Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

kabze bije się na małych fermach a z dużymi się handluje dla ilości towaru no i żeby im POMÓC z towarem a jak się da to swoje zarobić....

Czyli zarabiasz na małych a z dużymi handlujesz nie dla pieniędzy, tylko dla rozrywki.... no i z dobroci serca

Hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kabze bije się na małych fermach a z dużymi się handluje dla ilości towaru no i żeby im POMÓC z towarem a jak się da to swoje zarobić....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy dobrej cenie duży odrobi w 2 miechy a mały w dwa lata..... pojmujesz

A to ciekawe ... Rozejrzyj się dookoła. Panu B. w 2012r. nawet przy bardzo wysokiej cenie jakoś nie udało się odrobić strat.

Widzę Biedronek, że jesteś "ekspertem" od finansów drobiarzy ...

 

Ja wiem, że Wam na rękę jest to, żebyśmy produkowali tych jaj jak najwięcej. To Wasza stara śpiewka, że tylko duże fermy mają szanse itp, itd. A prawda jest taka, że chodzi Wam o to, żeby mieć dostęp do taniego jajka. Gdyby nie te tanie jajko, to już dawno musielibyście zmienić zawód. Ograniczenia produkcji boicie się jak ognia.

Na bezmyślnym zwiększaniu produkcji dorabiają się handlarze a nie producenci !!!

 

Nie napinaj się tak bo pękniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy dobrej cenie duży odrobi w 2 miechy a mały w dwa lata..... pojmujesz

A to ciekawe ... Rozejrzyj się dookoła. Panu B. w 2012r. nawet przy bardzo wysokiej cenie jakoś nie udało się odrobić strat.

Widzę Biedronek, że jesteś "ekspertem" od finansów drobiarzy ...

 

Ja wiem, że Wam na rękę jest to, żebyśmy produkowali tych jaj jak najwięcej. To Wasza stara śpiewka, że tylko duże fermy mają szanse itp, itd. A prawda jest taka, że chodzi Wam o to, żeby mieć dostęp do taniego jajka. Gdyby nie te tanie jajko, to już dawno musielibyście zmienić zawód. Ograniczenia produkcji boicie się jak ognia.

Na bezmyślnym zwiększaniu produkcji dorabiają się handlarze a nie producenci !!!

 

Nie napinaj się tak bo pękniesz

Spokojnie Zbuczarku. Absolutnie mi to nie grozi. Ja produkuję na luzie a napinają się inni ...

Całe szczęście, że głupie argumenty handlarzy działają tylko na słabe umysły ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytaj ze zrozumieniem ... swoje.... tzn. dosłownie 5 gr. przy zadyszce producenta a ciągiem 3-6 zł. na każdej skrzynce jaj .... skoro jesteś tak mało kumaty to ci podałem na tacy....

inie obrażaj Jajczarka bo też jest producentem a nie hieną jak dziś mi jeden odpalił przez telefon.... ale te słowa pod koniec tygodnia odda w cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytaj ze zrozumieniem ... swoje.... tzn. dosłownie 5 gr. przy zadyszce producenta a ciągiem 3-6 zł. na każdej skrzynce jaj .... skoro jesteś tak mało kumaty to ci podałem na tacy....

inie obrażaj Jajczarka bo też jest producentem a nie hieną jak dziś mi jeden odpalił przez telefon.... ale te słowa pod koniec tygodnia odda w cenie

No właśnie czytam ze zrozumieniem :

kabze bije się na małych fermach a z dużymi się handluje dla ilości towaru no i żeby im POMÓC z towarem a jak się da to swoje zarobić....

... A jak się nie da to wywozisz jajka za darmo ?

Z Twojej wypowiedzi wynika, że w ramach tej POMOCY, o której piszesz, robisz to zupełnie charytatywnie (lub co najwyżej za "co łaska").

Ja kumam to co czytam, ale widać Ty nie do końca kumasz co piszesz,

Obrazić Zbuczarka ? Jak ? Zmieniając jego nick ? On inne już dawno pozmieniał (w tym i mój).

 

P.S.

Skoro "kabze bijesz" na małych fermach a z dużych ferm towar wywozisz za darmo, to chyba powinno zależeć Ci na tym, żeby to tych małych było jak najwięcej a dużych wcale. Na małych, jak piszesz, idzie się przecież dorobić a z tymi dużymi to tylko problem. Człowiek się narobi a i tak nie wiadomo czy "da się to swoje zarobić".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście, że głupie argumenty handlarzy działają tylko na słabe umysły ....

 

Myślisz o sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście, że głupie argumenty handlarzy działają tylko na słabe umysły ....

 

Myślisz o sobie

... akurat na mnie te argumenty w ogóle nie działają. Ale znam takich (również tu na forum), którzy robią dokładnie to, na czym najbardziej zależy handlarzom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yogi, według ciebie jaką wielkość produkcji uważasz za małą, podaj od - do

do 60 tys. niosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yogi, według ciebie jaką wielkość produkcji uważasz za małą, podaj od - do

do 60 tys. niosek

 

W jedńym obiekcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yogi, według ciebie jaką wielkość produkcji uważasz za małą, podaj od - do

do 60 tys. niosek

 

W jedńym obiekcie

Nie Zbuczarku, może być w kilku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty chyba naprawdę nie rozumiesz tego co piszą inni ..... przeczytaj 100 razy i może jeszcze raz to może zrozumiesz ......

p.s.

Yogi to całkiem niezła bajka była... śmieszna

Jajczarku co dalej z Tuskiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ty chyba naprawdę nie rozumiesz tego co piszą inni ..... przeczytaj 100 razy i może jeszcze raz to może zrozumiesz ......

Ty chyba naprawdę nie rozumiesz tego co sam piszesz….

Przeczytaj 100 razy i jeszcze raz to może zrozumiesz ….

 

P.S.

Nie chcę Cię jakoś głęboko urazić, ale czy Ty naprawdę nie widzisz błędu logicznego w tym co napisałeś ?

Może następnym razem po prostu nie stosuj żadnej ekwilibrystyki umysłowej z nadzieją, że co mniej inteligentni pójdą za wskazanym przez Ciebie tokiem myślenia, bo widzę, że sam masz później poważny problem ze zrozumieniem własnych postów. I staraj się używać zwrotów, których znasz znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol: ile Ty masz tych kur w produkcji że tak się ..... na forum

kogo pytasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba kol.Jajczrek się gotuje z jajem i biedrona mu zabiera że tak sobie cukrują

"... a jak się da" to nawet na tym zarobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a jak się nie da, to pewnie wywiezie za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytam Yogiego co do szkoły miał pod górę...

Yogiego nie znam i nie wiem kto to taki.

Wiem natomiast, że Yoyo ma skończone studia podyplomowe na dwóch kierunkach.

 

Wracając do tematu:

Nie wiem ile kur ma Yogi, ale ja niestety, mam ich jeszcze zbyt dużo, żeby omijać pośredników takich jak Ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba kol.Jajczrek się gotuje z jajem i biedrona mu zabiera że tak sobie cukrują

 

 

Nie rozśmieszaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moja babcia ukończyła 4 kierunki i się tak nie chwaliła.... ale za to jej wnuk czyli Ja ma ukończonych 6 kierunków studiów w tym 4 z wyróżnieniem i też się nie chwali ale jak ci to będzie na rękę to od jutra proszę się do mnie zwracać Panie Magistrze Biedronka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to moja babcia ukończyła 4 kierunki i się tak nie chwaliła.... ale za to jej wnuk czyli Ja ma ukończonych 6 kierunków studiów w tym 4 z wyróżnieniem i też się nie chwali ale jak ci to będzie na rękę to od jutra proszę się do mnie zwracać Panie Magistrze Biedronka...

Panie Magistrze Bierdronek, kiedy przestanie Pan (Pani) pier...ić głupoty na tym forum ? Do tej pory, z całym szacunkiem dla majestatu Pana Magistra, nic mądrego jeszcze Pan nie napisał. Chyba przepłacił Pan (Pani) za te studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...