Skocz do zawartości
Hanso

Gdzie pożyczka przez internet dla bezrobotnych

Rekomendowane odpowiedzi

Ja brałem na stronie w internecie bo tam nie naliczają za takie pożyczki żadnych dodtkowych kosztów czy prowizji (link)

Polecam wam sprawdzić te stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ktoś kto chce znaleźć najlepszą pożyczkę nie umie używać wyszukiwarki i poszukać czegoś samemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to ktoś kto chce znaleźć najlepszą pożyczkę nie umie używać wyszukiwarki i poszukać czegoś samemu?

Wbrew pozorom cięzko coś znależć. Bardzo dużo jest stron np. z pożyczką na dowód albo kredytem , ale własnie jak są takie ilości to cięzko się na coś zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to ktoś kto chce znaleźć najlepszą pożyczkę nie umie używać wyszukiwarki i poszukać czegoś samemu?

 

Dokładnie, o tym samym pomyślałem. Zainteresowanie pewnie znajdą odpowiednie informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza oferta kredytów jest zawsze na stronach niezależnych np. bankier, monetto i podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to ktoś kto chce znaleźć najlepszą pożyczkę nie umie używać wyszukiwarki i poszukać czegoś samemu?

Wbrew pozorom cięzko coś znależć. Bardzo dużo jest stron np. z pożyczką na dowód albo kredytem , ale własnie jak są takie ilości to cięzko się na coś zdecydować.

 

Tylko na 1 ogień idą te najlepiej wypozycjonowane A więc to też muszą sobie gdzieś po drodze odbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej odbijają sobie to na obrocie. I lepszej pozycji do negocjacji z bankami, które płacą im prowizję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lepiej porównaj sobie szczegółowo wielorakie oferty. Trzeba zrobić to ręcznie, żadna porównywarka nie pokazuje dokładnie różnic między chwilówkami. Vivus ma pierwszą pożyczkę za darmo, to jest warte polecania tak naprawdę. Nie wiem co jeszcze mogę dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja w Wonga

Każdy nowy Klient, który w okresie trwania promocji złoży wniosek, na podstawie którego zostanie udzielona mu pożyczka (niezależnie od jej wysokości), otrzyma premię pieniężna w wysokości 75 złotych.

 

Pożyczka gotówkowa Wonga.pl

Bez dokumentów

Natychmiastowa decyzja

Wypłata gotówki w 15 minut

Bez ukrytych kosztów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...