Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 03:17 Wto 24 Paź 2017

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1404, 1405, 1406 ... 2042, 2043, 2044  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filuś

PostWysłany: 22:15 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak maja na nastepny tydzien to po co dzwonia jedna do drugiej i pytaja czy by im chociaz solówki nie odstapic. duzą kurą nie nadrabiaja bo nikt im podobno nie chce trzymac przy tej cenie paszy max to 2 dni i bierzesz a nie to kto inny . a do tego sie jeszcze smiali ze moze na dzis w nocy sie uda od kogo wyrwac po 3,6 n i tam jechac. tuszka na jutro do hurtu ok 20 g wiecej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 22:11 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Masz jeszcze te kury po 3.2netto?Ile tego masz i czy pasuje Ci ,że zapłacę za nie wszystkie gotówką po tej cenie.Bo wiesz, jak spadnie po niedzieli to co zrobisz.A ja daje pewną kasę.Zaliczka odbiór po niedzieli w/g wagi w momencie sprzedaży.Obojętne jaka ubojnia po nie przyjedzie bo ja będę na wadze i będę ci płacił gotówką,czysta sprawa.Tylko trzeba by świadectwo przemyśleć ,ale może da się załatwić ,że świadectwo od ciebie a faktura RR na mnie.Pasuje?
no i co Evil or Very Mad
Powrót do góry
nenest

PostWysłany: 22:10 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Masz jeszcze te kury po 3.2netto?Ile tego masz i czy pasuje Ci ,że zapłacę za nie wszystkie gotówką po tej cenie.Bo wiesz, jak spadnie po niedzieli to co zrobisz.A ja daje pewną kasę.Zaliczka odbiór po niedzieli w/g wagi w momencie sprzedaży.Obojętne jaka ubojnia po nie przyjedzie bo ja będę na wadze i będę ci płacił gotówką,czysta sprawa.Tylko trzeba by świadectwo przemyśleć ,ale może da się załatwić ,że świadectwo od ciebie a faktura RR na mnie.Pasuje?

SZACUNEK medox masz łeb do interesów, naprawdę szacuneczek.
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 22:08 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
mała napisał:
Nostromo - ucisz się,albo pisz w jednym poście, bo przez Ciebie forum jest zasmiecone jak na razie.

Ktoś zażartował z Medoxa, że zrobił to wszystko po to, aby zostać na forum, ale...jeżeli taka cena będzie za tydzień, to kupię mu dobry alkohol, o ile lubi Very Happy przez to jego ''straszenie'' przełożyłam kurczaki, sprzedałabym przed Świętami...liczę na to, że dobrze na tym wyjdę Smile

pozdrawiam wszystkich hodowców Very Happy Very Happy

Już zacznij wybierać,dobry i drogi Laughing
matrix gdzie jestes
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:06 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 22:05 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorian1 napisał:
8-obcy pasazer nostromo napisał:
dorian1 napisał:
a co do medoxa to przestań wkurw-iać hodowców i nie szczyć się tak swoim ślepym przeczuciem, nie jeden raz wtopiłes ze swoją wizją. ciągle bredzisz o nadprodukcji to daj przykład od siebie i nie wstaw do maja kurczaków. ok? tak dla przykładu.
opamietaliscie sies wreszczcie to jest wall street
twoja pisownia razi
moja Rolling Eyes
Powrót do góry
nenest

PostWysłany: 22:04 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOM-JOK napisał:
CINDUSIA napisał:
No właśnie to jest dobre pytanie wiem że res drob płaci 4 a ta reszta oszołomów typu TWIST HYBRO AMCIU SZYDŁOWSKI LIGOWSKI ERDRÓB
niestety z tego co wiem to 3,5 netto zobaczymy co będzie w poniedziałek

Jeden z nich mi dzisiaj powiedział że ma na przyszły tydzień tyle kury nawet o 20 % więcej czym mnie trochę przestraszył i idiotka ze mnie bo umówiłam się na niedzielę czego teraz żałuję mogłam poczekać do poniedziałku ale dopiero zaczynam sprzedaż może w poniedziałek będzie lepiej
ONI WSZYSCY PIEPSZĄ,ŻE MAJĄ MASĘ KURCZAKA ŻEBY NIE PODNOSIĆ CENY. A TAK NAPRAWDĘ SZUKAJĄ ŻYWCA Z JĘZOREM NA BRODZIE!!! BANDA CWANIACZKÓW Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Jest dokładnie tak jak mówisz, nie dajmy sie zwarjować ,cena idzie w górę i ubojnie próbują za wszelką cenę jeszcze troszkę wyrwać.Brojler nie rośnie tak szybko żeby raptem miała zrobić się nadwyżka "jeżeli masz kurczaka to go bij a do mnie zadzwoń jak go nie będziesz miał ,tylko pamiętaj że czekam na telefon do xxxxxx do godziny xx xx bo mam chętnych"
Uwierzcie mi ,to działa!!!
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 22:03 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cena 3,2 to najniższa cena jaka sie tu dzisiaj pokazała

Jacus to raczej chyba niemożliwe już myślałam że tylko ja się sfrajeżyłam z ceną 3,5 netto
Powrót do góry
sarius

PostWysłany: 22:03 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzis w polsce malopolsce wielkopolsce 3.7 i do gory
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 21:56 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JACUS napisał:
dzisiaj rano malopolska 3,2 + vat
NIEZŁA KASA Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
JACUS

PostWysłany: 21:55 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj rano malopolska 3,2 + vat
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 21:52 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CINDUSIA napisał:
No właśnie to jest dobre pytanie wiem że res drob płaci 4 a ta reszta oszołomów typu TWIST HYBRO AMCIU SZYDŁOWSKI LIGOWSKI ERDRÓB

Jeden z nich mi dzisiaj powiedział że ma na przyszły tydzień tyle kury nawet o 20 % więcej czym mnie trochę przestraszył i idiotka ze mnie bo umówiłam się na niedzielę czego teraz żałuję mogłam poczekać do poniedziałku ale dopiero zaczynam sprzedaż może w poniedziałek będzie lepiej
ONI WSZYSCY PIEPSZĄ,ŻE MAJĄ MASĘ KURCZAKA ŻEBY NIE PODNOSIĆ CENY. A TAK NAPRAWDĘ SZUKAJĄ ŻYWCA Z JĘZOREM NA BRODZIE!!! BANDA CWANIACZKÓW Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 21:46 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 21:43 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sasza307 napisał:
Lubuskie na poniedziałek proponują 3 50 netto kurczaka u nas nikt niema ubojnie szukają daleko
A KTO TYLE PŁACI??? JEŻELI MOŻNA WIEDZIEĆ.
Powrót do góry
dorian1

PostWysłany: 21:38 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorian1 napisał:
a co do medoxa to przestań wkurw-iać hodowców i nie szczyć się tak swoim ślepym przeczuciem, nie jeden raz wtopiłes ze swoją wizją. ciągle bredzisz o nadprodukcji to daj przykład od siebie i nie wstaw do maja kurczaków. ok? tak dla przykładu.
twoja pisownia razi
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 21:35 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Re: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

CINDUSIA napisał:
BRUNO napisał:
Witam! Śląsk 4+vat.

KTÓRA ubojnia płaci na śląsku jeszcze 4 zł Bruno proszę o informację !!!!!
cin dusia Embarassed
jestes kobieta?
ludzie zabawmy sie przepijmy ostatnie flaszki tylko gdzie floryda niech sie matrix cieszy Arrow
Powrót do góry
grzegorz1986

PostWysłany: 21:33 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to ma za znaczenie obcy? Dałbys se normalnego nicka...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 21:30 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Re: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

CINDUSIA napisał:
BRUNO napisał:
Witam! Śląsk 4+vat.

cin dusia Embarassed
jestes kobieta?
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 21:27 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Re: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

CINDUSIA napisał:
BRUNO napisał:
Witam! Śląsk 4+vat.

cindusia Embarassed
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 21:21 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorian1 napisał:
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 21:16 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Re: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

nenest napisał:
BRUNO napisał:
Witam! Śląsk 4+vat.

I tak trzymać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alleluja i do przodu.
ciebie szacun za te słowa
Powrót do góry
mała

PostWysłany: 21:10 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro3 napisał:
Witam."Jestem biednym rolnikiem i nic wiecej, chce godnie życ, swin nie mam i nie miałem"-to je dobre obcy,przyjąłeś się.Już nie jesteś obcy jesteś swój:8-swój pasażer nostromo.Botoxa mało kto trawi no chyba tylko ci których jeszcze nie wprowadził na minę a takich coraz mniej.Chyba tylko mała została.Nie czytaj będziesz zdrowszy.Pozdrawiam.

Hybro, nie bronię Medoxa, bo chcę mu wleźć... bo nie mam po co Wink. Czytam forum od jakiegoś czasu i powiem, że się to niejednokrotnie sprawdza, co on pisze. Ale dobra, koniec tego tematu Smile

a poza tym, nie tylko pasażer dostał w d...za przeproszeniem, chyba wszyscy,którzy zasiedlali od października. I nie tylko Ty jesteś biedny. Jest wielu takich. A w ostatnim czasie jeszcze więcej osób do tej grupy dołączyło Confused

pozdrawiam
Powrót do góry
dorian1

PostWysłany: 21:05 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 21:02 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
mała napisał:
Nostromo - ucisz się,albo pisz w jednym poście, bo przez Ciebie forum jest zasmiecone jak na razie.

Ktoś zażartował z Medoxa, że zrobił to wszystko po to, aby zostać na forum, ale...jeżeli taka cena będzie za tydzień, to kupię mu dobry alkohol, o ile lubi Very Happy przez to jego ''straszenie'' przełożyłam kurczaki, sprzedałabym przed Świętami...liczę na to, że dobrze na tym wyjdę Smile

pozdrawiam wszystkich hodowców Very Happy Very Happy

Już zacznij wybierać,dobry i drogi Laughing
matrix myśli
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 21:00 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam."Jestem biednym rolnikiem i nic wiecej, chce godnie życ, swin nie mam i nie miałem"-to je dobre obcy,przyjąłeś się.Już nie jesteś obcy jesteś swój:8-swój pasażer nostromo.Botoxa mało kto trawi no chyba tylko ci których jeszcze nie wprowadził na minę a takich coraz mniej.Chyba tylko mała została.Nie czytaj będziesz zdrowszy.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1404, 1405, 1406 ... 2042, 2043, 2044  Następny
Strona 1405 z 2044

Skocz do: