Skocz do zawartości
tuszownarodowy

Agregaty uprawowe i podorywkowe

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez dzisiaj kupilem takie same po 26 zl szt w zwyklym sklepie, zawsze kupowalem bagre[dunskie] a teraz maja tylko takie, ale z wieloletniego doswiadczenia wiem ze trwalosc wynika z rodzaju gleby i stylu jazdy a nie firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rodzaj gleby na pewno ma znaczenie ale ząb a ząb też jest różnica.

No ale wiadomo że na ciężkiej i zakamienionej ziemi szybciej się urwie niż na piasku.

Sposób użytkowania także bo ja znam takiego gościa co nawet jak by mu dać czołg to też by go zaraz zepsuł.

A swoją drogą troche drogo dałeś bo ja bezpośrednio od producenta kupiłem po 15zł sztuka i 25 zł przesyłka ale brałem 12 szt.

A u nas w agromie takie są po 19zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie miałem kryteria takie, że ma to być polski produkt, nie jakiś mało znany badziew, ma być solidne i jednocześnie nie chciałem ładowac kupy kasy w sprzęt. Po wywiadzie wśród znajomych, poczytaniu w necie wyszło mi, ze najlepiej wziąć AMJ Agro. Po 2 latach spokojnei mogę powiedzieć, że to nie byłą zła decyzja. Aha – emil87 i inni – uzywka to zawsze ryzyko. Tak, wiem, że taniej ale ładnie można się naciąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy który model. Jak robiłem rekonesans to czytałem sporo, ale jak pisałem padło na AMJ agro, choćby ze względu na stosunek ceny do jakości. Zalezy o co konkretnie ci chodzi, standard czy premium. Ale niezalęznie od tego - nadal brałbym to co wziąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam opinii na temat agregatu aktywnego rabewerk 3m do jakiej mocy ciągnika ona się nadaje i jak się spisuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jaki wał wybra do agregatu talerzowego 2.7 z hydropackiem + siewnik poznaniak na gleby 4-6 klasy troche kamieniste proszę o szybką odpowiedz.

Zastanawialem sie nad rurowym lub strunowym ciagnik 80 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...