Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 00:47 Pią 30 Wrz 2016

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1404, 1405, 1406 ... 1863, 1864, 1865  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szefcio

PostWysłany: 20:39 Sro 23 Wrz 2009    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

o ile mi wiadomo to cena poleciala na pomorzu juz w poniedzialek . w kielcach i na slasku 3,2 3,3 netto i brak zainteresowania . jesli kolega medox sprzedaje duzo drozej i napewno za gotowe to tylko pozazdroscic umiejetnosci wspolpracy i daru przekonywania ubojni , kluczem do sukcesu jest kulturaiwspolpraca jak na portalu ppr. pozdro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paktofonikas

PostWysłany: 20:28 Sro 23 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.ppr.pl/artykul-ceny-soja-155331.php
Soja tania, zboże tanie a pasza?
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 19:16 Sro 23 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Chciałbyś po tyle kupić.Owszem spadło ale nie ma ceny niższej niż 3.40netto.Najczęściej 3.45 netto.Produkcja jest zajebista ,nwszystko trzyma eur jak spadnie to wszyscy spadną z nim głęboko nas dno i będą musieli zwrócić co zarobili.Ale ja mówiłem - NIE ZWIEKSZAC PRODUKCJI!!

Małopolska totalny spaek ,nie zdałem dziś kur bo mi zaproponowano 3,2netto jak możecie to nie sprzedawajcie w tej cenie.
"Komunikat dla Medoxa ceny idą wgórę na dziś Medox ty napewno wyciągniesz cztery złote netto"
Ps. tak się uwiesiłeś tego euro podejrzewam ,że masz Kantor Wymiany walut.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 16:14 Sro 23 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Chciałbyś po tyle kupić.Owszem spadło ale nie ma ceny niższej niż 3.40netto.Najczęściej 3.45 netto.Produkcja jest zajebista ,nwszystko trzyma eur jak spadnie to wszyscy spadną z nim głęboko nas dno i będą musieli zwrócić co zarobili.Ale ja mówiłem - NIE ZWIEKSZAC PRODUKCJI!!

Bez urazy kolego ale dla Ciebie, kto napisze prawdę po ile sprzedaje to albo ubojnia albo kretyn. Sprzedaj na Mazurach czy pomorzu drożej. Uważasz, że jesteś lepszy od innych, ode mnie?
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 16:03 Sro 23 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mmx napisał:
Śląsk ,Małopolska Cena w dół na diś max. 3,3 netto niektóre ubojnie nie biją-ponoć słabe zejście towaru.

Potwierdzam. 3,3 netto Olsztyn. Informacja z tzw. pierwszej ręki.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:19 Sro 23 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 09:10 Sro 23 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śląsk ,Małopolska Cena w dół na diś max. 3,3 netto niektóre ubojnie nie biją-ponoć słabe zejście towaru.
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 07:22 Sro 23 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
Mała chwilka nie w temacie. Psioczyłem na Rokipo. To nie to i zwracam tzw. honor. U mnie to inny temat. Pasza bogata, brak osłony na wątroby i ...posypało się. Mój błąd. Nie przypuszczałem, że paszarnia paszarni nie jest równa. Zobaczę co w innej hali będzie. Robię doświadczenie z preparatami Fermvetu. A co? Ne skosztujesz to nie poznasz smaku Smile Tu właśnie kłaniają się doświadczenia kolegów po fachu.
Olsztyn bez zman 3,4 netto

A co to za mieszalnia ? ja na Provimi mam taką samą jazdę, chyba czas zmienić mieszalnię
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 00:37 Sro 23 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała chwilka nie w temacie. Psioczyłem na Rokipo. To nie to i zwracam tzw. honor. U mnie to inny temat. Pasza bogata, brak osłony na wątroby i ...posypało się. Mój błąd. Nie przypuszczałem, że paszarnia paszarni nie jest równa. Zobaczę co w innej hali będzie. Robię doświadczenie z preparatami Fermvetu. A co? Ne skosztujesz to nie poznasz smaku Smile Tu właśnie kłaniają się doświadczenia kolegów po fachu.
Olsztyn bez zman 3,4 netto
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 20:30 Wto 22 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
Powrót do góry
Kikal

PostWysłany: 18:45 Wto 22 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
3.35netto Shocked Musisz naaaprawde baaaardzo lubieć jak cie dymają, skoro 3.5netto jest bez targowania to jak ty to robisz że oddajesz za 3.35??????Mówisz 15 gr rabatu dla stałych klientów czy jak.A jużwiem ,pewnie masz ubojnie,to wszystko wyjaśnia

3,5 netto zgoda jest płaci(DZIŚ) Karczew tylko umowa na 7 dni wcześniej czyli jest to cena tydzień do tyłu . A prawda jest taka ze płacą realnie 3,40-3,30n zależy od terminu płatności np. Wyrębski 3,3 -3,35n , Elczar podobno 3,3n urban 3,4n zalewo 3,35n
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 18:38 Wto 22 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
3.35netto Shocked Musisz naaaprawde baaaardzo lubieć jak cie dymają, skoro 3.5netto jest bez targowania to jak ty to robisz że oddajesz za 3.35??????Mówisz 15 gr rabatu dla stałych klientów czy jak.A jużwiem ,pewnie masz ubojnie,to wszystko wyjaśnia

Stare Rzymskie przysłowie mówi ,że jak osioł w polu ryczy to nie musisz mu odpowiadać. Medox nie mam zamiaru się z tobą przekomarzać ,już wystarczająco dałeś do zrozumienia jakim jesteś paranoikiem. Pozdrawiam normalnych brojlerowców.
Małopolska ,Śląsk 3,3-3,35 netto lekkie zainteresowanie surowcem na przyszły tydzień.
Powrót do góry
Kikal

PostWysłany: 10:57 Wto 22 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płn Mazowsze 3,35 jutro 3,30 netto . Shocked
Powrót do góry
leszczaczek

PostWysłany: 07:30 Wto 22 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkopolska 3,5 netto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
medox

PostWysłany: 00:07 Wto 22 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3.35netto :shock: Musisz naaaprawde baaaardzo lubieć jak cie dymają, skoro 3.5netto jest bez targowania to jak ty to robisz że oddajesz za 3.35??????Mówisz 15 gr rabatu dla stałych klientów czy jak.A jużwiem ,pewnie masz ubojnie,to wszystko wyjaśnia
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 21:54 Pon 21 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
i co jeszcze?Na łapanie też za ciebie przyjechać?

Wiesz co Medox , od dłuższego czasu obserwuję twoje posty i za każdym razem odnoszę wrażenie ,że ty chyba w innym kraju mieszkasz. Ustalmy na wstępie bo tobie może pomyliły się portale - to jest Polski portal rolniczy z "cenami brojlera" a nie RUMUŃSKIE forum dowcipnisiów, i pseudo inteligentów , jeżeli chcesz zaistnieć medialnie to nagraj coś telefonem ,wyślj na YOU TUBE a nie wyżywaj się na portalu dla rolników, którzy wymieniają informacje o CENACH BROJLERA. Chyba ,że koniecznie musisz na PPR to załóż nowy temat pt. "Medox udziela życiowych porad".
Tyle.
Małopolska ,Śląsk 3,35 netto- 3,45 netto bez tendencji.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 21:13 Pon 21 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="mojekurczaki.pl"]Witam, chcę poruszyć[quote="kol"]
Co nie tak z Rokipo?
Być może to pojedynczy przypadek

A teraz, żeby już nie zaśmiecać tematu.
Ne zaśmieca Pani bo ten temat to już dawno nie jest tylko cena drobiu. Pozdrawiam
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:59 Pon 21 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i co jeszcze?Na łapanie też za ciebie przyjechać?
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 15:36 Pon 21 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe, że z tymi sercówkami to nie wina Rokipo tylko zbieg okoliczności i dzięki za info i opinie.
Kondratowicz- 3,40 netto
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 14:46 Pon 21 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
baca60 napisał:
witam jak na jutro jesteście umówieni z ceną śląsk,małopolska, świętokrzyskie

Dziś 3.6netto i 3.55netto

Medox podaj do kogo sprzedałeś po takich cenach bo na dziś Małopolska ,Śląsk
to MAX. 3,4 netto.
Powrót do góry
szefcio

PostWysłany: 13:40 Pon 21 Wrz 2009    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

swietokrzyskie 3,4 netto i nie widac tendencjii wzrostowej. Ruch kiepski tuszka 5 -5,1 netto i to wszystko na kurzym froncie.
Powrót do góry
Janek R.

PostWysłany: 12:54 Pon 21 Wrz 2009    Temat postu: ceny na moje kurczaki Odpowiedz z cytatem

chicken napisał:
Nie wierzę w ceny w które podają na stronie mojekurczaki,ponieważ dzisiaj sprawdzałem w hurtowni ceny tuszek,które są na poziomie 5,0-5.10 i obserwując ceny z przeszłości jest to niemożliwe żeby ubojnie płaciły za żywiec na poziomie 3,50,można również sprawdzić ceny na giełdzie po ile oferują tuszki.Znowu wielka ściema z tymi cenami.Realne ceny to cena od 3.30 do 3.40 jesli ubojnia naprawdę nie ma kurczaka i pomysleć dlaczego nie ma ?????

Kolego, aż wziełem i sprawdziłem. Średnia cena na www.mojekurczaki.pl z dnia dzisiejszego to ok. 3,40 netto. Więc w co Ty nie wierzysz, skoro tyle samo Ci wychodzi ??? Rolling Eyes

W sprawie Rokipo: na Pomorzu produkt znany i popularny zwłaszcza u hodowców pod opieką animal pharmy (dr Kruszyński). Nie słyszałem o sercówkach.

do sertec: dzięki Laughing za podpowiedź z lovitem bx, sprawdzę w tym rzucie
Powrót do góry
chicken

PostWysłany: 12:05 Pon 21 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę w ceny w które podają na stronie mojekurczaki,ponieważ dzisiaj sprawdzałem w hurtowni ceny tuszek,które są na poziomie 5,0-5.10 i obserwując ceny z przeszłości jest to niemożliwe żeby ubojnie płaciły za żywiec na poziomie 3,50,można również sprawdzić ceny na giełdzie po ile oferują tuszki.Znowu wielka ściema z tymi cenami.Realne ceny to cena od 3.30 do 3.40 jesli ubojnia naprawdę nie ma kurczaka i pomysleć dlaczego nie ma ?????
Powrót do góry
mojekurczaki.pl

PostWysłany: 11:13 Pon 21 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, chcę poruszyć 2 sprawy:
barvin napisał:
Dziś łódzkie 3,50 i 3,55 netto

Hmm, jeśli z ubojni, której cenę publikuję (Gomak) to bardzo, bardzo bym prosiła o skan faktury na PW. Bo mi podali znacznie niżej.
kol napisał:

Co nie tak z Rokipo?
Być może to pojedynczy przypadek. Dwa dni podawania i upadki na zawały miwzrosły o 300%. Zaprzestałem i przez 3 dni podałem preparat anty stresowy z vitC. Upadki wróciły do normy. Następne dwa dni rokipo i powtórka.

Przyjrzę się tej sprawie z najwyższą uwagą. Faktycznie do tej pory otwarcie polecałam Klientom Rokipo. Wynikało to z dużej popularności tego produktu i bardzo dobrych opinii hodowców. Ta informacja to pierwszy negatywny głos na temat preparatu Rokipo.

Tak, czy inaczej bardzo dziękuję użytkownikowi kol za to, że o tej sprawie napisał. Takie informacje są dla mojego sklepu bardzo ważne. Ostatnią rzeczą, na jakiej mi zależy to polecać złe produkty. Jeśli informacje o zawałach się powtórzą - na pewno wyciągniemy wnioski.

A teraz, żeby już nie zamiecać tematu, zapraszam na www.mojekurczaki.pl do obejrzenia aktualnych cen.

Ciepło pozdrawiam

Beata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
puzon brojlerowski

PostWysłany: 08:52 Pon 21 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="puzon brojlerowski"]Panowie Wam sie tematy pomieszaly to jest CENA BROJLERA

Z NIEDZIELI NA PONIEDZIALEK SPRZEDALEM PO 3.55 BRUTTO[/quote]

MALE SPROSTOWANIE 3,55 NETTO
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1404, 1405, 1406 ... 1863, 1864, 1865  Następny
Strona 1405 z 1865

Skocz do: