Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 14:39 Nie 21 Lip 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1596, 1597, 1598 ... 2181, 2182, 2183  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pióro

PostWysłany: 09:47 Sob 6 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda że kondratowicz zawsze ma niższą cenę o 20 gr niż pomorze ale co z tego skoro pomorze tzn. Gosz Mielewczyknawet normalnej wagi nie mają tylko ważą jakimis słupkami i póżniej brakuje na samochodach po 500-800kg . szlag czlowieka trafia jak ma zważone u siebie wie jakie ptaki wyhodował a ci mu za.perdolą tyle. u kondratowicza nie ma żadnych różnic albo 100kg .fakt że syne jest trochę zamulony no ale nie można mieć wszystkiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kol

PostWysłany: 23:37 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki. Poszło dwa razy.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 23:36 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację. Biją zestaw za zestawem. Sprzedają wszystko na pniu. Każdy dzień naszej paniki to dla nich kolejny dzień "pieniędzy brania" Masz dużą kurę to musisz oddać. Zmniejszmy wstawy. Import był, jest i będzie. Od nas zależy. A Rusek mrożonki amerykańskiej nie chce. Jest na przyszły rok szansa.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 23:35 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację. Biją zestaw za zestawem. Sprzedają wszystko na pniu. Każdy dzień naszej paniki to dla nich kolejny dzień "pieniędzy brania" Masz dużą kurę to musisz oddać. Zmniejszmy wstawy. Import był, jest i będzie. Od nas zależy. A Rusek mrożonki amerykańskiej nie chce. Jest na przyszły rok szansa.
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 22:37 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jaka dziś cena w małopolsce ale wiem że zestaw za zestawem zapier-alają na ubojnie ale ponoć nie ma ruchu, nawet kolejka na wadze z kurczakiem i dalej nie ma ruchu ROBIĄ NAS JAK CHCĄ BAMBUKO
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 22:03 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachodnia Wielkopolska 3.10 dla stałych - współpracujących drobiarzy. Cena przy średnim kurczaku 2,60-2,80
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 19:47 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merc- ja nic o Kondratowiczach nie pisałem i nie napiszę. Znasz ubojnie? Napisz czy są lepsze czy gorsze od Kondratowiczów. Czekam Smile
Powrót do góry
2020

PostWysłany: 19:07 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
filuś napisał:
dlaczego ubojnie poają cene niższa jak wczoraj a oferuja tuszke ŚWIEŻĄ o 10 gr droższą spoko ogólny luz panuję

Dlaczego? Bo mojekurczaki i Pani Beata jest w zmowie z niektórymi ubojniami i świadomie lub nie, robi nam wilczą przysługę.Pisałem o tym już kilka miesięcy temu. Też zauważyłem, że cena kupna żywca jest zawsze większa niż w moichkurczakach. Ja już zbojkotowałem kupno w tym sklepie, u nich jest drożej i to w promocji.

Pewnie że robi zament z cenami żywca http://www.mojekurczaki.pl/. Niech lepiej zaprzestana pokazywac fałszywe ceny żywca. Co do cen w ich sklepie to pewnie że bardzo drogo np. http://www.mojekurczaki.pl/ -Liquivit B Plus 5 l kosztuje u nich166.34 zł a w http://www.rolvet.pl kasztuje aż 86,92 zł !!!
Złodzieje!! Jak nie przestana pokazywac fałszywych cen to ...kiepsko na tym wyjda jak nikt nie bedzie kupowal u nich. Nastepne produkty podam za kilka dni jak nie przestana.

Powodzenia
Powrót do góry
merc

PostWysłany: 16:50 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak Ty jak wyskakujesz z swoja kondradowicz ktora zazwyczaj ma taniej o 20gr. niz kaszuby jest wtedy dobrze
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 16:42 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
dlaczego ubojnie poają cene niższa jak wczoraj a oferuja tuszke ŚWIEŻĄ o 10 gr droższą spoko ogólny luz panuję

Dlaczego? Bo mojekurczaki i Pani Beata jest w zmowie z niektórymi ubojniami i świadomie lub nie, robi nam wilczą przysługę.Pisałem o tym już kilka miesięcy temu. Też zauważyłem, że cena kupna żywca jest zawsze większa niż w moichkurczakach. Ja już zbojkotowałem kupno w tym sklepie, u nich jest drożej i to w promocji.
Powrót do góry
Kacperski

PostWysłany: 16:14 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox zrobiłbyś wielu odwiedzającym tą stronę duzą przyjemność gdybyś zamilkł ale tak na stałe
Powrót do góry
Ptak

PostWysłany: 16:00 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
podobno ruskim się już przyjadły mrożone kurczaczki to tak samo jak u nas kto się już nieraz naciął w markecie na rozmrożonego to wie czym to pachnie. świeży zawsze będzie szedł tego żywca jak ktoś tam pisze to wcale za dużo nie ma bo kura maława na hurtowniach

A przed nami 11 listopada

Może coś drgnie ????
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 15:55 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ptak

PostWysłany: 12:55 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jizin z bazin napisał:
Aktualnie proszę sobie uświadomić że stawiamy wszystkim obiady. Sieci i sieciątka prześcigają się w promocjach na przyszły tydzień. Celują w cenie ćwiartki uwaga najniższa jaką słyszałem to 3 ,47 brutto w sklepie!!!!! to już jest jakaś choroba wściekłych handlarzyn niestety na nasze życzenie , znajomy który pracuje w takiej sieci mówił że jest to wręcz przezabawne jak ubojnie które latem dawały kosmiczne ceny i nie chciały dowoźić towaru 300 km teraz przebijają się ofertami w promocji i sągotowe dowieźć wszystko jak same tłumaczą mają tyle żywca że nie mogą się wyrobić. Znajomy tęskni za sytuacją kiedy braknie żywca i skończą się promocje bo teraz handel jest nienormalny a wszystko przez nadmiar żywca tak im mówią ubojnie.

Tak kazdy gada aby zbić cenę żywca

Podobno brazylijski kurczak poajawił się w marketach, tak słyszałem
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 12:51 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno ruskim się już przyjadły mrożone kurczaczki to tak samo jak u nas kto się już nieraz naciął w markecie na rozmrożonego to wie czym to pachnie. świeży zawsze będzie szedł tego żywca jak ktoś tam pisze to wcale za dużo nie ma bo kura maława na hurtowniach
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 12:17 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I niestety ponoć końca nie widać to co miało się ruszyć już się ruszyło i zdechło. Sad Sad Sad
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 11:57 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie proszę sobie uświadomić że stawiamy wszystkim obiady. Sieci i sieciątka prześcigają się w promocjach na przyszły tydzień. Celują w cenie ćwiartki uwaga najniższa jaką słyszałem to 3 ,47 brutto w sklepie!!!!! to już jest jakaś choroba wściekłych handlarzyn niestety na nasze życzenie , znajomy który pracuje w takiej sieci mówił że jest to wręcz przezabawne jak ubojnie które latem dawały kosmiczne ceny i nie chciały dowoźić towaru 300 km teraz przebijają się ofertami w promocji i sągotowe dowieźć wszystko jak same tłumaczą mają tyle żywca że nie mogą się wyrobić. Znajomy tęskni za sytuacją kiedy braknie żywca i skończą się promocje bo teraz handel jest nienormalny a wszystko przez nadmiar żywca tak im mówią ubojnie.
Powrót do góry
Ptak

PostWysłany: 10:00 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Siódmy raz pisze ,pisałem ,że koło 1 listopada cena pójdzie w górę.Nie pisałem ,że będziecie zarabiać.Było 2.60netto.Przed 1 listopada poszło na 3netto i jest 3 netto.To k.u.r.wa zdrożało czy nie zdrożało.I więcej nie będzie.I to tyle.Choć fakt-w skrytości ducha liczyłem na wyższą cenę.Przyzwyczajcie się - DOPÓKI NIE ZMNIEJSZYCIE OBSAD 3netto będzie super ceną, która będzie trwała kilka dni maks to kilkanaście.Reszta 2.60netto.Krytyczny moment ,jak wstawienia z ostatnich 2 tygodni mogą zaowocować 2.60brutto.CENA PASZY I NASZE KOSZTY NIE MAJA ZNACZENIA.LICZY SIE ILOŚĆ TOWARU NA RYNKU.NIC INNEGO NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA DLA WYSOKOŚCI CENY.
Powtarzam, chcecie zarabiać, wyobrażcie sobie ,że mamy lato i 35stopni i zachowajcie się identycznie.Tylko to wystarczy na 3.70-3.80 netto.
I policzcie sobie, czy lepiej sprzedać 20tys ze średnia 2.90 z budy po 2.80netto czy lepiej sprzedać 16tys ze średnią 2.50 po 3.70 netto.No co się waszym zdaniem lepiej opłaca????????????????????????????????????????

Mam pytanie jak nasze obsady mają się, gdy ktoś ściąga brazylijskiego kurczaka ????????

Czy nasadzimy mało czy duzo to i tak przy imporcie dostajemy w d......

Ktoś tym reguluje ?????? Na pewno
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:23 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OOOOooo Piko drogi ,wypraszam sobie.nie raz i nie dwa przewidziałem wzrost ceny z wyprzedzeniem 2 miesięcznym.Pomyliłem się chyba tylko raz.
Powrót do góry
endriu950

PostWysłany: 08:24 Pią 5 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro3 napisał:
Witam.No właśnie medox,gdzie cena ja pytam?Zapuściłem bojlera na ten termin co podpowiadałeś i co?Gdzie ty się uczyłeś hiromancji.Chyba na targu mięsnem ale tam się nie lewituje a raczej rżnie w trzy karty.A święta? Coś ci rura mięknie a tu pisklaki zamówione.
i tu kolega ma słuszną rację ale wylęgarnie wciskają po 18500 na 1000m. bo nie mają co zrobić z ptakiem a GŁUPI biorą i wstawiają no bo co mają biedni zrobić. A odesłać w chole.. resztę s powrotem to się nauczą. Z drugiej zaś strony znam paru pajaców z okolic brzezin i Rawy co nadal pakują po20 na metr.To co tu się dziwić że jest tyle towaru na rynku. A i jeszcze jedno .Rozmawiałem wczoraj z kolegom z pod Tomaszowa .Uważajcie na ER-Drób bo podobno mają problemy finansowe. No i może ktoś by tu podał jakąś cenkę . Pozdr dla wszystkich Smile
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 23:47 Czw 4 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W aspekcie afery brojlerowej na Słowacji (z polskim kurczakiem oczywiście w roli głównej) to na wzrost cen w tym najbliższych tygodniach bym nie liczył.

Swoją drogą nie wiedziałem ze Słowacy już się skończyli produkcją brojlera i teraz jadą na imporcie z polski
Powrót do góry
Piko

PostWysłany: 23:14 Czw 4 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie szczerze się podobają wypowiedzi Medoxa, przynajmniej ktoś analizuje na swój sposób ten rynek, wyciąga jakieś wnioski i stara się przekazać innym, a to, ze nie zawsze one się dokładnie pokrywają, to już nie jest istotne, bo tego nigdy nie idzie przewidzieć dokładnie, a w ogóle z 2-miesięcznym wyprzedzeniem. Jeżeli ktoś oczekuje od Medoxa dokładnego przepowiedzenia przyszłości co do ceny to niech się w swój malutki łepek poklepie...
Powrót do góry
501

PostWysłany: 22:08 Czw 4 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Nie słuchaj,to wolny kraj

I tu nie można się nie zgodzić z Medoxem.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:36 Czw 4 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słuchaj,to wolny kraj
Powrót do góry
grzegorz1986

PostWysłany: 19:08 Czw 4 Lis 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox szkoda cie sluchac... TY i TWOJA kryształowa kula Żałosne i chore... I zadawać ci pytania to i tak szkoda czasu bo albo piszesz brednie albo znikaja moje posty... hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1596, 1597, 1598 ... 2181, 2182, 2183  Następny
Strona 1597 z 2183

Skocz do: