Skocz do zawartości
mipo57

Nowy Moderator

Rekomendowane odpowiedzi

ale wrescie kots z uzytkownikow ktory sie troche zna,

 

@mod jak sie to stalo ze zostales modem, jakies znajomsci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! On Przynajmniej ma jakąś orientację co jest na tym forum, więc może w końcu zaprowadzi tu ład i porządek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem od niedawna na forum i myślę, że jest juz temat prawie na wszystkie tematy i może było by warto zablokować nwym użytkownikom zakładanie nowych tematów (np. przez 1-2 miechy od zarejestrowania), a umożliwić tylko dawanie odpowiedzi w istniejących tematach .

 

Przez ten czas można poznać zasady obowiązujące na forum, jak ktoś ma pytanie to poszuka sobie odpowiedni pokrewny temat i je zada. Teraz rejestruje się jakiś użytkownik bo ma pytanie i pierwsze co robi to twoży nowy temat, pisze w nim swoje pytanie i co ... Marcin 360 (pozdrowienia dla Marcina) wkleja mu napisz w temacie .... , bajzel jest w temacie maszyny i nic więcej i nawet 5 moderatorów tego nie zmieni będą blokować usuwać, a nowi twożyć i tak w kółko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to świetny pomysł, bo nowi siłą rzeczy będą musieli zaposnać się z zasadami panującymi na forum.

Poza tym ja jeszcze zrobiłbym coś z funkcją "szukaj", bo jest ona tak mało widoczna, że trzeba szukać "szukaj". A tak nowy mógłby łatwiej znaleźć to, czego szuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowi wątpię,żeby uzywali funkcji "szukaj".Najlepszym rozwiązaniem będzie tak jak sznowny kolega Boss napisał,żeby zablokować mozliwość tworzenia nowych tematów nowym userom,a u mozliwić tylko pisanie postów w istniejących tematach.TAkie pomysły były już dawno,ale Admina coś nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w takim razie trochę zmieniłbym propozycję, którą opisał kolega Boss.

Może zamiast tego 1-2 miesięcy, kiedy nie mogliby pisać nowych tematów, niech mają zakaz ich tworzenia zanim napiszą powiedzmy 10postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w takim razie trochę zmieniłbym propozycję, którą opisał kolega Boss.

Może zamiast tego 1-2 miesięcy, kiedy nie mogliby pisać nowych tematów, niech mają zakaz ich tworzenia zanim napiszą powiedzmy 10postów.

10 postów z sensownymi wypowiedziami oczywiście, bo napisanie postów nic nie znaczących czyli pierdołów to żadna sztuka, świadcząca tylko o nieznajomości tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację tatamarty.323a

Tylko jak sprawdzić, czy to co napiszą nowi ma sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 10, to może trochę za mało, lepiej gdzieś w granicy 20-50 postów.

A sprawdzać można w ten sposób, że mod czyta posty, jeśli jakiś będzie nie na temat, bez sensu, to go skasuje, więc liczba postów mu praktycznie nie wzrośnie, i dopóki nie nauczy się pisać porządnie, to na pewno nie będzie w stanie stworzyć nowy temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest jakieś rozwiązanie, ale czy mod poradzi sobie z tyloma postami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 10 postów wystarczy bo jeśli jakiś nowy napisze 10 postów w odpowiednich tematach to w tym czasie zada pytanie i może znajdzie odpowiedź na nie i nie będzie już widział potrzeby twożenia tematu.

 

Największym problemem jest to że ktoś się loguje i od razu bezmyślnie tworzy temat, a jak by się rozejżał po forum to zadał by pytanie już w istniejącym.

 

co do modyfikacji mojego pomysłu to pewnie łatwiej byłu by to zrobićod strony technicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gedii a powiedz mi jak ty sie dostales za mod-a jakies znajomosci z adminiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gedii a powiedz mi jak ty sie dostales za mod-a jakies znajomosci z adminiem?

nieznam admina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...