadomo co wjedzie ze ściółką, myszy muchy i inne robactwo. Słyszałam o przypadku jednego hodowcy u którego wyszła Salmonella i zrobił badanie ptaków w których nic nie wyszło w powiecie zarzadał wystawienia świadectwa albo sąd- ale nie wiem jeszcze co wyszło. Co do samych badań twierdzą że nie można ich wykonywac w prywatnych laboratoriach- kiedy rozporządzenie mówi że laboratoria zatwierdzone mogą badac. U nas w powiecie nawet jeden nieświadom zrobił badanie w prywatnym i powiedzieli mu że uznają ale oststni raz Exclamation
Powrót do góry
szefcio

PostWysłany: 13:27 Sob 11 Lip 2009    Temat postu: cena swietokrzyskie Odpowiedz z cytatem

3,7 netto. na trzech kurnikach salmonella kieldrob bartkow 2-2,7 netto za chora kure a animex nawet 3 net.
Powrót do góry
sarius

PostWysłany: 10:03 Sob 11 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świętokrzyskie 4.0 i wiecej zamawiaja kurczaka nawet na czwarek
Cena jeszcze pójdzie w góre
Powrót do góry
501

PostWysłany: 06:04 Sob 11 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro3 napisał:
adam kurak napisał:
witam interesuje mnie jedno nazwisko które wymyśliło 15 groszy za kurczaka z salcią lub kto się pod tym podpisał. jeśli ktoś zna powinien podać na forum.

Witam.A po co ci nazwisko,lepiej walnij bombkę.Nawet jak się o jedno b iurko pomylisz to i tak wymierzysz z grubsza sprawiedliwość.Pozdrawiam.

Jak chodzę po tym świecie a chodzę już kilkadziesiąt lat to nie wierzę w to że znalazł się hodowca który puścił kurczaka za 15 gr.Jeżeli taki jest to pogratulować mu głupoty i niewiedzy.Bez wahania powinno podać się nazwę tej wspaniałomyślnej ubojni na cały kraj.To za utylizację gość musiałby bulić więcej. Shocked
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 21:47 Pią 10 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam kurak napisał:
witam interesuje mnie jedno nazwisko które wymyśliło 15 groszy za kurczaka z salcią lub kto się pod tym podpisał. jeśli ktoś zna powinien podać na forum.

Witam.A po co ci nazwisko,lepiej walnij bombkę.Nawet jak się o jedno biurko pomylisz to i tak wymierzysz z grubsza sprawiedliwość.Pozdrawiam.
Powrót do góry
adam kurak

PostWysłany: 21:13 Pią 10 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hubI

PostWysłany: 20:16 Pią 10 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro3 napisał:
Witam.Nareszcie, oczekiwana przez wszystkich ustawa o zwalczaniu niektórych serotypów salmonelli weszła w życie.W Świętokrzyskim są już pierwsze ofiary tzn.fermy z wynikiem dodatnim.Kurczęta mozna srzedac do Dębicy (bo ta posiada przetwórstwo) niestety po 15gr za kilogram.Unia wyłożyła dużo środków na ten program i oczekuje że z pomocą głównego beneficjęta czyli weterynarii RP uda nam się znacznie ograniczyć produkcję.Zapewne tak sie stanie bo hodowla bardzo ryzykowna do tej pory stanie się odmianą Rosyjskiej rulety.Kurczak w detalu ma kosztować 3-4 euro za kilogram i basta( jak całej Europie) .Będziemy nie tylko producentem ale i rynkiem zbytu.Przy tym ryzyku rentowność produkcji na poziomie 100% nie powinna nikogo dziwic a szczególnie zakładów ubojowych.Bez żadnego zażenowania sądzę,że cena żywca 6.2 netto za kilogram nie jest wcale wygórowana.Pozdrawiam.

No to teraz sie te rzeznie obłowia naszym kosztem K...a "Ptaki Hitchcock'a" Twisted Evil A w kwestii podatku to ostatnia nadzieja w prezydencie On i tak wszystko wetuje
Powrót do góry
pawell3131

PostWysłany: 17:30 Pią 10 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dniu 10.07.2009 r. w Głównym Inspektoracie Weterynarii odbyło się robocze spotkanie z udziałem Zastępcy Głównego Lekarza Weterynarii Panem Krzysztofem Jażdżewskim oraz przedstawicielami organizacji drobiarskich: przedstawicielami Krajowej Rady Drobiarskiej, Krajowej Izby Producentów Drobiu i Pasz oraz Polskiego Związku Zrzeszeń Hodowców i Producentów Drobiu, w celu wspólnego uzgodnienia przejściowego dostosowania sposobów postępowania w przypadku wykrycia salmonelloz typu Enteritidis i Typhimurium w stadach brojlerów. Propozycja rozwiązania bieżących problemów polegać ma na tym, że pierwszy przypadek w danej fermie, wystąpienia dodatniego wyniku ze środowiska nie będzie powodował konieczności przeznaczenia mięsa z danego stada do przetwórstwa termicznego. Mięso to ma być dopuszczone do handlu bez specjalnych oznaczeń i jakichkolwiek restrykcji. Uzgodniono również, że w terminie jednego tygodnia zostaną dopracowane szczegóły, a później te uzgodnienia, jako instrukcje zostaną wdrożone w całym kraju.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1404, 1405, 1406 ... 1848, 1849, 1850  Następny
Strona 1405 z 1850

Skocz do: