Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 08:04 Czw 20 Cze 2019

Spółka Wodna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Prawo i rachunkowość
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kredytpomonik

PostWysłany: 10:24 Czw 3 Lip 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest dopiero kasa... U mnie jest firma, która zajmuje się czyszczeniem kanalizacji od 10 lat w okolicy. Gmina płaci jej kupę kasy, to kwota zryczałtowana, uwzględniona jest ilość gospodarstw domowych.
Szkoda tylko, że u nas nie ma kanalizacji...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam13
Gość

PostWysłany: 16:25 Pią 25 Kwi 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płacimy i jeszcze rowy melioracyjne do czyszczenia Smile
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 17:07 Wto 18 Mar 2014    Temat postu: Spółka Wodna Odpowiedz z cytatem

Dzis patrze a mi przychodzi i na 2 współwłaściciela datek na spółkę wodna ale z gminy a nie z powiatu

to ze łącznie mamy 5 raz mniej wspólnych działek to szczegół art.170 ustawy z dnia 18 lipca 2001 powołując sie na tyle ze ja do spółki nigdy nie należałem

a rowy i dreny od 15 lat odmulam sam bo jeszcze nikogo nie bylo

ale art.168 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r mowi jasno Uczestnictwo w spółce wodnej jest dobrowolne. Ani spółka wodna nie może przymusić do członkowstwa w niej właściciela nieruchomości odnoszącego korzyści z funkcjonowania urządzenia wodnego należącego do tej spółki, ani nie może uczynić tego starosta na zasadzie art. 168 pr. wod., bowiem przepis ten nie dotyczy osób fizycznych
jak to u was jest ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Prawo i rachunkowość Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: