Skocz do zawartości
Mellissa

Wyposażnie ogrodu

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie urządzania własnego ogrodu. Szukam jakiejś firmy gdzie mogłabym zamówić elementy małej architektury tj. altane płotki ławkę. Chciałabym, żeby było to stabilne i dobrze wykonane. Czy ktoś może coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ogrodu to my również jestesmy w trakcie wyposażania naszego natomiast zaczęliśmy od Placu Zabaw, w maju były fajne promocje na place zabaw i zakupiliśmy z dostawą do domu z firmy z Mazowsza którą znaleźliśmy przez internet. W związku z tym że kontakt był po prostu rewelacyjny a Pani bardzo miła i ugodowa to zamówiliśmy i szczerze powiem że wróciłbym tam z ręką na sercu (link).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w Wydminach mała firma WOMI , która robi doskonałej jakości wyroby ogrodowe. Zamawiałem i jestem zadowolony. Telefon do firmy 502 237216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Producent wykonuje do ogrodów ciekawe (link) głównie tam działa. Materiał dobrej jakości stosują, dokładne wykonanie w każdym szczególe widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zacznie się urządzać ogród warto dobrze zaplanować rozmieszczenie roślin i innych elementów. Ogrody mogą mieć różne style , warto wcześniej poszukać inspiracji w czasopismach czy stronach internetowych żeby zorientować się jaki nam najbardziej odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie jest to łatwa sprawa z projektowaniem ogrodu samemu, mąż co prawda miał już jakieś doświadczenie w tym ale mimo tego było to trudne zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mellissa a ogrodzenie już zrobiłaś? Ja własnie skończyłem montaż płotu wokół domu. W zabudowie zamkniętej bardzo ładnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ogrodzenie z paneli aluminiowych, jak to w praktyce, estetyka itp, ma ktoś ogrodzony ogród?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam skorzystac z pomocy architekta zieleni, pomoże dopasować rośliny i ogarnać teren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o gotowe rozwiązania czy takie na zamówienie też wchodzą w grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Z prawdziwą ulgą sprzedałam ogródek działkowy, wkrótce później kupiłam mieszkanie na 1. piętrze z dużym tarasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że również bardzo fajnie można samodzielnie zaaranżować swój ogród i jak dla mnie akurat te kwestie są niezwykle ważne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja myślę o tym by na nowo przygotować swój ogród tylko stale brak mi czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...