Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 22:15 Pią 19 Lip 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1449, 1450, 1451 ... 2181, 2182, 2183  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koko.x

PostWysłany: 13:08 Nie 20 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to zapowiada się ciekawy tydzień, ile płacą na południu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 10:09 Nie 20 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dagmarka napisał:
w moim miasteczku zabrakło kurczaków w sklepach Shocked
z czego rosół jutro ugotuje Confused
zapytaj cedrob droset i coś jeszcze jak im już brakło to nie wiem Question Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kurczak581

PostWysłany: 09:37 Nie 20 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4,1zł dziś ładuję 3 zestawt
Powrót do góry
tolek

PostWysłany: 01:46 Nie 20 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam - nareszcie ktoś chwycił temat !
Były problemy z mączką dlatego że karmioną nią zwierzęta roślinożerne np.krowy a one nie mają zdolności trawienia tych patogenów czy innych bakterii które trawią mięsożerne zwierzęta a jak wiemy pędraczek dla kury na wolności zawsze był i jest przysmakiem.
Jest wyjątkowa okazja aby wywalczyć korzystne przepisy ,ochronę rynku krajowego dlatego że zbliża się czas wyborczy jak również rezydencja UE w Polsce,wybrać dogodny termin manifestacji zarejestrować w Warszawie i wtedy można negocjować a manifestacja jako broń ostateczna.Ale myślę że nie dopuszczą nasi rządzący by cały świat dowiedział się o tym jaki w polsce jest
bałagan korupcja od strony rządu,bo nie dajmy się zwariować te wszystkie niekorzystne dla nas drobiarzy przepisy zostały "kupione" od naszych włodarzy za ogromne pieniądze i oni sami tego nie zmienią.Ile trzeba jeszcze generacji może nasze wnuki lub prawnuki doczekają się ludzkiego traktowania nas drobiarzy.
Jest takie powiedzenie :BÓG HONOR OJCZYZNA,boga zostawmy w spokoju natomiast ludzie gdzie wasz honor kiedyś za czasów Polski szlacheckiej gdyby ubojnia zaproponowała cenę poniżej kosztów produkcji czekał by ich nie jeden pojedynek jako obraza czci i dobra ich rodzin.
Myślę że to pisanie nic nie da bo jest to kasta ludzi niereformowalnych,ale jeśli ktoś chwycił temat to warto rozmawiać, jeśli będzie protest mogę iść w pierwszym szeregu nie pierwszy raz.
pozdrawiam i oczekuje rzeczowej dyskusji.
Powrót do góry
BRUNO

PostWysłany: 00:00 Nie 20 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mączki to jest najlepsza rzecz co nas może spotkać!!!
Obniży nam koszta !!!
Powrót do góry
BRUNO

PostWysłany: 23:46 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!!
Czy ktoś tu sprzedaje BROJLERA???
Jakie są ceny!!!
Powrót do góry
la muerte

PostWysłany: 23:31 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tolek napisał:
Witam - jeżeli mączka czyni zło tak nie jest istotne czy ona jest polska ,holęderska czy amerykańska jest tak samo szkodliwa , zakaz stosowania mączki to jest mobbig importerów i producentów soi a polską mączkę rozrzucamy na pola -paradoks.Natomiast większość krajów mają przepis o dampingu ,odnosi się to również do produkcji rolnej.To co pisałem nie jest to tak że nie można nic poprawić nawet trzeba bo uważam że jest dużo ludzi mądrzejszych odemnie tylko nikt nie chce się tym zająć,każdy mówi jakoś tam będzie.
Mądrość nie polega na tym ile kto w ciągu godziny rozwiąże zadań matematycznych lub ile ma IQ ale polega na tym jak sobie w życiu radzi ,a my
jak widać jesteśmy "BIAŁYMI MURZYNAMI "
Pozdrawiam

Ptak jest zwierzęciem który w naturze, w diecie wykorzystuje białko pochodzenia zwierzęcego, larwy, pajęczaki, padlina itp. Przez wiele lat mączki były stosowane w żywieniu i wszystko OK. Problem zrobił się przy BSE i w tym momencie pewne kregi wykorzytstały to do przeforsowania całkowitego zakazu stosawania mączek. Co na dziś wie konsument że mączka jest BEEEEE.
Hasło powtarzeane przez pismaków z masmediów obecnie jest traktowane jak oczywista oczywistość. Niestety i na tym forum wielokrotnie czytałem posty o trujących kurczakch karmionych mączkami. Problem tkwi w czym innym-- my legalnie nie możemy stosować maczek a większość świata tak. gdzie nasza konkurencyjność.
Kurczak karmiony mączkami nie jest trujący czy to się niektórym podoba czy nie. Wysypywanie mączki na pola to czyste marnotractwo i nabijanie ogromnej kasy kilku koncernom na świecie. Niestety będą oni bronić swej pozycji i dalej przekonywać konsumentów w Europie o koniecznośći utrzymania zakazu. Mączka to nie tylko białko ale i enrgia oraz podstawowe makroelementy, każdy robiący paszę w własnym zakresie to wie. Podobno już w tym roku mączki (w UE) ,mają ponownie zostac dopuszczone do skarmiania. Może włodaże poszli po rozum do głowy i przestaną nabijać kabzę amerykańcom.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Wicherek

PostWysłany: 22:22 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.portalspozywczy.pl/zboza-oleiste/wiadomosci/ue-zawiesila-cla-w-imporcie-pszenicy-paszowej-i-jeczmienia,46057.html
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 21:52 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chytry dwa razy traci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
krab

PostWysłany: 19:44 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ciekaw jestem kiedy po takiej akcji ruszy kondratowicz? Widze w oczach wios-u wscieklosci a to nie oznacza szybkiego rozpoczecia skupu kurczakow. Indykpol zarobi i przejmie rynek tylko ciekaw jestem ktoz to znalazl ta rure? Mieszkancy czy konkurencja?
Powrót do góry
dagmarka

PostWysłany: 17:40 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w moim miasteczku zabrakło kurczaków w sklepach Shocked
z czego rosół jutro ugotuje Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kol

PostWysłany: 17:38 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hektor88 napisał:
pióro napisał:
czy ktoś zdaje z niedzieli na poniedziałek, jaka cenę ustaliliscie?kondratowicz ma awarię na ubojni i poodwoływał hodowców ,ciekawe jak to się przedłoży pożniej na zdawanie jak raptem rusza ci przetrzymani?

a to wlasnie awaria ...http://www.twoja-strona.klebarkwielki.pl/

Obejrzałem, ciekawa sytuacja. Ciekaw jestem jak to się odbije na płatnościach za odebrany i ubity już żywiec.
Powrót do góry
starter

PostWysłany: 15:29 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko zjednoczeni możemy skutecznie działać w wspólnej sprawie Exclamation

Tak miało być ale tu też pasuje Wink
Powrót do góry
tolek

PostWysłany: 14:03 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam - jeżeli mączka czyni zło tak nie jest istotne czy ona jest polska ,holęderska czy amerykańska jest tak samo szkodliwa , zakaz stosowania mączki to jest mobbig importerów i producentów soi a polską mączkę rozrzucamy na pola -paradoks.Natomiast większość krajów mają przepis o dampingu ,odnosi się to również do produkcji rolnej.To co pisałem nie jest to tak że nie można nic poprawić nawet trzeba bo uważam że jest dużo ludzi mądrzejszych odemnie tylko nikt nie chce się tym zająć,każdy mówi jakoś tam będzie.
Mądrość nie polega na tym ile kto w ciągu godziny rozwiąże zadań matematycznych lub ile ma IQ ale polega na tym jak sobie w życiu radzi ,a my
jak widać jesteśmy "BIAŁYMI MURZYNAMI "
Pozdrawiam
Powrót do góry
Miki Kurczak

PostWysłany: 13:51 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem koledzy jak u was ale u mnie telefony się rozdzwaniają. Mam nawet propozycje od ubojni z którymi nigdy nie współpracowałem. Myślę że przyszły tydzień może być bardzo ciekawy, 4 z przodu jak najbardziej realne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
paktofonikas

PostWysłany: 13:41 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tolek -
Ceny minimalne - chłopie mamy wolny rynek czy się komuś podoba czy nie. Nierealne do zrealizowania.
zakaz importu kurczaka z krajów gdzie jest skarmiama mączka - jesteśmy w Unii i jest wolny import z krajów UE,
A to że hodowca sponsoruje konsumenta to tego ostatniego podejrzewam ze g.wno to obchodzi.
Powrót do góry
starter

PostWysłany: 12:11 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko zjednoczeni możemy skutecznie działać w spólnej sprawie Exclamation
Powrót do góry
tolek

PostWysłany: 11:52 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam - no niech ktoś napisze że nie mam racji.
pozdrawiam.
Powrót do góry
Hektor88

PostWysłany: 11:25 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hektor88 napisał:
pióro napisał:
czy ktoś zdaje z niedzieli na poniedziałek, jaka cenę ustaliliscie?kondratowicz ma awarię na ubojni i poodwoływał hodowców ,ciekawe jak to się przedłoży pożniej na zdawanie jak raptem rusza ci przetrzymani?

dobrze mowie ?
Powrót do góry
Hektor88

PostWysłany: 10:57 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pióro napisał:

Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 09:41 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się teraz awaria nazywa? Ja na to zawszę mówię brak kurczaka. Ale niech będzie. Jest ogólnopolska awaria kurczaka. W moim regionie w zeszłym tygodniu nikt nie zdawał. A o się ostatnio zdarzyło jak cena była > 4 zł. Wiec jest nadzieja.

Dla tych co właśnie wstawili to powiem ze kurniki małym kurczakiem są teraz mocno obstawiane. Ale jeden duży rzut nie załata aktualnej dziury. To może zrobić tylko lewy import.
Powrót do góry
dagmarka

PostWysłany: 09:35 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam szanownych forumowiczów Very Happy
zapraszamy na http://forum.farmer.pl/index.php/board,28.0.html
tam też można dyskutować i nawet jest moderator Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
teken

PostWysłany: 08:49 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kondratoeicz widze ze ma zagrania ,mysli ze ugra pare punktów to sie chlopina zdziwi Exclamation
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 08:43 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
teken

PostWysłany: 07:36 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox troche te terminy wtawien co podajesz to mijaja sie z prawda ,bowiem znam takich co wstawili po 20 grudnia ,a dokladnie w przerwie swiatecznej i sprzedawali po 3,70 wiec wyszli na zero.I znam takich co wstawili 6 grudnia poczym golili po 3, 30 i dołozyli sporo ,moje pytanie jest nastepujace jak sie ma to twoje pisanie ze po 20 nie wstawiać bo sie nie oplaci do wyzej napisanego tekstu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1449, 1450, 1451 ... 2181, 2182, 2183  Następny
Strona 1450 z 2183

Skocz do: