Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie zwracam uwagi na weterynarię,uważam,że porządek i ład w kurniku i na zakładzie pakowania jaj świadczy o mnie,dlatego pilnuję tego jak oka w głowie.Wet.może wpaść do mnie w każdej chwili-będzie mile zaskoczony.Ale zaznaczam,podstawą do ściółki jest super odchowana kura,przyzwyczajona do podestów.biorę z jednego miejsca,od sympatycznej pani M.J i jestem zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

`wytłumacz mi, a może innym hodowcom co masz na myśli "syff Farmio"

- dalej nawijaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam cena L0,20-0 ,22

M 0,16 0,18

Zalozycielem farmio jest Pan Dąbrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna tajemnica - wystarczy spojrzeć na pudełko Farmio w markecie: Zakład Pakowania Jaj Tomasz Mizigier.

Ceny L - 0,22

M - 0,18-0,19

Rewelacji w handlu nie ma. Przypuszczam i to nie tylko moja opinia, że ruch się zrobi w okolicach końca wakacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci dla czego (to jest moje zdanie)

Może i masz pożądek i nie myjesz towaru we wiaderkach... Ale kiedyś odwiedziłem fermę na śląsku (nie napiszę u kogo bo żal mi tego człowieka) Nie dało się tam wejść. Smród było czuć już na drugiej wiosce bez gumiaków nie dało rady wejść i jeszcze kij w ręke by pajęczyne odgarniać Jaja z "gówna" wyjmowane i we wiadrze kobity myły... Na moje pytanie - Co pan robisz??? i gdzie weterynaria??? Odpowiedź była taka - Ty mi gówniarzu nie będziesz mówił jak się jaja produkuje ja tak już 30lat i jest dobrze....

Ps. Nigdy od tego Pana jaj nie kupie już wolę "syff Farmio" i każdemu odradzam i opowiadam tą "straszną historię"

Pozdr

 

to kupuj jajka 2PL od cywilizowanych hodowców bo wcale nie znaczy ze tylko hodowcy 3PL maja czysty towar jaja z chowu ściółkowego także są czyste jeśli to przyzwoita ferma i nie obrzucac wszystkich i do jednego wora a widziałem tez u hurtownika jaja z klatki i wierz mi wlasnym oczom nie wierzyłem że taki wlaśnie jak to mówisz "syf" a klatkowe niby takie czyściutkie

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdym systemie trafi sie (słowo zostało usunięte) co bedzie "oszczedzal "na czystosci . prosty przyklad jajczarek ktory domestosem swoje czysci hahahahaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spór o jaja wolne od GMO

 

 

Puls Biznesu podał, że wojna pomiędzy producentami jaj a nowym graczem, chwalącym się "produktami wolnymi od GMO", przenosi się z półek sklepowych do sądów.

Chodzi o wejście na rynek firmy Farmio, która sprzedaje jaja promując je jako „wolne od GMO". Konkurencji zrzeszeni w Krajowej Izbie Producentów Drobiu i Pasz uznali kampanię Farmio za skandal. Jak dowodzą w pismach słanych m.in. do UOKiK, w jajach kur karmionych modyfikowanymi paszami nie ma śladu GMO, a nowy gracz próbuje zbudować pozycję rynkową na straszeniu klientów i nieuczciwych porównaniach.

Obie firmy zaangażowały prawników i sprawa skończyła się w sądzie. Obecnie obie strony czekają na opinię UOKiK.

Zdaniem prof. Katarzyny Lisowskiej, biologa molekularnego z Instytutu Onkologii w Gliwicach, nie wydaje się prawdopodobne, by jaja od kur karmionych paszą GMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musialo sie skonczyc sadem bylem w jednej sieciowce patrze a w opakowaniu 10L Pana M jaja otym samym nr.co obok w farmio przeciez to k.urwa robienie z konsumenta idioty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje skromne zdanie farmio z czasem zniknie z rynku bo poprostu coraz szerszy krag ludzi bedzie czulo sie oszukanych a zle inf.rozchodzia sie expres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj przepraszam zapominałem, przecież to jest forum ceny jaj...

 

dla przypomnienia..

 

kupno - sprzedaż

XL - 0,34 / 0,46

L - 0,20 / 0,37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W kazdym systemie trafi sie (słowo zostało usunięte) co bedzie "oszczedzal "na czystosci . prosty przyklad jajczarek ktory domestosem swoje czysci hahahahaa

 

ps.

po za tematem, bo te gównoo bez przerwy się czepia..

- podejrzewam że w domu nie masz takiego porządku jak ja mam na fermach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W kazdym systemie trafi sie (słowo zostało usunięte) co bedzie "oszczedzal "na czystosci . prosty przyklad jajczarek ktory domestosem swoje czysci hahahahaa

 

ps.

po za tematem, bo te gównoo bez przerwy się czepia..

- podejrzewam że w domu nie masz takiego porządku jak ja mam na fermach

 

bo ty gów.no masz nie fermy dzieciaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Farmio produkuje i pakuje Agronex, Lim-Pol, Mizgier i Linek - ktoś jeszcze?

W swojej okolicy widziałem na wyżej przeze mnie wymienionych.

 

Mają duży kapitał, zainwestowali w reklamę - ale ceny mają wyższe od konkurencji na sklepach. Jestem ciekaw czy się rozwiną

 

Z tego co wiem kilku producentów odmówiło z nimi współpracy, a jeździli wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo ty gów.no masz nie fermy dzieciaku

 

Kiedy ta choroba ustąpi? Chyba dopiero u piaskowskiego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W kazdym systemie trafi sie (słowo zostało usunięte) co bedzie "oszczedzal "na czystosci . prosty przyklad jajczarek ktory domestosem swoje czysci hahahahaa

 

ps.

po za tematem, bo te gównoo bez przerwy się czepia..

- podejrzewam że w domu nie masz takiego porządku jak ja mam na fermach

 

bo ty gów.no masz nie fermy dzieciaku

gów.no to ze słomą ci wystaje z butów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla Farmio produkuje i pakuje Agronex, Lim-Pol, Mizgier i Linek - ktoś jeszcze?

W swojej okolicy widziałem na wyżej przeze mnie wymienionych.

 

Mają duży kapitał, zainwestowali w reklamę - ale ceny mają wyższe od konkurencji na sklepach. Jestem ciekaw czy się rozwiną

 

Z tego co wiem kilku producentów odmówiło z nimi współpracy, a jeździli wszędzie.

u mnie tez jaja sa widoczne od nich w opakowanich farmio głownie od Mizgiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...