Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 11:12 Sro 11 Gru 2019

Wszystko o ciągnikach Fendt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafoo

PostWysłany: 13:06 Nie 20 Lis 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co sądzicie o Fendzie 936 czy bedzie lepszy od JD seri 8030
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawela56
Gość

PostWysłany: 19:35 Sro 9 Lis 2005    Temat postu: Części do Ciągników Fendt Odpowiedz z cytatem

witam, widze ze mówicie że nie ma innego miejsca gdzie w Polsce można kupić części do Fendta i nie tylko, ja znam taką firmę Agrotechnik jest w Podlaskim, już mase maszym u nich kupiłem, i są w stanie załatwić każdą część np do Fendta, i wiem ze napewno bedzie taniej niż u Korbanków, firmy jak wiadomo bardzo drogiej, i tworzącej monopol na Polskim rynku maszyn wiadomo jakimi markami to nie trzeba mówić, a i mam Fenda z roku ok 86, 614 LSA, juz ponad pół roku jest używny przez nas i w sumie to nie ma co narzekać, jest to ciągnik bardzo ekonomiczny np u nas wiekszą część czasu szczegulnie w zimie stoi pod paszowozem a jak wiadomo tam nie potrzebne są duże obroty na WOM, a przy takiej mocy silinika może swobodnie mieszac na najmniejszych obrotach, czywiśćie nie caly cykl miesznia ale większą część, więc w takim cyklu pali ok 6 litrów, a byly przypadki ze spalil nawet 5 Smile a przy ciężkiej pracy lub trnsporcie ok 10 L, dla mnie to są dobre wyniki, mam New Holland TL100 to on pali ok 7-10 L a przy bardzo dużym obiciążeniu nawet 11 ;/ no ale to jest mniejsza moc stosunkowo jakies pytania: GG 3150681
Powrót do góry
Marek Sz

PostWysłany: 15:34 Sob 22 Paź 2005    Temat postu: fendt 309C z 2003 roku za 150 tys. czy warto???????? Odpowiedz z cytatem

janekg60 napisał:
fendt 309c z 2003 roku jest z oryginalnym turem i prosze o odp. czy wart jest 150 tys. stan jest super...

hans napisał:
napisz ile ma motogodzin, km coś wiecej

janekg60 napisał:
ma okolo 800mtg i 95 koni jest w stanie idealnym...

janekg60 napisał:
fendt w poznaniu to pewnie"normalka"Smile

hans napisał:
mysle ze dobry wybór
euro tanie moze by sie szarpnac na nowego ???????
ciagnik troche mały (krótki) - z ciezkim zestawem uprawowo siewnym czy pługiem 4 skibowym moze nie dac rady (usłyszałem to od korbanków)
a co do stwierdzenia ze w poznaniu to" normalka" myśle ze sie mylisz jest tak jak wszedzie -sa gospodarstwa dobre i takie w których spotkac jeszcze można wozy drabiniaste...........
a poznaniaki to chytrusy Laughing Laughing i nie kupuja nowego sprzetu
Powrót do góry
Marek Sz

PostWysłany: 15:32 Sob 22 Paź 2005    Temat postu: Używane ciagniki Fendt - czy warto je kupować? Odpowiedz z cytatem

Michał napisał:
Cześć, poszukuje kontaktu z ludźmi, którzy mogą cokolwiek powiedzieć na temat używanych Fendtów. Mam okazję kupić 305 LSA Turbomatic. Czy ktoś używa takiej maszyny? Jakie są o niej opinie? Czy te ciągniki są dreogie w eksploatacji?

Anonymous napisał:
te ciągniki są świetne dopóki nie zaczną się psuć.
Wtedy zbankrutujesz. Części są drogie Crying or Very sad

ralf napisał:
u mnie taki policjant sobie kupił taki wynalazek ale bardzo stary i zeby wejsc musi kabine ponosic i ma kosiarke dziwna pod silnikiam a ma moze 40 lat :d super sprzecik Very Happy

Władzio napisał:
Pytanie pewnie że warto bo to najleprze ciągniki mają silniki praktycznie nie do zdarcia ale chcąc kupić dobrego rocznikiem i stanem technicznym trzeba liczyć sie z wydatkiem minimóm 55000.

Anonymous napisał:
No pewwnie że warto bo to najlepsza marka na swiecie i najdrozsa .Ma najlepsze wyposarzenie w swojej klasie a silniki przechodza nawet powyzaj 20 tysiecy moto godzin bez remontu.
Powrót do góry
Marek Sz

PostWysłany: 15:28 Sob 22 Paź 2005    Temat postu: Wytrzymałość Fenda Odpowiedz z cytatem

Tomek napisał:
Jak długo jeszcze popracuje Fend który ma zrobione 8500 MTG
Czy części do niego są dostępne oraz jakie są ich ceny
Proszę użytkowników Fendów o opinie

luk napisał:
zadzwon do korbanków to sie dowiesz oj nie miła informacja

PiotrasS napisał:
Jak zadzwonisz do korbankow to na pewno sie dowiesz jaki to wspanialy sprzet. jak osobiscie nie lubie podejscia tej firmy do klienta i na pewno u nich zadnej maszyny nie kupie.
A propos fernta to bezsprzecznie dobra maszyna. Ile jeszcze przepracuje zalezy tylko od tego jak byla uzytkowana w przeszlosci. Jezeli wszystko bylo robione jak nalezy to powinien tak do 12000 spokojnie dobic. Ale jak to z maszynami uzywanymi to wielka niewiadoma.
Ceny jak to fendt na pewno nie sa tanie
Pozdro

tomek napisał:
Gdzie można oprócz Korbanków dowiedzieć się na temat kosztów eksploatacji Fendów JD

Anonymous napisał:
tomek nigdzie nie dostaniesz w polsce tej informacji korbanki sa wyłącznym importerem

Anonymous napisał:
Anonymous napisał:
tomek nigdzie nie dostaniesz w polsce tej informacji korbanki sa wyłącznym importerem

Niestety, to samo tyczy się CLAASa i MF. Miałem parę razy do czynienia z tą firmą i jakoś bardzo nie lubię Korbanków.

tiik napisał:
A mi sie podoba mają dobre podejście do klijenta i dobre ceny Very Happy

luk napisał:
tiik napisał:
A mi sie podoba mają dobre podejście do klijenta i dobre ceny Very Happy

tiik całkiem możliwe ale ja mam doczynienia z kilkunastoma firmami i w mojm rankingu sa na ostatnim miejscu a najgorszy jest pan Maj nieprzepadam za tym panem

zibi napisał:
Co to znaczy dobre ceny ,Podaj przykładowe ceny części i robocizny

Anonymous napisał:
Witam,
ostatnio kupiłem Fendta 308 LS z 1983 r. Nie jest za młody, to fakt, ale zachowuje się prawie bez zarzutu.
Cóż ceny części faktycznie nie są niskie. Sam silownik wspomagania to prawie 3000 zł.
Ale silnik za to jest nie do zajechania. No chyba, że się kto uprze.

tom2 napisał:
Anonymous napisał:
Witam,
ostatnio kupiłem Fendta 308 LS z 1983 r. Nie jest za młody, to fakt, ale zachowuje się prawie bez zarzutu.
Cóż ceny części faktycznie nie są niskie. Sam silownik wspomagania to prawie 3000 zł.
Ale silnik za to jest nie do zajechania. No chyba, że się kto uprze.

Dzięki za wypowiedz -napisz gdzie dostępne są cześci do Fenda

Anonymous napisał:
Do Tom2:
Części kupuję u dealera Korbanków; też mi się to nie uśmiecha. Taki siłownik wspomagania np. 3 tys. zl. Dobrze że człowiek sam potrafi trochę kombinować to taniej wychodzi.
Ale planuję lepszy manewr. Na stronie domowej Fendta można znaleźć dealerów w Niemczech. Jest ich mnostwo, nie tak jak u nas. U takiego, np. blisko granicy można podejrzewam kupić cześci dużo taniej - nie mają monopolu i nie dyktują chorych cen.
Powrót do góry
Marek Sz

PostWysłany: 19:57 Pią 21 Paź 2005    Temat postu: Wszystko o ciągnikach Fendt Odpowiedz z cytatem

Kolejny temat z cyklu: "Tylko i wyłącznie tu". Tematy nowe, pojawiające sie o Fendt, będą, ablo usuwane, albo treść będzie przenoszona do tego tematu. Tematy, a dokladniej ich treść, istniejące o tej tematyce będą w miarę upływu czasu dodawane do tego tematu. Proszę zastosować się do tej prośby.

Ostatnio zmieniony przez Marek Sz dnia 11:48 Wto 31 Sty 2006, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
Strona 36 z 36

Skocz do: