Skocz do zawartości
lemik22

PROBLEM Z KREDYTEM ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osob zadaje sobie to stale pytanie: Jak wziąć kredyt aby na tym nie stracic, a wrecz zyskac - moze to jest dobra odpowiedz na zadane pytanie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kredytach nigdy nie zyskasz, bo na kredytach to bank ma zarobić a nie Ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w temacie: opinie o kredytach- zdania sa podzielone, tak jak zawsze. Kredyt oplaca sie brac, jesli dzieki temu zmodernizujemy nasza gospodarke i bedziemy miec wiekszy zysk w przyszlosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ale wziecie kredytu daje nam poteznego kopa finansowego, dzieki ktoremu mozna zmodernizowac swoja gospodarke. Wiec wg mnie - to dobra opcja. Ale trzeba zadac sobie pytanie kredyt a bik- czy wziecie kredytu przez nas jest aktualnie mozliwe i czy nam nie zaszkodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm ale wziecie kredytu daje nam poteznego kopa finansowego, dzieki ktoremu mozna zmodernizowac swoja gospodarke. Wiec wg mnie - to dobra opcja. Ale trzeba zadac sobie pytanie: kredyt a bik- czy wziecie kredytu przez nas jest aktualnie mozliwe i czy nam nie zaszkodzi?

 

Ja wychodzę z założenia że wszelakiego rodzaju kredyty na dowód to ostateczność. "Dobry zwyczaj nie pożyczaj". Chyba że mamy naprawdę dobry plan jak je zainwestować ale nie wydaje mi się że inwestycja w rolnictwie może tak dobrze się zwrócić że warto będzie pożyczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że żaden szanujący się rolnik, który chce rozwijać swoja działalność rolniczą nie działa w oparciu o kredyt na dowód czy jakąś szybką pożyczkę - tutaj raczej wchodzą w grę kredyty inwestycyjne (na przykład w przypadku zakupu maszyn rolniczych), kredyt samochodowy, a czasami także kredyt hipoteczny (gdy chodzi o zakup, budowę lub modernizację budynków gospodarczych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

kredytów jest na rynku tyle co banków. Na szczęście to daje nam możliwość wyboru. Dla rolników banki proponują kredyty z oprocentowaniem nawet 16%, ale również są dostępne takie których oprocentowanie oscyluje w granizach 3,5-4,5%. Możliwa jest też spłata sezonowa nawet roczna.

 

Więcej szczegółów w stopce poniżej w dziale Rolnicy

 

pozdrawiam

Krzysztof Sądej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...