Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałam się spytać czy uważacie, że grill może być atrakcją dla wczasowiczów, czy to dobry sposób na spędzanie długich ciepłych wieczorów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Grill to dzisiaj standard chyba kazdej agroturystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez grilla nie ma imprezy:> Tak samo jak (link) umozliwiaja nam imprezowanie takze podczas zlej pogody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, dzisiaj grill to standard wyposażenia i raczej nikt nie traktuje go jako atrakcji w gospodarstwie. Co nie znaczy,że my jako gospodarze nie możemy wykorzystać tego, aby się dodatkowo zareklamować i wypromować .Wystarczy że zorganizujemy na powitanie gości (na nasz koszt oczywiście) imprezę potocznie zwaną "grillem". Jeżeli oprócz noclegów - co jest ważne przy kosztach takiej imprezy- oferujemy też swojskie,smaczne wyroby jak: sery,wędliny, nalewki itd. to dodatkowo (oprócz noclegu) reklamujemy też swój inny produkt. Coś na zasadzie promocji jakie często widzi się w sklepach czy galeriach. Można taką imprezę grillową oferować klientom stałym, gdy gościmy większą ich ilość ,bądź przy dłuższych pobytach np. co najmniej tygodniowych. Ma to też znaczenie marketingowe,gdyż zadowolony klient przekaże swoją opinię dale,j co w konsekwencji może przysporzyć nam dodatkowych gości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grill to na pewno smaczna atrakcja, ale ognisko ma lepszy efekt i swój urok. Przy ognisku można pośpiewać, upiec ziemniaki i posiedzieć do późnej nocy. Masz może jakiś staw albo bagno? Ognisko przy wodzie to super sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grillować to tylko w ładnym ogrodzie. Nawet pogoda nie może zepsuć planów, toteż warto zainwestować w fajne (link) zapraszam na swojego bloga, gdzie znajdziesz więcej informacji na ich temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbije temat. Czy ktos ma link do filmow, opisów, itd jak samemu zrobi grill kamienny? Ewentualnie porady jak ktos sie w to sam bawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ognisko nad stawem to fajna sprawa jak komary chcą żywcem zeżrec

 

A co to za problem, kupujesz sobie preparat, który ma substancje czynną DEET, nie pamiętam nawet jakiej firmy, ważne, żeby miał powyżej 30% Deet i nie ma problemu z komarami. Testowane wielokrotnie od kilku lat ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podbije temat. Czy ktos ma link do filmow, opisów, itd jak samemu zrobi grill kamienny? Ewentualnie porady jak ktos sie w to sam bawił.

 

Robiłem 2 lata temu u siebie grill kamienny i sprawdza się super. Nie potrzeba żadnych pozwoleń na jego wybudowanie. Zobacz sobie tutaj, jak można samemu to zrobić: (link) Jak coś, to służę radą. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten deet to jest naprawę fajny. Działa u mnie też już od jakiegoś czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas mamy elektroniczny grill i świetnie się sprawdza, można wyjść na zadaszony balkon w każdej pogodzie, bardzo wygodny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, bez grilla, nie wyobrażam sobie agroturystki!!!

Mnie z agroturystyką kojarzy się ognisko. Grill to na ogródkach działkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że grill nie stanowi teraz jakiejś super atrakcji dla wczasowiczów. Do grilla można dołączyć jakiegoś grajka umilającego wieczór, bo wydaje mi się, że sam grill nie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, jak to zorganizujesz. Jeśli stworzysz klimatyczne miejsce, zadbasz o szczegóły, pomyślisz o dodatkowych atrakcjach zwykły grill może okazać się świetną zabawą. Musisz mieć określoną koncepcję, klimat w jakim będziesz robił swoje grille, np. styl lat 80.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak to się zorganizuje i dużego serca do ludzi. U mnie na wsi Kobitka, która jest chodzącym aniołem założyła taki pensjonat i ludzie ciągle wracają...Czyli da się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...