Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 18:22 Nie 25 Wrz 2016

Agrolok
Ceny jaj spożywczych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 673, 674, 675 ... 1016, 1017, 1018  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jajczarek

PostWysłany: 19:05 Pon 16 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Numerek napisał:
ALE cisza na forum.... Jajczarek zapodałbyś jakieś nowe teksty - smutno się robi Sad

Świat bez handlarzy byłby jak ogród bez kwiatów Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
teken

PostWysłany: 18:52 Pon 16 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę ze w temacie jajecznym też się robi syf ,czy będzie kiedyś normalnie Question Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
LEHORN

PostWysłany: 18:21 Pon 16 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mlynarz napisał:
Najwiecej szczeka najmniejszy pies, to samo z detalistami-handlarzynami, najwiecej maja do powiedzenia te wlasnie placzki zydowskie z bazarkow z wiejskimi babami hehe Najgorsza praca to praca ze spoleczenstwem, dokladnie to jest motloch na tych bazarkach... nie zazdroszcze! ja tam wole siedziec na fermie, przez telefon wiecej sprzedam niz ci detalisci jezdzac i calujac po tylkach wszystkie punkty Laughing Laughing Laughing Laughing Bo zawsze moge obnizyc cene, oni jak kupili tak musza sprzedac z marza.Zala sie niektorzy pazerniacy co przed swietami nabrali jajka i jeszcze je sprzedaja, ja juz cena w doli jak wszyscy pare groszy i sprzedaje dalej a oni podobno spac niemoga po nocach Laughing Laughing Laughing Razz

I nie przesadzajcie, ja kilka telefonow robie i wiem po ile sprzedaja jajo inni producenci z mojego rejonu, kazdy chce zarobic wiec niewiem kto niby podjazdy robi z polowa ceny albo mniej haha bajeczki piszecie i mozecie je opowiadac temu motlochowi na bazarze conajwyzej...
Twisted Evil

MLYNARZ PRZESTAN TYLE MAKI WCIAGAC NOSEM BO SIADA CI NA MOZG
Powrót do góry
Egg

PostWysłany: 17:31 Pon 16 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tam ceny ?????? 4zł/ kg na skupach :/ no ciekawie ciekawie się robi....
Powrót do góry
Numerek

PostWysłany: 15:44 Pon 16 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ALE cisza na forum.... 'przeor (pseudoprzeor) przemianowany na Jajczarka zapodałbyś jakieś nowe teksty - smutno się robi :(
Powrót do góry
Monika_Kartony

PostWysłany: 13:23 Pon 16 Kwi 2012    Temat postu: Monika_kartony Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie

Chciałabym zaoferować Państwu kartony, przekładki paletowe oraz narożniki (kątowniki) z tektury falistej w różnych rozmiarach i o różnej gramaturze tektury.
Zapewniamy ceny producenta oraz transport na terenie całego kraju (i nie tylko).

Polecam serdecznie

W sprawie wyceny proszę o kontakt ze mną:

Monika Borkowska
tel: 500 48 55 83
Powrót do góry
Kreator

PostWysłany: 12:45 Pon 16 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie to: http://wyborcza.pl/1,75478,11542305,Fatalne_jaja__czyli_co_mozna_znalezc_w_ciastku.html?as=3&startsz=x

Co za perfidne gnojstwo!! Piszą o suszu jajecznym, który nic z jajem nie miał wspólnego!! A sam tytuł i zdjęcia sugerują, że chodzi o jaja.
I to się nazywa manipulowanie opnią publiczną. Gdyby był jakiś prężnie działajacy związek lub organizacja zrzeszająca drobairstwo i reprezentujące nasze interesy to od razu powinna być interwencja i roszczenia o sprostowanie tych bzdur. A my nadal wieszamy na sobie psy, a wszyscy inni nas dymają i się śmieją...smutne to..Sad
Powrót do góry
Mlynarz

PostWysłany: 12:33 Pon 16 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jajuś0000 napisał:
jajczarek napewno potrawisz sprzedawac a najlepiej objedz wszystkie cukiernie dookokla i daj l- ke po 0.20 a pozniej napisz ze handlaze cene zanizaja.

jajus to handlaŻ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Co motłoch panowie robi z tym krajem ? Biedota jak swinia w korycie siedzi w biedronce, ludzie nauczeni tylko tanio tanio i tanio, inaczej nie bedzie w tej patologicznej polsce,

PANOWIE PRODUCENCI, NIE KARMCIE TYCH INTERNETOWYCH TROLI, NIEMA CO Z NIMI DYSKUTOWAC BO DEBIL SPROWADZA DO SWOJEGO POZIOMU (BRODZIKA INTELEKTUALNEGO) A POTEM POKONUJE DOSWIADCZENIEM !

Niech sobie pisa ceny jakie chca, czy to biedne forum jest w stanie zmienic cene w skali krajowej ? NIE!

nauczyl sie burak jeden z drugim korzystac z komputera i pewnie portal rolny na stronie startowej maja ustawiony haha !
Powrót do góry
Mlynarz

PostWysłany: 12:23 Pon 16 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwiecej szczeka najmniejszy pies, to samo z detalistami-handlarzynami, najwiecej maja do powiedzenia te wlasnie placzki zydowskie z bazarkow z wiejskimi babami hehe Najgorsza praca to praca ze spoleczenstwem, dokladnie to jest motloch na tych bazarkach... nie zazdroszcze! ja tam wole siedziec na fermie, przez telefon wiecej sprzedam niz ci detalisci jezdzac i calujac po tylkach wszystkie punkty Laughing Laughing Laughing Laughing Bo zawsze moge obnizyc cene, oni jak kupili tak musza sprzedac z marza.Zala sie niektorzy pazerniacy co przed swietami nabrali jajka i jeszcze je sprzedaja, ja juz cena w doli jak wszyscy pare groszy i sprzedaje dalej a oni podobno spac niemoga po nocach Laughing Laughing Laughing Razz

I nie przesadzajcie, ja kilka telefonow robie i wiem po ile sprzedaja jajo inni producenci z mojego rejonu, kazdy chce zarobic wiec niewiem kto niby podjazdy robi z polowa ceny albo mniej haha bajeczki piszecie i mozecie je opowiadac temu motlochowi na bazarze conajwyzej...
Twisted Evil
Powrót do góry
jajuś0000

PostWysłany: 08:48 Pon 16 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jajczarek napewno potrawisz sprzedawac a najlepiej objedz wszystkie cukiernie dookokla i daj l- ke po 0.20 a pozniej napisz ze handlaze cene zanizaja.
Powrót do góry
nie wiem

PostWysłany: 08:31 Pon 16 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XL 0,45-0,50 O 0,40-0,43 IA 0,32-0,38 IB 0,30 -0,34 IIA i mniejsze przeróżnie, przedział cenowy bardzo duży . Można spodziewać się wszystkiego

Shocked
Powrót do góry
FERMA2012

PostWysłany: 07:39 Pon 16 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie ceny na ten tydzień ???
Powrót do góry
Jajczarek

PostWysłany: 06:36 Pon 16 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jajuś0000 napisał:
a jeszcze niedawno to jajczarek i reszta producentów to handlarzy hienami nazywali a teraz te hieny to się wam przydadzą.

h.... (sam wiesz kim jesteś), do czego ty możesz mi się przydać, chyba do opróżniania pojemników z padliną Very Happy Very Happy Very Happy
(w moim przypadku)

ps.
- nie myśl że my producenci jesteśmy tacy nieudolni. Jeśli umiemy poprowadzić taki biznes to co ty uważasz że jaj nie potrafimy ze swojej produkcji sprzedać?
Powrót do góry
jajuś0000

PostWysłany: 20:45 Nie 15 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jeszcze niedawno to jajczarek i reszta producentów to handlarzy hienami nazywali a teraz te hieny to się wam przydadzą.
Może na wzajem trochę szacunku !!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
obserwatorjaj

PostWysłany: 19:58 Nie 15 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ferma07 napisał:
Panowie nikt nikomu wody z mózgu nie musi robić !! Przecież narzut widac gołym okiem, wystarczy na ryneczek lub byle sklep spojrzec i widzimy po ile my prod.sprzedajemy Wam, a ile płaci detalista .Koledzy no fajnie, że w chwili wolnej wyliczenia przedstawiacie,ale one nic nie znaczą w brutalnej gospodarce wolnorynkowej...Wiem ze duuuużo nowych obiektów wejdzie już niebawem Sad Tak że zejdźcie z ceny jesli trzeba ale nie dajmy sie zwariować i DOŁOWAĆ ceny bo to nikomu nie służy !!!!!!!! Pozdrawiam

powiem krótko Exclamation my doliczamy do jaja 2 czy 5 gr do sztuki, czy kupujemy drogo czy tanio a sklepy marże i z tąd te ceny Exclamation Crying or Very sad
Powrót do góry
PROMIX

PostWysłany: 16:10 Nie 15 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
co powiesz na temat kol producentow ktorzy w okresie cieplym przetrzymuja jaja w wilgotnych magazynach po niespelna 2m-ce

5 GROSZY ? SmileSmile
Powrót do góry
BigEgss

PostWysłany: 16:08 Nie 15 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kol PROMIX

Dzisiejsza polityka handlu jest bardzo drastyczna i niestety chcąc nie chcąc trzeba sie do niej dostosować,nie ma lekko,owszem ja rownież mam drobniejsze punkty i tam idzie się dogadać...,nie uważam ze towar 2-3tyg trzymany w odpowiednich warunkach jest towarem zlej jakości!!!!...SKORO ty tak uwazasz to co powiesz na temat kol producentow ktorzy w okresie cieplym przetrzymuja jaja w wilgotnych magazynach po niespelna 2m-ce

No ale cóż Ty zapewne na zastoju dostajesz towar prosto z sortownicy a Twoj producent starsze jajko wypycha w ostatniej kolejności:PRazzRazzRazzRazz

Więc nie myl pojęć co do jakosci,swiezości jaj bo sam chyba nie wierzysz w co piszesz:P Pozdrawiam
Powrót do góry
bedziecena

PostWysłany: 15:43 Nie 15 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldar wzorowy handlowiec-pośrednik ? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PROMIX

PostWysłany: 14:51 Nie 15 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość hurtowników których znam , a jest tego trochę sprzedaje Świerzy towar ,a nie 3 tygodniowy wyciągnięty z stodoły i pewnie to ich różni od ciebie.Od nich jak dobieram mam pewność co kupuje .
Właśnie ten mini hurt zarabia najwięcej na podwyżkach bo kupując 100-200 skrzynek starczy mu na miesiąc co przy podwyżkach wiemy jaka robi różnice .

Napisałem ze nie korzystam na podwyżkach
Zarabiam tak jak zawsze i to jest pewna różnica no chyba ze dla ciebie żadna

Mam stały rynek i zbyt , a z klientów żyje cały rok wiec nie muszę ich dusić żeby w jednym tygodniu wyrwać im 2 grosze więcej. Nie bawię się w spekulacje i nie mam wizji ile zdrożeje po prostu dokładam swoje i tyle .
Rożni nas pewnie wielkość sprzedaży bo nie handluje na tiry ale tez podejście do handlu i zachłanność .
Moze mi cena nie odpowiadać ale nigdy nie narzekałem na moje zyski .

Coś mi się zdaje ze nawet jak masz 10 groszy na jajku to chętnie wbijasz nóż producentowi w plecy i urywasz jeszcze jeden grosz bez znaczenia czy on zarabia czy nie .A może się mylę ?

Cytat:
CENA SPADNIE POZNIZEJ KOSZTOW PRODUKCJI-dalej podtrzymuje to kwestia czasu tak bylo jest i bedzie w innym przypadku nikt w Polsce nie robil by nic innego tylko kurniki stawial,bo gdzie ryzyko i...

No właśnie RYZYKO ,KOSZT INWESTYCJI ,ZWROT nie tylko cena jest istotna bo może się okazać ze są dużo bardziej dochodowe inwestycje z mniejszym ryzykiem, a na pewno bezpieczniejsze ale co tam mały handlarz będzie ci pisał jak ty wiesz swoje i producent ma dokładać
Powrót do góry
BigEgss

PostWysłany: 14:02 Nie 15 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DO PROMIX ...no a jezeli Ty nie zarobiles na podwyżkach to porozmawiaj z jakim kolwiek hurtownikiem to Ci powie to samo co ja wiec nie narzekaj no chyba ze naprawde zajmujesz sie detalem do ok 100-200skrzynek wiec nie mamy o czym rozmawiac bo i tak nie zrozumiesz
Powrót do góry
BigEgss

PostWysłany: 13:59 Nie 15 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PROMIX ty masz problemy czytania ze zrozumieniem????

CENA SPADNIE POZNIZEJ KOSZTOW PRODUKCJI-dalej podtrzymuje to kwestia czasu tak bylo jest i bedzie w innym przypadku nikt w Polsce nie robil by nic innego tylko kurniki stawial,bo gdzie ryzyko i....

Czepiasz sie zdan wyrwanych z kontekstyu a tak naprawde to Ty bzdety wypisywales a co do moich postow mylilem sie tylko z tym bo czulem ze dojdzie powyzej 57za 1a choc niektorzy skasowali i tak wiec nie czepiaj sie i czytaj ze zrozumieniem
Powrót do góry
przeor

PostWysłany: 11:41 Nie 15 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rynek psują producenci którzy mieli najdrożej i potracili zbyt!!! Dziś ścigają się w drugą stronę niszcząc zdrowy handel.Słyszałem jedną wypowiedż.Co tam opuści się 3 grosze i pójdzie!!!! A co będzie kiedy spadnie do 2 groszy????? Historia zna takie przypadki!!!
Powrót do góry
ferma07

PostWysłany: 11:32 Nie 15 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie nikt nikomu wody z mózgu nie musi robić !! Przecież narzut widac gołym okiem, wystarczy na ryneczek lub byle sklep spojrzec i widzimy po ile my prod.sprzedajemy Wam, a ile płaci detalista .Koledzy no fajnie, że w chwili wolnej wyliczenia przedstawiacie,ale one nic nie znaczą w brutalnej gospodarce wolnorynkowej...Wiem ze duuuużo nowych obiektów wejdzie już niebawem Sad Tak że zejdźcie z ceny jesli trzeba ale nie dajmy sie zwariować i DOŁOWAĆ ceny bo to nikomu nie służy !!!!!!!! Pozdrawiam
Powrót do góry
przeor

PostWysłany: 11:23 Nie 15 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Umowy z sieciami są chore!!! Każdy daje się pedałować gdyż w całym łańcuszku zbyt jest najważniejszy.Myślę że jeszcze w tym roku cena przekroczy 50 groszy w hurcie i to wcale niedługo.Ci co dziś płacą najtaniej będą mieli najdrożej i tak w koło!!! Laughing
Powrót do góry
PROMIX

PostWysłany: 10:24 Nie 15 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BigEgss w prawie wszystkich swoich ostatnich postach masz jakieś wizje ale może ci od grubego hurtu coś biorą Smile

"KWESTIA CZASU JAK CENA SPADNIE PONIZEJ KOSZTOW PRODUKCJI.... "

To chyba jedna z ostatnich ale mnie w to nie mieszaj tym bardziej ze od miesiąca żadna się nie sprawdziła i mam nadzieje ze tak samo będzie z tą.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 673, 674, 675 ... 1016, 1017, 1018  Następny
Strona 674 z 1018

Skocz do: