Skocz do zawartości
danek

Program do ogladania działek rolnych z satelity

Rekomendowane odpowiedzi

a jak mam numer dzialki to moge jakos w sieci ja znalezc tzn zebym widzial na mpace ktora to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak mam numer dzialki to moge jakos w sieci ja znalezc tzn zebym widzial na mpace ktora to

Jeżeli się włamiesz do sieci ARiMR, to nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba wystarczy geoportal. tam sa dokladne mapki obrysy i numery dzialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ożywam geoportalu i google maps. Ale jesli nie jest to działka rolna lub ma jakieś zabudowania to sprawdzam na geoportalu i po adresie nieruchomości albo po numerze działki ustalam numer KW na stronie ksiegawieczysta.info a jak znam numer księgi wieczystej to już wiem wszystko. Można tez sprawdzić mieszkania i lokale. Fajna sprawa. Mi pomogli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam geoportalu i google map. A jak mam juz numer dzialki i sa na niej np jakies zabudowania to używam serwisu np ksiegawieczysta.info lub przyjaznenieruchomosci.pl czy jakos tak. Tam za niewielką opłatą można usalic nr KW (po numerze działki) ale do rolnych nie zawsze sie da bo nie majaj przeważnie KW. Ale przydatna stronka mozna ustalic KW działki lub mieszkania lub budynku (po adresie). Trwa to 1-2 dni. Już kilka razy robiłem z nimi ustalenia. Dają rade. A jak ma sie KW to sie wszystko wie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...