Skocz do zawartości
Debra

Odszkodowania za słupy energetyczne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na mojej działce slup energetyczny i z tego co niedawno się dowiedziałem mogą starać się o odszkodowanie. Myślę że temat zaciekawi wiele osób, ale najbardziej interesuje mnie fakt w jaki sposób i gdzie dochodzić swoich praw? Jeśli nie będzie to problematyczne to będę walczył, w innym wypadku sięgnę po wsparcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wszystko zależy od tego na jakiej działce jest ten słup - jak jest to działka budowlana to odszkodowanie jest wyższe (a przynajmniej powinno być ) natomiast gdy są to grunty rolne to będzie niskie . Jeśli poprzedni właściciel działki wyraził zgodę na postawienie tam tego słupa ( odpłatnie czy też nie ) to już jest pozamiatane - w takiej sytuacji nic się już nikomu nie należy .

Jak chcesz walczyć to nie korzystaj z usług żadnych firm - może i wywalczą odszkodowanie , ale potem powiedzą że mieli wysokie koszty i zamiast dostać kasę która Ci się należy będziesz musiała im dopłacić .

Najlepiej idź do jakiegoś radcy prawnego i wypytaj się o wszystko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ja mam powiedzieć skoro połowa drogi jest na mojej działce, a za to że podłączyłam się do kanalizacji muszę płacić gminie za podłączenie się do kanalizacji w pasie drogowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej od razu korzystać z pomocy prawnika. Odszkodowanie można wyciągnąć spore .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się dowiedziałem, że z tym odszkodowaniem za słupy energetyczne tak łatwo nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda, że temat nie jest łatwy, są kancelarie, ale wtedy trzeba im zapłacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gdyby znalazła sie kancelaria prawna, która podjęła by się walki, ale po wypłacie honorarium po uzyskaniu odszkodowania to wchodzę w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...