Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:12 Sro 27 Maj 2020

Pożyczki pozabankowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marianek

PostWysłany: 18:08 Czw 6 Mar 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba z tym uwazac, bowiem faktyczne oprocentowanie w skali roku - moze wynosic czasem i tysiac procent!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bilionik22

PostWysłany: 21:53 Pon 17 Lut 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak. Zawsze najlepszą opcją jest bank, ale nie zawsze jest to możliwe. Ważne jednak, aby nie wpaść w kłopoty. Warto się dobrze zastanowić zanim podejmiemy decyzję o pożyczce pozabankowej.
Powrót do góry
piotrek345

PostWysłany: 09:28 Nie 16 Lut 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie pożyczki czasami się przydają!
Powrót do góry
gajowy

PostWysłany: 15:10 Czw 6 Lut 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprocentowanie w takiej wysokości w skali roku jest rzeczą normalną w każdej chwilówce, dlatego spłaca się ją w terminie by nie płacić kolosalnych odsetek.
Powrót do góry
Izy123

PostWysłany: 17:24 Pon 11 Lis 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tysdiacz napisał:
Oprocentowanie rzędu kilkaset procent w skali roku jest nie do przyjęcia. Nie wiem, jak ludzie mogą z tego typu ofert korzystać.

Właśnie ostateczność ale jak nie ma wyjścia to co ,tylko takie szybkie kredyty moga uratowac nam sytuację.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eugeniek

PostWysłany: 13:11 Sro 6 Lis 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to już ostateczność, naprawdę jeśli nie ma się innego wyjścia, czyli bank nie da, znajomi również.
Powrót do góry
tysdiacz

PostWysłany: 19:15 Sro 23 Paź 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprocentowanie rzędu kilkaset procent w skali roku jest nie do przyjęcia. Nie wiem, jak ludzie mogą z tego typu ofert korzystać.
Powrót do góry
megi12

PostWysłany: 13:32 Czw 11 Kwi 2013    Temat postu: magda Odpowiedz z cytatem

Pewnie nie wiecie że teraz są takie chwilówki na 0% i to na 0% rzeczywiste czyli jak pożyczasz 600 zł to oddajesz 600 zł i nie ma tutaj żadnych ukrytych kosztów. Wiem, bo sama taką chwilówkę brałam i już ją spłaciłam. Te pożyczki to Kredyty-chwilówki Vivus, Szybka Pożyczka Via SMS i Kredyt gotówkowy Net Credit. Ja brałam z tej strony internetowej i ją polecam a chwilówkę brałam tą vivus i wszystko przebiegło ok. Jak chcesz uzyskać taką pożyczkę to naciśnij złóż wniosek i wpisz tam swoje dane
Powrót do góry
vicotria

PostWysłany: 14:23 Pon 1 Kwi 2013    Temat postu: Pożyczki pozabankowe Odpowiedz z cytatem

Pożyczki pozabankowe. Właśnie! Co o nich myślicie? Są pomocą wtedy kiedy nie ma się zdolności kredytowej, a potrzebne są pieniądze na już? Czy myślicie, że jest to jedno wielkie oszustwo..
Weźmiecie pożyczki 1000 zł a trzeba oddać 2000 zł?
Czy jest to rzeczywiście dobre rozwiązanie czy tylko sposób by wkopać się w niezłe tarapaty? Ze swojego doświadczenia wiem, że pożyczka taka może być pomocna. Potrzebowałam pilnie pieniędzy a nie mogli mi dać pożyczki w banku.
Wzięłam w parabanku i udało mi się zażegnać kłopot. Wiadomo trochę się oddało więcej, ale wyszłam z tego.
Natomiast moi znajomi nie mają miłych wspomnień jeżeli chodzi i pożyczki pozabankowe.
Jakie jest wasze zdanie?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: