Skocz do zawartości
Pawell

kasa za darmo

Rekomendowane odpowiedzi

Poprowadzę, zorganizuję, Grupy Producentów Rolnych od A do Z czyli od spotkania potencjalnych członków

(pomogę również w ich skojarzeniu/poznaniu) do uzyskiwania przez 5 lat dopłat... wszelkie formalności począwszy od statutu/umowy, urzędy marszałka, notariusz, urzędy skarbowe, sprawy codzienne, księgowe, podatkowe... słowem... wszystko...członkowie prowadzonej przeze mnie Grupy "nie ruszają palcem" od początku do końca. sprawdzone w środowisku drobiarskim, możliwe referencje od pomorskich drobiarzy. UWAGA NOWE - ARiMR TYLKO DO 31.07.2013 PRZYJMUJE WNIOSKI NA PROW!!!! ZOSTAŁO MAŁO CZASU NA ZAŁOŻENIE GRUPY. telefon 601-673-888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos potrzebuje gotowki, a ma w domu sporo zbednej bizuterii, ktora i tak tylko mu zalega w szufladach i nie jest uzywana - to moze warto odwiedzic skup złota?? Po co mamy brac pozyczki czy kredyty, jak mozna sprzedac niepotrzebna bizuterie i w ten sposob otrzymac gotowke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ebrokera.

 

Możesz znaleźć tam naprawdę korzystne dla firm i przedsiębiorstw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W złoto nie wchodzę,a kasa za darmo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, czy zaraz podejrzanie. Taka oferta, jak pożyczki pod zastaw nieruchomości nie jest tak naprawdę niczym niezwykłym, czy podchwytliwym. Zasady zawarcia umowy są proste dla obydwu stron. Oczywiście, trzeba się wywiązywać z terminów i regularnie płacić raty, niemniej jest to dobre rozwiązanie, jeśli nie można skorzystać z kredytu w banku, czy kiedy nie można zbyt długo czekać na środki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że skup złota w obecnych czasach to dobre rozwiązanie, bo człowiek jest niezależny. Biżuteria jest jego i może z nią robić, co chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...