Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 08:20 Pią 25 Maj 2018

Skuteczne techniki sprzeda?owe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Edukacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marekwisniewski0

PostWysłany: 18:28 Pią 31 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia s? wa?ne nawet po uko?czeniu wielu lat studiów. Pracownik który tego nie robi b?dzie w tyle, nie tylko je?li chodzi o sprzeda?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suzume

PostWysłany: 09:55 Pon 30 Cze 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem dobrze jest wysy?a? pracowników na ró?ne kursy szkoleniowe oraz zach?ca? ich do czytania artyku?ów z zakresu sprzeda?y
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ma?osolny

PostWysłany: 10:38 Pon 9 Cze 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szerkey, ale bierzesz pod uwag? szkolenie? Jaka firma - kurs (chodzi mi o nazw?), ja ze swej strony mog? powiedzie?, ?e trzeba bardzo dok?adnie czyta? plan takich szkole?, ?eby si? nie okaza?o ?e o marketingu jest tylko z nazwy. Sam troch? si? zastanawiam nad studiami (chocia? nie wiem, czy na studia licencjackie nie jest juz dla mnie troch? za pó?no? (35+)? Jednak do szkole?, jak ju? pisa?em nie mam zaufania, kiedy? si? skusi?em, wypisa? si? ju? nie mog?em i uwa?am, ?e to by? czas stracony - szkolenie nie by?o na temat - zupe?na pora?ka.
Powrót do góry
Kosmo

PostWysłany: 20:54 Czw 29 Maj 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, ?e psychologia to 80% sukcesu firmy pod wzgl?dem efektywno?ci sprzeda?y. Do tego je?li mamy do czynienia z obs?ug? bezpo?redni? uwa?am, ?e bardzo liczy si? uprzejmo??, empatia, umiej?tno?? wczucia si? w sytuacj? klienta, a tak?e (znów nawi?zanie do psychologii) - wykorzystanie kilku sztuczek z zakresu psychologii biznesu. Nie mo?na jednak przy tym zapomina? o tak podstawowych elementach reklamy, podbijaj?cych popularno?? danego punktu sprzeda?y jak banery reklamowe, billboardy, ulotki itd.
Powrót do góry
Felipe

PostWysłany: 12:48 Nie 30 Mar 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By?em jaki? czas temu na szkoleniu dla firm organizowanym przez EY i by?y poruszane tam zagadnienia dotycz?ce efektywnej sprzeda?y. Generalnie 90% sukcesu to jest psychologia, czyli to co si? mówi, jak si? mówi i jak si? przedstawia swój produkt. W skrócie mo?na powiedzie?, ?e trzeba wywo?a? potrzeb? zakupu w potencjalnym kupcu, cokolwiek by si? nie sprzedawa?o. Ale to naprawd? temat i rzeka, bo technik sprzeda?y jest mnóstwo.
Powrót do góry
Wladyslaw

PostWysłany: 15:43 Wto 18 Lut 2014    Temat postu: Techniki Odpowiedz z cytatem

My?l? ?e warto takie pozna?, ale nie wiem gdzie takie znajdziesz. Jak kto? co? znajdziesz to niech da zna?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szerky

PostWysłany: 21:56 Pon 10 Lut 2014    Temat postu: Skuteczne techniki sprzeda?owe Odpowiedz z cytatem

Witam, wiem, ?e istniej? naprawd? skuteczne techniki sprzeda?y, bardzo interesuje mnie ta tematyka poniewa? handluj? byd?em i czasem przyda?by mi si? as w r?kawie, jak to mówi? lepsze deko handlu ni? kilogram pracy. Co my?licie ?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Edukacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: