Skocz do zawartości
Agrotechnic

Edycja postów

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z edycją postów. Czy jest to w ogóle możliwe? Ostatnio w ramach "prób i błędów" kombinowałem jak to jest z pisaniem i wyświetlaniem postów, ale niestety nie wiem jak skasować dany post lub jak go edytować.

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na tym forum nie masz uprawnień aby edytować lub usuwać własne posty. Temat dawno temu był poruszany aczkolwiek administratorzy nie są zainteresowani nawet odpowiedzią na pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega tekmie zauważył, że można edytować posty w dziale "Moderatorzy". Ja zauważyłem coś bardzo interesującego w dziale "Produkcja roślinna" w temacie przyklejonym "Kukurydza" Kolega szopen72 pisał swego czasu o tym, że zebrał 7,5t kuku ale nie napisał jaka wilgotność. Kolejny post Maćka z podkarpackiego był zapytaniem o wilgotność co oznacza, że mi się nie przywidziało i post na mur beton musiał być edytowany. Tylko czy szopen72 może nam wyjaśnić jak to się stało? Ja na przykład nie mogę swoich tam edytować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chyba dało się zmieniać:

 

Cześć jednego z postów:

Ostatnio zmieniony przez Marek Sz dnia Pon Lut 6 12:22 GMT 2006, w całości zmieniany 1 raz

 

Dział "Maszyny" temat "Jaki macie Sprzęt i na ile ha?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek pytał czy plon podałem dla suchej czy mokrej a nie o wilgotność która podałem od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest bardzo fajne i ZWYKLE rzeczowe forum

ale jest chyba jedyne jakie odwiedziłem bez edycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak się pomylisz to trzeba prostować w kolejnym poście. Na innych forach można za to dostać ostrzeżenie za tzw. "nabijanie postów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zjawisko nabijania postów tutaj nie występuje - a edytować próbowałem na wszelkie sposoby - z pod linku itd, i nie ma możliwości (znam system tego forum dość dobrze i sam umiem programować) do tego to forum jest na tak przestarzałym skrypcie, że cóż ktoś go prędzej czy później "hacknie" i wykasuje.

 

ps. posty też się dodają odwrotnie:) Na innych forach starsze są z przodu a tutaj z tyłu:)

 

Swoją drogą ktoś niedawno usunął napisz z wersją tego oprogramowania forum;) Więc ktoś coś mieszał niedawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek - informacji o cookie też nikt nie wstawił a prawo wymaga i przewiduje duże kary - tak musiałem post nad postem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...