Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam karmię swoje kury solą wypadową z Anwilu. Znoszą 4 jajka dziennie ,każde o innej barwie skorupy i innej wielkości od s do xxl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://gotowanie.onet.pl/sztuka-kulinarna,643/wielki-kant-z-wiejskimi-jajami,60574.html

oczywiscie nie ma odpowiedniego organu ktory moglby sie tym zajac.

 

 

Tragedia, i kto pozwala na takie artykuły ??? 100 gram jajko ?? WOW chciałbym mieć takie na swojej fermie.

 

Ceny na dziś:

 

0- 45gr.

S- 35gr. - 37gr.

1A- 26gr. - 30gr.

1B- 24gr. - 26gr.

2A- 22gr - 24gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Export zaczna byc pelen jak przez 2 tygodnie byly zapytanoia na dzien 3 tak teraz cisza .W kraju wielka kicha wiec jesli export stanie a to juz za jakis czas max 14 dni to cena w kraju do dolu wiec lepiej kupowac na bieząco bo nie znasz dnia ani godz kiedy cena opadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już dawno ci opadł , co za brednie najpierw przepłaca teraz opada

 

KIEDY PRZEPLACAL ????????????????????????? Hhahhahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Export zaczna byc pelen jak przez 2 tygodnie byly zapytanoia na dzien 3 tak teraz cisza .W kraju wielka kicha wiec jesli export stanie a to juz za jakis czas max 14 dni to cena w kraju do dolu wiec lepiej kupowac na bieząco bo nie znasz dnia ani godz kiedy cena opadnie

 

Proponowałbym ci wizytę u neurologa i to jak najszybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

exportimport

 

Wysłany: 13:03 Sro 16 Paź 2013 Temat postu: KUPIE M

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

KUPIE M 2 A lub 1 b 21 gr platne gotówka kazda ilosc

 

 

Exportimport , po co te zapytania Ty lepiej nie kupuj. Poczekaj jakieś 2 tygodnie i według twoich prognoz hodowcy Ci to jajo za darmo oddadzą.

Zawsze musi znaleźć się ktoś kto chce zaniżyć cenę, a tak naprawdę to wszystkie sorty w górę.

Jaj brak i niewiadomo jak będzie na święta.

Chyba trzeba robić już jakiś mały zapasik, tylko pytanie z czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś się zaczyna blokować bo nie chcą płacić..... i cena też stoi ...ciekawe co będzie w przyszłym tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas tylko albo się blokuje albo nie idzie , ato kredki w modzie lub zeszyty , teraz znicze BIADOLENIE !!! PO 10 gr by zabierali i by było mało ( piiiiiii )

PS. Moje busy wracają puste od klienta, zejście bardzo dobre tylko trzeba sie wziąć za robote a nie myndzić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pusto to cyna masz w głowie jak ci mało towaru to dokup L 0,25 , sprzedam po 0,27. głowa do góry bedzie cena za 5 lat jak klatki wymienisz na nowe bo unia karze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pomiotu jest guzik i transporter który sypie na ciężarówke , ale co dyndający pajac może wiedzieć jak nigdy na taką inwestycje się nie porwie bo nie ma jaj , no poza tymi co kupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naśmiewasz się z Hodowców że musieli wymienić klatki , i daliśmy rade !

A ty co zgnity sprinter i kawał szopy na jaja i to cała inwestycja

ty tępaku czytaj ze zrozumieniem . szanuje hodowców za ich odwagę i inwestycje , a ciebie mam w dupie

powiem ci jeszcze jedno ciu.lu. nie mam zgnitego sprintera i szopy teraz, ale zaczynałem od żuka. nie sztuka nabrać kredytu i kupić bmw w leasing , tylko zacząć od żuka i kupić bmw za kase, ale co ty wiesz o biznesie. Tępak jesteś dla mnie obwiniający pośredników za swoje porażki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do pomiotu jest guzik i transporter który sypie na ciężarówke , ale co dyndający pajac może wiedzieć jak nigdy na taką inwestycje się nie porwie bo nie ma jaj , no poza tymi co kupi

 

weż jeszcze ze dwie banie kredytu i dostaw ze dwa kurniki , a sznurek dadzą ci gratis i zaśpiewasz , nimaceny nima chleba , biore sznurek i myk do nieba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...