Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej miedzy sobą niż ze złodziejami tj. "Handlarzami"... Hahaha jakie ceny na dziś?

 

a ktoś ci coś ukradł popaprańcu? współczuje twoim rodzicom że takiego przygłupa wychowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ty jesteś przygłupy i cwel. Mi? Tak nie raz i zawsze to były takie pedały jak Ty Złodzieju tz " handlarzy ". Chcesz dalej podyskutować a może jak jesteś taki odważny przez internet to spotkamy się na żywo? Zapraszam na piva i mam nadzieje ze dozobaczenia obserwatorzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hahaha ty jesteś przygłupy i cwel. Mi? Tak nie raz i zawsze to były takie pedały jak Ty Złodzieju tz " handlarzy ". Chcesz dalej podyskutować a może jak jesteś taki odważny przez internet to spotkamy się na żywo? Zapraszam na piva i mam nadzieje ze dozobaczenia obserwatorzy...

 

O Jesus ale ty masz nasrane pod deklem.

Ty na szyi zamiast głowę nosisz ......kibel do którego ktoś narobił a ty tylkoto wydalasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasrane to ma twoja stara. Każdy z was jest taki mądry przez internet bądź a grupie. Jesteście śmieszni i zalosni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam raz jeszcze

mam małe pytanie do administratora czy może zmienić Tytułowy temat "cena jaj" na "spie.dol mnie to ja spier.dole Ciebie"? proszę o odpowiedz na priva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życze hodowcą i handlującym miłego weekendu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hahaha ty jesteś przygłupy i cwel. Mi? Tak nie raz i zawsze to były takie pedały jak Ty Złodzieju tz " handlarzy ". Chcesz dalej podyskutować a może jak jesteś taki odważny przez internet to spotkamy się na żywo? Zapraszam na piva i mam nadzieje ze dozobaczenia obserwatorzy...

 

chętnie otłukę ci ryja już piszę do ciebie na pr zmienił byś chociaż nick , a nie podajesz swoje dane obgadamy temat na wizii raczej obijemy zasrańcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pasza robiona samemu 980zł netto ? To po co się samemu trudzić, skoro ja mam na fakturze 990 zł ??????

 

Nie wiem czy zauważyłeś ale dałem cenę paszy 950 zł netto. Nawet, jeśli masz niższe zużycie to i tak nie zejdziesz z kosztami poniżej tego, co ja wyliczyłem.

 

[b]Cena jajka poniżej 25gr. to dokładka !!![/b]

 

Jeśli ktoś twierdzi inaczej, to czekam na sensowne wyliczenia.

 

te 990 zl to przy jakim terminie płatności i za jako pasze 1 czy 2??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pasza robiona samemu 980zł netto ? To po co się samemu trudzić, skoro ja mam na fakturze 990 zł ??????

 

Nie wiem czy zauważyłeś ale dałem cenę paszy 950 zł netto. Nawet, jeśli masz niższe zużycie to i tak nie zejdziesz z kosztami poniżej tego, co ja wyliczyłem.

 

[b]Cena jajka poniżej 25gr. to dokładka !!![/b]

 

Jeśli ktoś twierdzi inaczej, to czekam na sensowne wyliczenia.

 

te 990 zl to przy jakim terminie płatności i za jako pasze 1 czy 2??

Dwójeczka przy miesięcznym terminie płatności. Jedynkę mam niewiele droższą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musisz mieć dobre układy lub brać jej naprawdę dużo. Znajomy za 2 płaci 1050zl z de huse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to musisz mieć dobre układy lub brać jej naprawdę dużo. Znajomy za 2 płaci 1050zl z de huse.

Też tyle tyle płaciłem jeszcze pół roku temu. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ale czasem to się bardziej opłaca jak nieraz cena zboża sięga kosmicznych cen ni i się nie martwiła o nic. Niech Ci pracownik pasze spaprze i co wtedy? Wtedy to sa dopiero straty. Spadek niesnosci i upadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja cenowa,przynajmniej u nas

bo m-024 2a 0-24

1b-025 026 a 1a czy tam l 026-28

a najwieksi krzycza nawet

m 026

l 0.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I wy narzekacie ze kasy brak, takie pieniądze za piach płacić

Jajczarek, parę postów niżej pisałeś, że jedna tona paszy wychodzi Ci 980 zł. Ja płacę w tej chwili 990 zł/t. To jest raptem 10zł. różnicy !

A ile kosztuje postawienie własnej mieszalni z silosami na zboże ? Liczysz to jako koszt czy przyjąłeś, że spadło Ci to z nieba ? Poza tym, co jeśli pracownik CI paszę sp..e.przy ? U mnie kiedyś tak się stało, że miałem zatrucie paszowe. Wytwórnia pokryła koszty leczenia (niemałe). Generalnie zachowanie wytwórni paszowych zmieniło się na in plus w ciągu ostatnich 10 lat. W razie jakiś problemów błyskawicznie przysyłają swojego weterynarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cen to tak wczoraj sprzedawałem:

 

1b 0.24/0.25

1a 0.27/0.28

 

1a drożej niż 0.28 jeszcze nie sprzedalem (mówię o ilościach paletowych), ale wiem, że są tacy, którzy mają już wyższe ceny.

Generalnie, ceny nie są jeszcze rewelacyjne. Zbliża mi się odchów i myślę o nim z przerażeniem. Jeśli cena nie podskoczy to trzeba będzie brać kolejny kredyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką paszę jak wasza jestem wstanie zrobić o 100zł taniej, tylko nie miał bym takich wyników jakie mam.

Ps.

Takie zużycia paszy i % nięsności jak podajecie miałem dziesięć lat temu

- ci hodowcy którzy sobie paszę kręcą napewno przyznają mi racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...