Skocz do zawartości
Gość

Dezynteria. Czym to leczyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem polecany na tym forum dysantic działa rewelacyjnie wreszcie coś na to chorubsko pomaga.chcecie informacji piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkowicie sie zgadzam...stosowałem cały czas tylozyne i metronidazol....przy dysenticu efekt bardzo podobny... jedyny problem to ..to ze metro wychodzi taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz poważny problem. Metronidazol odkłada się w tkankach zwierzęcia, jest niedozwolony w stosowaniu u świń. Na twoim miejscu nie chwaliłbym się na forum, internet to nie konfesjonał, tu nikt nie odpuszcza grzechów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy dyzenterii świń zastosowałem Farmatyl ( winian tylozyny subst.czynna ) i pomogło i według ulotki utrzymuje się tylko przez 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj DYSANTIC. U mnie świnie miały biegunki wtórne , żarły, a waga ledwie rosła. Trzeba tylko stosować regularnie i będzie spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy polecił nam na biegunki preparat Dysantic. Po kilku dniach już widać było poprawę. Podajemy go cały czas w mniejszej dawce profilaktycznie i mamy spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić ten preparat? Napisz więcej informacji. Mam problem z dyzenterią. Myślisz, że pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam namiary od znajomego.Skuteczny na biegunki, dyzenterię i adenomatozę. Jak dla mnie rewelacja. Produkt naturalny, bez recepty i bez karencji! Zresztą możesz do nich zadzwonić i dopytać. 690 387 355

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysantic naprawdę działa w walce z biegunkami przy dyzenterii, adenomatozie i innych chorobach wirusowych lub bakteryjnych. Przekonałem się gdy inne metody zawiodły. Z polecenia sąsiada kupiłem na próbę dysantic i pomógł już po kilku dniach stosowania. Świnie przy okazji lepiej pobierają paszę i stają się okrąglejsze.

Zamówiłem pod nr tel 502-652-825 - mają też inne mieszanki na różne choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dysantic bo miałem problem z biegunką, początkowa dawka 2 kg/tonę paszy i po kilku dniach już widać poprawę. Postanowiłem podawać go profilaktycznie bo oprócz działania przeciwbiegunkowego ma też wiele innych zalet. O wiele szybciej przybierają na wadze i widać to zwłaszcza przy sprzedaży. Lepiej zapobiegać niż leczyć!!!

Zamawiam zawsze pod nr 502-652-825

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dezynteria jest chorobą pasożytniczą, najważniejsza jest odpowiednia dezynfekcja obiektu. Na początek mycie pianą, potem gruba kropla i na koniec zamgławianie i niech nikt nie mówi, że to drogi interes bo jak często robi sie dezynfekcje przy tuczu? Polecam produkt z chlorokrezolem, który zwalcza kokcydiozę, a tym samym jest skuteczny przy dyzenterii.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej zapraszam na pryw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam kupuje Dysntic od takiej miłej dziewczyny 502-652-289 (pewnie ta sama firma co ktoś polecał niżej.) Miła i konkretna babeczka, kiedyś zupełnie przy okazji tak mi fajnie wytłumaczyła wszystko ze naprawdę, wiedze ma jak jakiś weterynarz a mówi po polsku nie że człowiek się zastanawia.

BARDZO POLECAM DYSANTIC NA BIEGUNKI I DYZENTERIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysantic kupuję od weterynarza , który polecił mi go na biegunki , wcześniej stosowałem różne antybiotyki, które przynosiły efekt ale krótkotrwały. Zdecydowałem się spróbować tej ziołowej mieszanki i efekty przerosły moje oczekiwania. Działanie równie szybkie jak w przypadku antybiotyków ale dodatkowo podając go profilaktycznie biegunka nie powróciła. Wreszcie mogłem odetchnąć bo co człowiek przeżył przez te biegunki i upadki to nikomu nie życzę.

Polecam dzwonić pod numer telefonu 502-652-825 - bardzo doświadczona Pani jeśli chodzi o produkt i choroby zwierząt . Wiem, że od niej kupuje Dysantic mój weterynarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z dyzenterią miałem przewlekły problem, weterynarz polecił żebym zdezynfekował cały budynek i profilaktycznie podawać dodatek paszowy Enterostop, u mnie pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez polecono preparat Dysantic i pomogło . Długo sie zmagałam z tym świństwem. Nie życze nikomu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...