Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ma być cena jak pewien pan ściąga jaja z zachodniej granicy (Niemcy) na przetwórstwo, a naszych hodowców ma tam gdzie utknęła strzała jednemu tu chłopu co ma długi niewyparzony jęzor

 

- słyszał ktoś o tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brawo chłopaki,jestem z was dumna,a teraz grzeczniutko i po pańsku-tylko ceny jaj,bez obrażania kogokolwiek.(nie ukrywam,że czasami smiałam sie ze zdjęć wstawionych przez Jajczarka)Miłego popołudnia

 

poczekaj do wieczora , zobaczysz jak będzie grzmiało, chyba że .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekamy,zobaczymy u mnie ceny do sredniego hurtu:m-0.22gr. l-o.26gr.Detal duzo wyższy(zrezygnowałam z klatek na rzecz ściółki i wcale nie żałuje,chociaz nie powiem,mogłoby być lepiej.)przynajmniej zejście na bieżąco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ceny mam dla hurtownikow . W detalu stabilnie poza wiekszymi pkt. Gdzie zrobilem promocje na lato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1PL CENY

L- 0,32

M-0,28 HURT 12palet

jestes posrednikiem wiec dziekuje . sam wiesz dlaczego

jak nie wesz to moge to uswiadmic innym . po pierwsze posrednik trzymajacy 12 palet 1 pl to wiadomo ile to jajoma czasu .po drugie jezeli jest świeże to wiadomo co z tym zrobiles .

moze jutro bedziesz mial tira albo 2 z 1 pl 0 tez mozesz miec w takich ilosciach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaden z wiekszych posrednikow nigdy nie kisil i nie bedzie kisil jaj a tymbardziej w takich ilosciach . jest cenaniemaceny . zacznij tez pisac na temat prosze grzecznie

podaj jakie masz ceny u ciebie a nie pierniczysz glupoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak raz robisz 3 raz 1 ty to zdolny jestes jak koprefild

to moze zalatwisz 0pl tira ? oczywiscie sam wyprodukujesz( drukujesz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pakuje , nawet usługowo

 

kupuje ktoś te obsrane jaja?

- jak można takie oblepione w kale jaja przechowywać z innymi produktami, w lodówce, za co oni tak drogo płacą, za szambo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pakuje , nawet usługowo

 

kupuje ktoś te obsrane jaja?

- jak można takie oblepione w kale jaja przechowywać z innymi produktami, w lodówce, za co oni tak drogo płacą, za szambo?

jajczarek nie zaczynaj

to forum jest dla cen glownie jak ktos dzis nam powiedzial .

podajmy ceny swoje . niech kazdy zacznie normalnie pisac np ceny hurtowe 3pl 2 pl 1 pl 0pl (jezeli jest tos z tego rodzaju chowu) i tyle w temacie

ps. znowu dzis masz kores? u ciebie to raz w tygodniu zaczyna sie placz zacznij powaznie pisac a nie jeczysz jak baba jak ma swoje dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAGICZNAKURA !!!!! czy mógłbyś mi pomóc? Mam pewien problem sytuacja wygląda w ten sposób. Uruchamiając ciągnik wladimirec t-25, który znajduje się w ruchu na pochyłości lewej strony ma odbicia sprzęgła pedała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MAGICZNAKURA !!!!! czy mógłbyś mi pomóc? Mam pewien problem sytuacja wygląda w ten sposób. Uruchamiając ciągnik wladimirec t-25, który znajduje się w ruchu na pochyłości lewej strony ma odbicia sprzęgła pedała

CHLOPIE PO RAZ KOLEJNY JEDZIESZ ZE STARYM TEKSTEM . hahaha ale zabawne dzis z nowu go powtarzasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u ciebie to raz w tygodniu zaczyna sie placz zacznij powaznie pisac a nie jeczysz jak baba jak ma swoje dni

Takie ceny mam dla hurtownikow . W detalu stabilnie poza wiekszymi pkt. Gdzie zrobilem promocje na lato
jajczrek nie placz ze znowu mam stara plyte ja wiem ktos ty a ty przypuszczasz moze i sie domyslasz z kim piszesz prosto w oczy to tylko twoje przy(słowo zostało usunięte)sy powiedza od kogo sa hahaahaa
brak juz wam argumentow . tylko antybiotyki i opryski w glowie . walcie dalej ktos chce scany papierow jajczarka

tych ktore ominely US

 

nie chce mi się wiecej wklejać twoich farmazonów.......

- CHLOPIE PO RAZ KOLEJNY JEDZIESZ ZE STARYMI TEKSTEMI . hahaha ale zabawne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coraz gorzej... Bo już wcale nikt się nie odnosi do "Cen jaj sporzywczych" (jak w tytule forum.... Nawed u Jajczarka - Tatuś już chyba kieszonkowe na paliwo zmniejszył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu zamiast pisac ceny to masz okres. Jak na razie na zadne pytanie nie odpowiedziales z innych postow .jestes naprawde zabawny . Lepiej zaczni dawac jakies memy bo konkretnie to ty pisac nie umiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie rozumiem dlaczego tak krytykujecie jaja 2pl,u mnie uwierzcie ,że prawie 97%jaj jest w gniazdach,jajka są czyściutkie,to wszystko zależy od odchowu kur.i przede wszystkim dbania o porządek na kurniku!Nie powiecie mi chyba,że jajo z klatki jest czyściutkie(owszem,jeśli przynajmniej raz na dwa tyg.myte są taśmy do zbioru,przerabiałam to,więc wiem.)Pozdrawiam,miłego dnia.Ceny bez zmian,zejście stabilne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci dla czego (to jest moje zdanie)

Może i masz pożądek i nie myjesz towaru we wiaderkach... Ale kiedyś odwiedziłem fermę na śląsku (nie napiszę u kogo bo żal mi tego człowieka) Nie dało się tam wejść. Smród było czuć już na drugiej wiosce bez gumiaków nie dało rady wejść i jeszcze kij w ręke by pajęczyne odgarniać Jaja z "gówna" wyjmowane i we wiadrze kobity myły... Na moje pytanie - Co pan robisz??? i gdzie weterynaria??? Odpowiedź była taka - Ty mi gówniarzu nie będziesz mówił jak się jaja produkuje ja tak już 30lat i jest dobrze....

Ps. Nigdy od tego Pana jaj nie kupie już wolę "syff Farmio" i każdemu odradzam i opowiadam tą "straszną historię"

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...