Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 22:24 Sro 24 Sie 2016

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1404, 1405, 1406 ... 1852, 1853, 1854  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sasza307

PostWysłany: 11:42 Nie 9 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam medox oni tego nigdy niezrozumieja wręcz cały czas powstaja nowe hale i to niemiałe. pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
medox

PostWysłany: 11:17 Nie 9 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było 100 razy.Jaka kontraktacja z ceną tzn jaką ceną?Taką żeby hodowca zarobił 2tys zł za rzut z kurnika na 20tys sztuk??
Żeby była kontraktacja opłacalna dla hodowcy, produkcja musiałaby być na tyle mała ,żeby brakowało towaru a co za tym idzie, żeby zakłady ubojowe musiały zabiegać o jego dostępność.
Póki co towaru jest na tyle dużo,że to hodowcy zabiegają w zakładach żeby ktoś ten naprodukowany przez nich towar w 10 kurnikach odebrał.W takim układzie rzeczy NIGDY NIE BĘDZIE KONTRAKTACJI OPŁACALNEJ DLA HODOWCY.Kiedy to w końcu pojmiecie???
Powrót do góry
Bywka

PostWysłany: 20:19 Sob 8 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pióro napisał:
jasne że sie nic nie zmieni i nie ma co sie oszukiwac . bo miby jak maja zmiejszyć wstawienia? zmiejszac obsadę na kurniku , czy co drugi obiekt ma stać pusty? to jest nierealne bo maja kredyty za pobudowanie nowych kurników , cena nie cena obrót pieniędzy jest na koncie i jakos musi sie kręcić .nikt na to nic nie poradzi, chyba ze wykączy nas salmonella czy nowy program zwalczania colli.

Witam serdecznie - kontraktacja z ceną i tylko kontraktacja z ceną!!!!
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 08:06 Sob 8 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne że sie nic nie zmieni i nie ma co sie oszukiwac . bo miby jak maja zmiejszyć wstawienia? zmiejszac obsadę na kurniku , czy co drugi obiekt ma stać pusty? to jest nierealne bo maja kredyty za pobudowanie nowych kurników , cena nie cena obrót pieniędzy jest na koncie i jakos musi sie kręcić .nikt na to nic nie poradzi, chyba ze wykączy nas salmonella czy nowy program zwalczania colli.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 21:56 Pią 7 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Przeczytane.......
- Dylemat polskiego rolnictwa z grubsza polega na tym, że polska ziemia może wyżywić 80-milionowy naród, a nas jest niecałe 40 mln. Podobny problem mają inne kraje.

I podobnie jest z drobiem co się okaże zaraz jak waluty zaczną iść w drugą stronę niż szły dotychczas

Widzieliście po ile są komponenty do produkcji pasz ? Przecież obecne ceny paszy to już zwykły rozbój.Ale jest popyt więc jest i cena.Poważnie mówię po raz któryś o znacznym ograniczeniu (a nie zwiększaniu bo chłodno!!)produkcji począwszy od jesieni

Bo tu jest potrzebny kaptur na głowie, prześcieradło z krzyżem na grzbiecie i pochodnia w garści. Gadką nic nie wskórasz.Mądrale mają po kilka czy kilkanaście obiektów i im wystarczy z 0,1 zł na plus. Jeżeli zejdzie na minus to wtedy proszą o zapisywanie się do związków i wpłacanie składek Wink Szlag by to trafił.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:23 Pią 7 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytane.......
- Dylemat polskiego rolnictwa z grubsza polega na tym, że polska ziemia może wyżywić 80-milionowy naród, a nas jest niecałe 40 mln. Podobny problem mają inne kraje.

I podobnie jest z drobiem co się okaże zaraz jak waluty zaczną iść w drugą stronę niż szły dotychczas

Widzieliście po ile są komponenty do produkcji pasz ? Przecież obecne ceny paszy to już zwykły rozbój.Ale jest popyt więc jest i cena.Poważnie mówię po raz któryś o znacznym ograniczeniu (a nie zwiększaniu bo chłodno!!)produkcji począwszy od jesieni
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 15:35 Pią 7 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leszczaczek napisał:
Tey!
Brojleru Kurzy troche kultury
W barze nie jesteś
Nie obrażaj ludzi jakimi by nie byli , słowo "durny łeb" to już przegięcie .Powinni ciebie usunąć z forum za to. To tak na marginesie

P.
Czytałem na tym forum znacznie gorsze wyzwiska i jakoś wtedy nie piałeś o usunięciu z forum . Przegięciem są takie komentarze jak twój . Ogólnie masz następne ZIEWWWWWWWWWWWWWWWW..................
Powrót do góry
Jaro8038

PostWysłany: 11:10 Pią 7 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na marginesie (często zaglądam do Was - nigdy nie piszę, teraz się wypowiem); żadnego wpływu nie ma powrót pracujących na obczyźnie na kurs walut w Polsce, to po primo. Kursy walut są strasznie uzależnione od spekulacji na rynkach finansowych i żadnego wpływu nie ma sytuacja gospodarki polskiej z kursami walut - to już chyba zauważyliście. Po drugie to Niemcy już od dwóch tygodni rozładowują tzw. nóżki i filety z indyka zaimportowane z "kolonii" francuskiej w Brazylii.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
leszczaczek

PostWysłany: 10:19 Pią 7 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tey!
Brojleru Kurzy troche kultury
W barze nie jesteś
Nie obrażaj ludzi jakimi by nie byli , słowo "durny łeb" to już przegięcie .Powinni ciebie usunąć z forum za to. To tak na marginesie

Pozdrówka dla drobiarzy . Euro poszło do 4,16 . Ponoć duzo euio zwieźli nasi młodzi co wrocili z Anglii z roboty na wakacje. Normalna sprawa, kupią to i tamto i zaraz sie unormuje, Żeby te mafiozy sobie nie pomyślały znów importować brazylijskie nóżki .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
pióro

PostWysłany: 07:13 Pią 7 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem raz przyjemnosc wspólpracować z goszem i więcej nie zamierzam! róznica wag moich samochodow a jego wynosila miedzy 200-500 kg. pieniądze wypłaca tylko na czs a ale co ma nie płacić skoro swoje dodatkowo wyciaga. droczyłem się tylko bo ostatnio na forum było nudno! a co do zalewa to ostatnio im się polepszylo . wiem że ciagle satakie informacje ale zobaczymynarazie dzilaja.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 23:20 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pióro napisał:
BROJLER KURZY-ty się nie zajmuj moimi błędami tylko sprawdzaj informacje. GOSZ ćwoku płaci 3.7 - własnie z nim rozmawiałem jak przeczytałem twoje wypociny . zalewo ma kupe telefonów bo znów na weekend goraco ale cena potwierdzona 3,85

Zalewo ma telefony? To Zalewo dzwoni jak w amoku. Skończ ściemniać. Ale żeś sobie to całe Zalewo znalazł Razz
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 23:16 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i znowu miło się zrobiło na forum. Bardzo normalnie. Super Very Happy
Powrót do góry
Chicken Exam

PostWysłany: 20:05 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sasza307 napisał:
witam oco chodzi z tym DE-HEUSEM ? też mam od nich pasze

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Rolling Eyes
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 19:23 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam oco chodzi z tym DE-HEUSEM ? też mam od nich pasze
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 18:18 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pióro napisał:
o jakim ty wizerunku mowisz? przeczytaj jeszcze raz swój post ,jakich używasz słów wzgledem PANA GOSZA - ciekawe gdzie zdawałeś do tej pory ?
Żeby być PANEM / w tym także Goszem / trzeba postępować jak PAN . Nie będę pisał o tym co wyprawia na rynku , jak odpowiada na telefony , jakich sprzecznych informacji udziela itd. Dlatego pisałem - durny łeb i pieprzony kłamca . Tyle . Nic na wyrost samo życie i fakty . Zresztą po co ja się tłumaczę . Wspołpracujący z nim doskonale wiedzą o czym piszę i tyle. A ty co? Z rodziny? Lizodup? Masz jakieś udziały za kreowanie pozytywnego wizerunku? Kto tu jest pajacu ćwokiem co? Ogólnie na takich adwersarzy to Zieewwwwwwwwwwwwwww..............
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 18:09 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o jakim ty wizerunku mowisz? przeczytaj jeszcze raz swój post ,jakich używasz słów wzgledem PANA GOSZA - ciekawe gdzie zdawałeś do tej pory ?
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 14:50 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pióro napisał:
BROJLER KURZY-ty się nie zajmuj moimi błędami tylko sprawdzaj informacje. GOSZ ćwoku płaci 3.7 - własnie z nim rozmawiałem jak przeczytałem twoje wypociny . zalewo ma kupe telefonów bo znów na weekend goraco ale cena potwierdzona 3,85
Nie dość , że jesteś totalny analfabeta to jeszcze przy tym nie potrafisz cztać ze zrozumieniem.Podałem ośle , że płaci 3,70 więc o co kaman? Spadaj warchole na kurnik gnój wywalać bo tylko do tego się nadajesz . Jak mamy być postrzegani przez innych skoro takie miernoty jak ty usiłują tworzyć wizerunek drobiarza- analfabety . Nie patrz w lustro bo zawału dostaniesz . Co za (słowo zostało usunięte)!
Powrót do góry
marcin siedlce

PostWysłany: 13:59 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siedlce 4 netto
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 12:04 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:23 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol: :lol: też słyszałem taką opinię o DE Heus.
Około 3 tygodnie temu pisałem też ,żeby uważać ze wstawieniami na jesień bo spadnie Eur i już mamy niecałe 4.10 za Eur , a może być znacznie poniżej 4 a wtedy.....
Powrót do góry
501

PostWysłany: 08:50 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DE HEUS DOJARKA STULECIA. Evil or Very Mad
Powrót do góry
antoniozoli

PostWysłany: 08:42 Czw 6 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łysy napisał:
Ale teraz wytwórnie pasz mają kokosy. S...syny doją hodowców bez skrupułów. Od ostatnich podwyżek spadła cena soi o ponad 200 zł a zboża bardzo tanie bo poniżej 500 zł za pszenicę paszową, nie mówiąc już o tegorocznych zbiorach gdzie propozycje są poniżej 400 zł. Do tego jeszcze kurs zmienił się na korzyść importerów dodatków paszowych. Są słuchy o planowanych obniżkach ale dokładnie kiedy to nie wiadomo i najpewniej skala obniżek będzie olbrzymia, tzn. 20-30 zł. To nie jest już biznes tylko rozbój w biały dzień.

Na Pomorzu pszenica paszowa maksymalnie 360 zł za tonę.
Powrót do góry
Łysy

PostWysłany: 21:06 Sro 5 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale teraz wytwórnie pasz mają kokosy. S...syny doją hodowców bez skrupułów. Od ostatnich podwyżek spadła cena soi o ponad 200 zł a zboża bardzo tanie bo poniżej 500 zł za pszenicę paszową, nie mówiąc już o tegorocznych zbiorach gdzie propozycje są poniżej 400 zł. Do tego jeszcze kurs zmienił się na korzyść importerów dodatków paszowych. Są słuchy o planowanych obniżkach ale dokładnie kiedy to nie wiadomo i najpewniej skala obniżek będzie olbrzymia, tzn. 20-30 zł. To nie jest już biznes tylko rozbój w biały dzień.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
R2

PostWysłany: 18:47 Sro 5 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
R2 napisał:
Info od przedstawiciela mieszalni : brakuje żywca na ten tydzień i lekki wzrost ceny . Wydusiło się sporo kurczaka po 2- 4 tyś. w niedzielę.
Mieszalnie niech się zajmą produkcją DOBREJ paszy , a nie cenami żywca . Jeżdżą , pieprzą bzdury i tylko sieją zamęt.

" Tyz prowda " ale moje informacje potwierdziły się ,dziś było już szukanie kury a jeszczce wczoraj "na fali upałów " próby dołowania ceny. Niech wypowiedzą się hodowcy którym coś padło w niedzielę i uciekali z kurą z niedzieli na poniedziałek , jakie mieli propozycje cenowe?
Powrót do góry
Gultrax

PostWysłany: 17:46 Sro 5 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, nie wiem jak tam gosz, ale Konkol płacił dzisiaj 3.8, a wczoraj miał 3.9! Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1404, 1405, 1406 ... 1852, 1853, 1854  Następny
Strona 1405 z 1854

Skocz do: