Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 14:10 Czw 4 Cze 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1536, 1537, 1538 ... 2376, 2377, 2378  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
predator&obcy

PostWysłany: 20:40 Nie 26 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obyś misio jak Bareja miał rację Arrow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misio

PostWysłany: 20:34 Nie 26 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczaka jest w pi.zdu tak do 18 lipca moze ze 3 dni plus minus a potem prawdopodobnie jak z cukrem w polsce najdrozszy w europie Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 20:34 Nie 26 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz reklamują cukier w TV jako NOWOŚĆ bo w innym opakowaniu Very Happy Very Happy Very Happy Żeby pokazać dzieciom krowę to muszę na koniec drugiej wsi jechać a wszystkie chłopy mleko i Zott jogobellę w sklepie kupują, Eldorado Panie Eldrado........
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:10 Nie 26 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie jak z cukrem.Też myśleli ,że niemożliwe ,a jednak było możliwe
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 16:46 Nie 26 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Poczátek byl do dziuni
znowu ci polskie znaki wy.jebało Question
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 15:27 Nie 26 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samsam napisał:
medox napisał:
.....Troche chaotycznie ,ale wydymany jestem dzis bardzo

Ile bierzesz za numerek ?
parada równości niedawno była . ale wydawało mi się że on był chłop w tym związku. a tu baba. Very Happy
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 15:15 Nie 26 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas kury nie ma i ceny nie ma czyli 3,50n. Z fusów wróżą że od jutra coś ma drgnąć, oby w dobrą strone.Kasa się zkończyła a pozostały tylko długi .Co mądrzejszy to siedzi na dup!e spokojnie i nie wstawia a twafdziele przesuneli o 2 lub 3 tygodnie i dalej będą walczyć bo może się uda.
Powrót do góry
Sebik

PostWysłany: 14:08 Nie 26 Cze 2011    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Witam Cool

Piątek Świętokrzyskie 3.45
Sobota Świętokrzyskie 3.5
Moze ktoś poda ceny z innych rejonów Question

Kurczaka sporo, zejście jako takie bo koniec miesiąca Confused
Pozdrawiam
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 12:20 Nie 26 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drobiarstwo to BYŁ OSTATNI BASTION polskiej produkcji bez jednego wystrzału oddany w wojnie ekonomiczej z kapitałem zachodnim. Największego kaca będą mieli ci którzy ostatnio zainwestowali w podwojenie produkcji w celu podwojenia zysków , dwa razy więcej roboty z podwójnymi stratami a żałują 2000 zł na związek Cool Cool Cool Wystarczy przytrzymać nas (każdego z osobna) 5 minut pod wodą ,pozbierać trupy i podyktować warunki rynkowi. Dlaczego miałoby nas ominąć to co spotkało resztę rynku? Każdy z nas grabi do siebie i spora część wyśmiewa wspólną pracę (związki ,zrzeszenia itp.) oskarżając o prywatę w tych działaniach, śmieszne to czy tragiczne????? zaraz będziemy skamleć pod sejmem że nie mamy na życie gdy faktycznym problemem są równe warunki produkcji . Jeśli Europa chce zdrowo jeść to musi za to zapłacić i o to walczmy!!! Znakowanie i podawanie pochodzenia oraz warunków produkcji towaru to podstawa już zapomnieliście jak rozwalała rynek amerykańska ćwiartka w cenie 0,5 USD sprzedawana w porcie ???
Powrót do góry
Coco

PostWysłany: 10:50 Nie 26 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Ja rzadko podaję ceny ,więc nie wiem o czym piszesz.A może boli ,że piszę np że nawstawiali jak głupki, a ty wstawiłaś razem z głupkami bo wróciłaś z urlopu ,wymyśliłaś ,że grzać dużo nie trza jeszcze to wrzucę koło 20sierpnia ,na wrzesień nie wyjdę, może się uda.Ja wtedy piszę ,że masa wstawień była i ubojnie wiedzą i mogą ci powiedzieć ,że mają dużo?Cóż ,unikaj terminów dla idiotów ,nie będziesz miała tego problemu i więcej zarobisz.
Patrzycie na Polskę ,zobaczcie jak produkcja zwiększyła się w Europie, jak rozwinęła się Rosja ! .Macie pojęcie?To dopiero początek problemu.
Protest - można na nim pytać dlaczego wchodzi bez ograniczeń mięso nie spełniające ŻADNEJ z naszych norm (np maczki!!!!!!) ,które obarczają nas z każdej strony,dlaczego to mięso nie jest oznakowane.Czemu do k.urwy nędznej służy Fundusz promocji mięsa i pieniądze nam odbijane?Jaki jest tego efekt?Dlaczego wydawane są pozwolenia na budowę i udzielane kredyty z dopłatami Państwa na fermy po pół miliona sztuk w sytuacji nadprodukcji.Po co?Dlaczego kontroluje się nas ,a nie kontroluje się dostatecznie potencjalnych miejsc upłynniania nie wiadomego pochodzenia mięsa.Czemu nikt nie dostrzega syfu po którym biegają szczury,rozmrażanego potem i sprzedawanego ludziom?A to co już nie nadaję się do sprzedaży bezpośredniej idzie w wyrób przyprawione itp itd
Jak bedzie to protest przeciw niskim cenom to przytocza dane o zwiekszeniu produkcji i rekordowych wstawieniach w marcu ,kwietniu i strzela z gumowej kuli w dup.e.ARGUMENTY i potem wynikajaca z tego cena ,a nie - dajcie nam ceny bo my chcemy budowac w nieskonczonosc i miec 4.50netto caly czas.
Troche chaotycznie ,ale wydymany jestem dzis bardzo

Popieram właśnie to jest problem w drobiarstwie Rosja w przyszłym roku otwiera bardzo druzo ferm chce się uniezależnić od importu. jak można konkurować jeśli wchodzi kurczak nie spełniający żadnych norm jakie są stawiane w naszej hodowli . wcześniej wstawiłem link z wypowiedzi bodajże Putina o drobiarstwie w Rosji ale nikt z was nie zareagował.Stawiamy kurniczki stawiamy i końca nie widać a przecież z jednego na chlebek starczało i na coś więcej . Chcieliśmy uni to teraz mamy a będzie jeszcze gorzej nikt się nie zastanawia ze to globalny rynek a nie krajowy . Program zniszczenia jakiejś gałęzi przemysłu nie opiera się na roku czy dwóch latach to jest okres wielu letni i dobrze zaplanowany . pozdrawiam i do zobaczenia w Warszawie .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Samsam

PostWysłany: 06:56 Nie 26 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
.....Troche chaotycznie ,ale wydymany jestem dzis bardzo

Ile bierzesz za numerek ?
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 22:12 Sob 25 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
Jak produkcja drobiu spadnie o 50 proc. a zbiory wszędzie będą rekordowe i pełne silosy zboża.
. To w odpowiedzi kiedy spadną ceny pasz i piskląt imho oczywiście:)
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 21:59 Sob 25 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak produkcja drobiu spadnie o 50 proc. a zbiory wszędzie będą rekordowe i pełne silosy zboża.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:55 Sob 25 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczátek byl do dziuni
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:53 Sob 25 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rzadko podaję ceny ,więc nie wiem o czym piszesz.A może boli ,że piszę np że nawstawiali jak głupki, a ty wstawiłaś razem z głupkami bo wróciłaś z urlopu ,wymyśliłaś ,że grzać dużo nie trza jeszcze to wrzucę koło 20sierpnia ,na wrzesień nie wyjdę, może się uda.Ja wtedy piszę ,że masa wstawień była i ubojnie wiedzą i mogą ci powiedzieć ,że mają dużo?Cóż ,unikaj terminów dla idiotów ,nie będziesz miała tego problemu i więcej zarobisz.
Patrzycie na Polskę ,zobaczcie jak produkcja zwiększyła się w Europie, jak rozwinęła się Rosja ! .Macie pojęcie?To dopiero początek problemu.
Protest - można na nim pytać dlaczego wchodzi bez ograniczeń mięso nie spełniające ŻADNEJ z naszych norm (np maczki!!!!!!) ,które obarczają nas z każdej strony,dlaczego to mięso nie jest oznakowane.Czemu do k.urwy nędznej służy Fundusz promocji mięsa i pieniądze nam odbijane?Jaki jest tego efekt?Dlaczego wydawane są pozwolenia na budowę i udzielane kredyty z dopłatami Państwa na fermy po pół miliona sztuk w sytuacji nadprodukcji.Po co?Dlaczego kontroluje się nas ,a nie kontroluje się dostatecznie potencjalnych miejsc upłynniania nie wiadomego pochodzenia mięsa.Czemu nikt nie dostrzega syfu po którym biegają szczury,rozmrażanego potem i sprzedawanego ludziom?A to co już nie nadaję się do sprzedaży bezpośredniej idzie w wyrób przyprawione itp itd
Jak bedzie to protest przeciw niskim cenom to przytocza dane o zwiekszeniu produkcji i rekordowych wstawieniach w marcu ,kwietniu i strzela z gumowej kuli w dup.e.ARGUMENTY i potem wynikajaca z tego cena ,a nie - dajcie nam ceny bo my chcemy budowac w nieskonczonosc i miec 4.50netto caly czas.
Troche chaotycznie ,ale wydymany jestem dzis bardzo
Powrót do góry
123

PostWysłany: 21:00 Sob 25 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sądzicie czy kiedy ceny paszy i piskląt wkońcu spadną, do średniej 800zł za tonę Razz i pisklę za 1zł brutto Razz Tak jak jeszcze 4 lata temu Razz
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 20:41 Sob 25 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz niedlugo paszalnie i wylegarnie zejda z tonu jak nie bedzie mial kto od nich paszy kupowac i pisklakow...
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 19:55 Sob 25 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox dobrze wiesz jakie zamieszenie siejesz i nie p.i.e.p.r.z że nie zdajesz sobie sprawy tak samo jak obecne na forum ubojnie nie raz słyszałam tekst niech pani przejrzy forum lub moje kurczaki tam są podane ceny skupu! Powiedzcie dlaczego nikt do tej pory nie krzyczy już nie mówię walczy z cenami pasz NIKT NIE PISZE ŻE OSTATNI ROK JEST NAJLEPSZYM ROKIEM DLA WYTWÓRNI PASZ OSIĄGAJĄ NAJLEPSZY WYNIKI ZYSKOWNOŚCI W TEJ BRANŻY PRZY NASZYM RÓWNOCZESNYM WYNISZCZENIU. Podniecacie się medoxem który pisze pod siebie to co mu pasuje ale dlaczego nie piszecie co się dzieje w reprodukcji,wylęgarnie kupują badziewne jaja z całej europy za połowę albo lepiej ceny JEDNOCZEŚNIE ODMAWIAJĄC ODBIORU NASZYM RODZIMYM REPRODUKCJOM. Unia to dzięki niej mamy wolność wyboru....!!!!!!!!!!!!!1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
R2

PostWysłany: 18:35 Sob 25 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety bizneschłopki kto by to nie byłSmile znikną a zostaną cedroby i kontrakatacja w niewoli. Ten "biznes" to ruletka już od dawna ROSYJSKA RULETKA z tym że ostatnio nie jeden nabój w bębenku tylko jedno miejsce bez naboju.
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 18:00 Sob 25 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świeta racja Teken, teraz bez jakiegos drugiego zaplecza finansowego nie ma co sie bawić w ten interes, a podobnie tak jak i Ty dużą nadzieje pokładałem w tej branży, studiowałem pod drobiarstwo, swoje życie układałem pod drobiarstwo, a tu ni z tego ni z owego drobiarstwo zrobiło mi psikusa, tylko nasuwa sie pytanie czy to drobiarstwo zrobiło psikusa czy raczej drobiarze, bo musze powiedzieć ze prowadze tez transport i sytuacja jest podobna jak i w kurczakach, jeden do drugiego szepnie jakie to sie robi na tym pieniadze, to co, bez najmniejszej wiedzy o prowadzeniu takiej działalności bierze sie w leasing trzy czy cztery wywrotki, a poźniej tacy delikwenci zaniżają stawki do minimum bo nie ma na spłate raty...podobnie jest i w drobiarstwie, ale może przyszedł teraz czas na naturalna selekcje i ta branża sie troszke wyczyści z nieodpowiedzialnych biznezchłopków, no ja mam nadzieje że za rok, dwa sytuacja sie poprawi i dalej bedzie można sobie swobodnie hodować...
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 17:45 Sob 25 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się tu niema skrupułów ,to już nie biznes a ruletka ,człowiek wstawia i nie wie czy pokryje koszty ,a one ciągle rosną kiedyś pokładałem duże nadzieje w ten interes, teraz powoli zaczynam myśleć o czymś innym i zamiast budować nową budę zainwestuje w coś co da stabilną szanse na zarobek ,po to by w razie W było się czym podeprzeć .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
alojz

PostWysłany: 16:23 Sob 25 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teken napisał:
Od poniedziałku korekty tylko w górę ,obstawiam miedzy 3,75 a 3,90 . Exclamation Crying or Very sad Exclamation Wink Exclamation Wink Exclamation Wink Exclamation Wink Wink Wink
I to jest kolego dowód na to , że to co robicie niema nic wspólnego z biznesem.
To jest po prostu nieodpowiedzialny HAZARD !
Powrót do góry
brojlerek

PostWysłany: 15:47 Sob 25 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warm.-Maz. cena oscyluje wokół 3,40 - 3,50, Kaszuby 3,60. Do tego ubojnie przesuwają albo wcale nie chcą brać.
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 15:13 Sob 25 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od poniedziałku korekty tylko w górę ,obstawiam miedzy 3,75 a 3,90 . Exclamation Crying or Very sad Exclamation Wink Exclamation Wink Exclamation Wink Exclamation Wink Wink Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Smigolek

PostWysłany: 14:07 Sob 25 Cze 2011    Temat postu: czy ktoś wie jaka cena w łódzkim na następny tydzień?? Odpowiedz z cytatem

wie ktoś może ile płaci Gomak i Lipce Reymontowskie??
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1536, 1537, 1538 ... 2376, 2377, 2378  Następny
Strona 1537 z 2378

Skocz do: