Skocz do zawartości
Jola1

Ceny jaj wylęgowych mięsnych

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

 

Vencomatic Polska jako jedyny oficjalny przedstawiciel wszystkich marek z grupy Venco Groep tj. Vencomatic, Prinzen oraz Agro Supply, ma zaszczyt zaprosić Państwa na dzień otwarty nowoczesnej fermy reprodukcyjnej, który odbędzie się w dniu 29.06.2013 (sobota) na Fermie Państwa Błażkiewicz w Bojanowie 30, gmina Radzanów.

 

W czasie prezentacji zostanie przedstawiona nowoczesna ferma reprodukcyjna (4 budynki) wyposażona w gniazda Vencomatic Grando Nest wraz z automatyzowanym centralnym zbiorem jaj Vencobelt oraz pakowaczką jaj wylęgowych firmy Prinzen.

 

Ponadto w trakcie trwania dni otwartych przewidziano drobny poczęstunek.

 

Impreza odbędzie się w godzinach od 10:00 do 15:00

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Prosimy o potwierdzenie przybycia poprzez numerem telefonu + 48 77 441 83 78

Link do zaproszenia:

http://www.vencomatic.pl/data/uploads/zaproszenie-na-dnii-otwarte.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam gniazda automatyczne Vencomatic z podnoszoną podłogą. Długość ok. 110 mb. Szerokość taśmy do zbioru jaj 50 cm. Ruszta na całej długości o szerokości 1,2 m. Wysokość ścianki rusztów 45 cm. Gniazda w dobrym stanie. Przy stole zbierającym nowy reduktor z silnikiem, wykładziny gniazd w bardzo dobrym stanie. Sprzęt w ciągłej eksploatacji. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt: 501 715 174

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię koguty reprodukcyjne Flex, Ross, Cobb 500-550 sztuk w wieku 23-25tyg.

tel. 507 52 77 99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wydzierżawię tanio kurnik 1200m2 w Busko Zdroju woj.Świetokrzyskie ,interesuje mnie tylko długa dzierżawa. Darek 663-950-192.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po bardzo długim czasie Panie i Panowie orientujecie się jakie są ceny za kilogram ciężkiej kury nioski mięsnej i jakie terminy płatności mają ubojnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Koguty Reprodukcyjne Ross 308. Wstawione 47 tydzień 2013. Możliwy odbiór po 25 marca i cały kwiecień 2014. Możliwośc wczesniejszego zarezerwowania. Ilośc sztuk 400-500. woj. Mazowieckie Siedlce. 723-179-149

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie i nawiąze stalą wspolprace na odbior jaj malych wylegowych do 50gram tzw. psztyka info na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubojnia Drobiu zakupi do uboju każdą ilość kury Rosołowej ( Nioski ) i ciężkiej ( Mięsnej ) Konkurencyje Ceny.

 

 

 

A&B DROB Sp. z o.o.

83-330 Żukowo

abdrob.pl

tel: 606 640 125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jaja wylęgowe, interesują mnie partie jednorazowo powyżej 40,000 sztuk, najlepiej stała współpraca. Również nadwyżki z ZWD.

 

Jaja linii Ross308 i Cobb500.

 

tel. 537 900 305

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wydzierżawię tanio kurnik 1200m2 w Busko Zdroju woj.Świetokrzyskie ,interesuje mnie tylko długa dzierżawa minimum 2-3 lata. Darek 663-950-192.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem również hodowcą bardzo rzadko bywam na forum ale śledzę wasze wpisy cena jajka poszła i idzie w górę ja na dzień dzisiejszy bez żadnego problemu M 0,23 L 0,26 oczywiście ilości paletowe zaznaczam że stali odbiorcy i co najlepsze ci co jeszcze w zeszłym tygodniu śmiali się w głos jak jak podawałem cenę M 0,21 L 0,24 piszę teraz o skoczkach wczoraj i dzisiaj od rana telefon się urywa od tych samych ludzi czyli skoczków że już mogą zapłacić po 0,22 za M i 0,25 L więc Panowie hodowcy głowa do góry idzie nasz czas miejcie rękę na pulsie trzeba poustawiać wszystkich do pionu bo jak do tej pory wszyscy zarabiali tylko nie my hodowcy podnosić ceny jak nie odbierze dzisiaj to odbierze za dwa trzy dni wiem z swojego doświadczenia z ostatnich siedmiu dni ponieważ jest brak towaru na rynku jajka średniego 70 % wstawień młodej kury mniej i to że cena idzie w górę jeżeli trzech handlarzy z pod Żuromina gdzie jak wszyscy wiedzą jest zagłębie co może dwa razy ode mnie dostali towar przez 24 lata mojej działalności szukają jajka to wszystko już wiadomo tam już też hodowcy mają serdecznie dosyć oddawania towaru z nędzne kwoty podzwoniłem wczoraj po tamtejszych hodowlach i fakt jest taki jak przypuszczałem niżej za M 0,22 L 0,23 nikt nie chciał słuchać o sprzedaży i to jest fakt a jak ktoś napisze inaczej to tylko handlarz żeby jak zwykle zbijać cenę POZDRAWIAM WSZYSTKICH WYTRWAŁYCH HODOWCÓW PANOWIE IDZIE NASZ CZAS WSPOMNICIE MÓJ WPIS NA ŚWIĘTA MIN M 0,30 W HURCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam: 4 x ok. 105 mb poideł kropelkowych (smoczek co 15 cm) oraz 2 x 105 mb poideł miseczkowych Roxell Frisss (miseczka co 40 cm). Poidła w bardzo dobrym stanie, dla zainteresowanych mogę dosłać zdjęcia na e-maila. Polecam! Tel. 501 175 174.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jaja wylęgowe, interesują mnie partie jednorazowo powyżej 40,000 sztuk, najlepiej stała współpraca.

 

Jaja linii Ross308 i Cobb500.

 

Szybka płatność!

 

tel. 537 900 305

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie jaj wylegowe male do 50gram 667 582 145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnie kupię jaja wylęgowe, każdą ilość.

 

Bardzo dobra cena , szybka płatność !!!

 

Najlepiej partie powyżej 40.000 szt jednorazowo.

 

PILNE!!!

TEL. 537 900 305

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sprzedam sortownicę do jaj 1600/ na godzinę tel 797590250

na filmiku można zobaczyć ją w akcji wystarczy skopiować link i wkleić w przeglądarkę internetową cena do uzgodnienia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jaja wylęgowe,

 

zapotrzebowanie od początku sierpnia do końca roku.

Najlepiej duże partie powyżej 40.000 szt, najlepiej STAŁA współpraca.

 

Województwo mazowieckie, podlaskie, lubelskie, łódzkie.

Dobra cena , szybka płatność !!!

 

 

TEL. 537 900 305

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Koguty Reprodukcyjne Ross 308. Wstawione 7 maja 2014. Możliwy odbiór po 15 września i pażdziernik 2014. Możliwośc wczesniejszego zarezerwowania. Ilośc wolnych sztuk 200-300. woj. Mazowieckie Siedlce. 723-179-149

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie jaja dwu żółtkowe wylęgowe. Zapotrzebowanie ok 2500 - 3500 tysiąca jaj tygodniowo.Możliwy odbiór osobisty na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego. Zainteresowany jestem ofertami od producentów. Telefon kontaktowy 602364665

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...