Skocz do zawartości
kurka złotopiórka

Wylęgarnie - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie odnośnie szczepień w wylęgarniach. Bierzecie pisklaki ze szczepieniami na IB ND? Czy sami szczepicie? Słyszałem, że te szczepienia z wylęgarni gówno dają i pewniej jest szczepić samemu.

 

A to według Ciebie oni mają na wylęgarniach inne szczepionki???

Oczywiście ja biorę szczepione na ZWD i zawsze działają.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie odnośnie szczepień w wylęgarniach. Bierzecie pisklaki ze szczepieniami na IB ND? Czy sami szczepicie? Słyszałem, że te szczepienia z wylęgarni gówno dają i pewniej jest szczepić samemu.

 

A to według Ciebie oni mają na wylęgarniach inne szczepionki???

Oczywiście ja biorę szczepione na ZWD i zawsze działają.

 

Pozdro

 

Pewnie, że inne bo w sprayu i podobno gie ono daje. Pewniejsze jest szczepienie na własną rękę po 10 dobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie odnośnie szczepień w wylęgarniach. Bierzecie pisklaki ze szczepieniami na IB ND? Czy sami szczepicie? Słyszałem, że te szczepienia z wylęgarni gówno dają i pewniej jest szczepić samemu.

 

A to według Ciebie oni mają na wylęgarniach inne szczepionki???

Oczywiście ja biorę szczepione na ZWD i zawsze działają.

 

Pozdro

 

Pewnie, że inne bo w sprayu i podobno gie ono daje. Pewniejsze jest szczepienie na własną rękę po 10 dobie.

 

To nie życzę Ci, abyś musiał się przekonać na własnej skórze jak Ci IB nerkowe wypier.... po takim szczepieniu, zacznij współpracę z lekarzem lub go zmień na porządnego od drobiu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie odnośnie szczepień w wylęgarniach. Bierzecie pisklaki ze szczepieniami na IB ND? Czy sami szczepicie? Słyszałem, że te szczepienia z wylęgarni gówno dają i pewniej jest szczepić samemu.

 

A to według Ciebie oni mają na wylęgarniach inne szczepionki???

Oczywiście ja biorę szczepione na ZWD i zawsze działają.

 

Pozdro

 

Pewnie, że inne bo w sprayu i podobno gie ono daje. Pewniejsze jest szczepienie na własną rękę po 10 dobie.

 

To nie życzę Ci, abyś musiał się przekonać na własnej skórze jak Ci IB nerkowe wypier.... po takim szczepieniu, zacznij współpracę z lekarzem lub go zmień na porządnego od drobiu....

 

Dlatego pytam bo nie jestem tego pewny. Teraz właśnie szczepienie w wylęgarni dało mi dupy i wpier... mi się IB. Na szczęście stado jakoś wyprowadzone, ale zastanawiam się co robić z następnym stadem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga na zwd Ostrowons niesamowite dziadostwo dają.......... pierwsze wstawienia ok a później same wymiociny............. masakra......... daleko od nich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie pomylilem się , ostrzegam przed rzemińską, wiem co piszę bo naciołem się strasznie, od p. szczerbackiej nie brałem

 

A co powiecie na pisklęta od Benedykcińskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto ma teraz dobre pisklaki? ja osobiście odradzam ZWD SAMOL, pisklaki strasznie zapaprane, zero selekcji na wylęgarni byle w pojemniki i na fermę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hodowcy brojlerów, jakie są Wasze opinie na temat wylęgarni na polskim rynku? Jak oceniacie jakość piskląt ze swojej perspektywy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam bierze ktoś brojlery od szczerbackiej. Ja ostatnio miałem ostre gówn.....[/quo

 

Przyłączam się do opini powyżej omijać szerokim łukiem .Jeżeli już to koniecznie pobierać krew .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hodowcy brojlerów, jakie są Wasze opinie na temat wylęgarni na polskim rynku? Jak oceniacie jakość piskląt ze swojej perspektywy?

 

Jakosc bardzo poszla w dół. Wschod zabiera kazdą ilosc jaj lub pisklat ( ktorymi potem nas zalewa i mamy takie ceny) Jedyna ubojnia ktora w miare trzyma powtarzalny poziom to Modernhatch chociaz ze wzgledow przyzwoitosci to powinnismy ich olac bo to dzieki nim mamy w Polsce ukranskiego kurczaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupie bardzo chetnie jaja odpadowe z wylegarni lub fermy reprodukcyjnej

platnosc gotowkowa, odbior na telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PostWysłany: Czw Lis 28 10:23 GMT 2019 Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Krystianiex jaki odpad z wylęgarni , takie coś nie istnieje to co w ZWD to odpad do utylizacji i koniec tematu ) .O co Pan pyta czy Pan oszalał ......... Mało mamy problemów !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...