Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Szpieg to poważne oskarżenie

nie jestem szpiegiem dobrze wiesz

sytuacja jaka teraz jest u Was w regionie

podejrzewam że Tobie w to graj ....... więc zaciemniasz obraz i tyle

jestem ciekawy co może być teraz,

proste,

nikogo nie bronię a szczególnie OLDARU - to moja KONKURENCJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to Wszystko Prawda to w dwa tygodnie cena wrośnie o kilka jak nie o kilkanaście groszy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie się dzieje i dobrze branży nie wróży. Jeśli to wszystko dojdzie do skutku to jajka w niedługim czasie mogą kosztować 5-6 gr. A jak nie wiecie to się spytajcie kolegów, koleżanek z Bieżunia oni Wam powiedzą.

To się scyzoryki ucieszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to Wszystko Prawda to w dwa tygodnie cena spadnie o kilka jak nie o kilkanaście groszy

Tiaa. A co niby prawda ? Straszysz tylko, czy masz może jakieś niesamowite informację ? Wiem, że chodzą słuchy o CBA i o (...nazwa usunięta...).

 

Jeśli cena ma spaść o kilkanaście groszy, to znaczy, że jajka za darmo będziemy rozdawać. A skoro tak, to ja likwiduje swoje pozostałe 50% produkcji i przechodzę na handel. Zajęcie prostsze i dużo spokojniejsze. A i zarobek duuużo większy. A jeśli jajko ma być za darmo, to nawet za towar nie trzeba będzie płacić. Podjeżdżasz na fermę, pakujesz pełny samochód za free, jedziesz do klienta i zgarniasz kilka tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego próbuję się czegoś dowiedzieć i nie chcę siać fermentu na forum.

 

Cena ??? ...............

hm.

ciekawy jestem

zejścia nie ma a i ..................................

i dalej sam sobie dopowiedz ........................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tym zejściem to chyba coś się ruszyło. Tak, jak pisałem wcześniej, magazyn pusty i sam zacząłem dokupywać jajko. No, ale może mi się tylko wydaje, że handel dobry, bo jadę połową produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę o faktach i o tym co widziałem. A widziałem w okolicach Bieżunia kilkadziesiąt nowych obiektów na moje oko na jakieś 1,5 mln kur łącznie. Część z nich już zasiedlona, część zasiedla się kurami. Co to znaczy? Sami sobie odpowiedzcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja piszę o faktach i o tym co widziałem. A widziałem w okolicach Bieżunia kilkadziesiąt nowych obiektów na moje oko na jakieś 1,5 mln kur łącznie. Część z nich już zasiedlona, część zasiedla się kurami. Co to znaczy? Sami sobie odpowiedzcie...

Tam zawsze tak było. W tej okolicy mieszkają oszołomy, które stawiają kurniki bez "rozkręconego" zbytu. Stawiają kurniki i czekają na handlarzy. Nastawiają kurników a potem dziwią się, że cena niska. Ale spoko. Jak wszystkie kurniki ruszą i cena pójdzie jeszcze bardziej w dół to w najgorszej sytuacji znajdą się Ci, którzy te kurniki stawiali.

Ludzie zastanówcie się. Kluczem do sukcesu jest zmniejszanie produkcji a nie jej zwiększanie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie zastanówcie się. Kluczem do sukcesu jest zmniejszanie produkcji a nie jej zwiększanie !

 

Co za bzdury piszecie....

Mam pytanie, czy wy oszołomy macie w porządku pod sufitem?

ps

piszczcie dalej te pierdoły o obniżkach, sytuacja staję się wręcz odwrotna, szykuje się podwyżka, wy mali wielkie G. wiecie co się dzieje na naszym i UE rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie coś o tych co na Bieżuniu mają po kilka milionów długu za pasze , info krs .

 

a czy są tam tacy duzi hodowcy żeby mieć miliony zadłużenia za paszę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że na Bieżuniu chodzi o zciąganie jaja i nielegalny obrót jak to się sprawdzi to inni się przestraszą a hodowcą wyjdzie na zdrowie i zobaczycie jak cena zaraz wzrośnie skończy się zapychanie rynku tanim towarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jajczarek zaczal pisac normalnie to znalazl sie nastepny ktory zaczyna gadac glupoty jeszcze wieksze . cos ci gdzies dzwoni ale nie wiesz w ktorym kosciele .

przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałem że na Bieżuniu chodzi o zciąganie jaja i nielegalny obrót jak to się sprawdzi to inni się przestraszą a hodowcą wyjdzie na zdrowie i zobaczycie jak cena zaraz wzrośnie skończy się zapychanie rynku tanim towarem.

 

nie oczerniajcie tej firmy o to czego nie robią.

- BZDURA !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porządna firma,, nie mówiąc o właścicielach..

- aby wiecej takich firm było w kraju

 

ps.

za dobrzy byli i tak im odpłacono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niezly kabaret czasem czytam

 

a ty z czego się cieszysz, chcesz mieć kontrolę

- zaraz ci szkaradna mina zwiędnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ku rwa i znowu musze sie z toba zgodzic

jeszcze kilka groszy i ja cos podniose u siebie . na razie to musze trzymac cene bo swiry za grosze oddaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałem że na Bieżuniu chodzi o zciąganie jaja i nielegalny obrót jak to się sprawdzi to inni się przestraszą a hodowcą wyjdzie na zdrowie i zobaczycie jak cena zaraz wzrośnie skończy się zapychanie rynku tanim towarem.

 

nie oczerniajcie tej firmy o to czego nie robią.

- BZDURA !!!!

Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam ja napisałe że tak słyszałem a jak kogoś uraziłem to przepraszam .A że firma w porządku to potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niezly kabaret czasem czytam

 

 

żadko już tu zaglądam ale kabaret jest jak zawsze bije na głowe mrągowo , a cyrkowcy jak zawsze zj.ebany jajczarek i cena bez ceny a oba bez jaj gdzie jest kur,,,,,,de admin strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...