Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:18 Sro 12 Gru 2018

Agrolok
Prezent dla żony
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łucja800

PostWysłany: 21:40 Nie 3 Maj 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezent powinien być przede wszystkim oryginalny, daj jej coś czego nie można kupić w pierwszy z brzegu hipermarkecie. Nawet jeśli nie będzie miał ten prezent dużej wartości materialnej to żona na pewno to doceni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
donki

PostWysłany: 11:11 Nie 5 Kwi 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sugeruję też kosmetyki ale nie kupujcie czegokolwiek na odczepne, podpatrzcie trochę w łązience czego kobieta używa, żeby choć trochę spróbować trafić w jej gust.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
henioo

PostWysłany: 10:56 Nie 22 Mar 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja żonie kupiłem gitarę - w dobrej cenie, to było jej marzenie i w końcu udało mi się go spełnić. Z uniwersalnych prezentów polecić mogę wypad do SPA, bon na zakupy (moja żona to uwielbia Razz), biżuteria, kosmetyki, bielizna, słodycze Smile
Powrót do góry
ramsey

PostWysłany: 14:28 Czw 19 Mar 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja postanowiłem swojej żonie na 33 urodziny kupić zegarek (srebro) oraz zorganizowałem romantyczny wieczór u nas. Dokupiłem do tego specjalny kinkiet nowoczesny, który pasuje do naszej sypialni- naprawdę ładnie udekorował pokój. Jeśli kogoś interesusuje zrobienie nastroju oświetleniem to polecam lampy (link)
Uważam że sie do tego najlepiej nadają.
Druga sprawa to według mnie takie prezenty mają największe znaczenie, niż jakiś podarunek oraz coś od serca.
Powrót do góry
leoni

PostWysłany: 10:46 Pią 6 Mar 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od okazji. No i oczywiście od kobiety, bo te są różne i nie można ich mierzyć jedną miarą. Mnie by na przykład absolutnie nie ucieszyły kosmetyki, a już na pewno nie od mojego męża, który się na tym kompletnie nie zna, więc ani tych kolorowych do makijażu nie kupi dobrych, ani tym bardziej takich pielęgnacyjnych, które przecież trzeba dobrać do typu skóry.
Tym bardziej nie chciałabym dostać biżuterii, bo choć cieszy oko, to ja raczej nie noszę takich świecidełek.
Za to bardzo ucieszyłam się z ostatniego prezentu urodzinowego od męża, bo była to wycieczka. Tygodniowe wczasy w Gudauri w Gruzji:(link)
Jeszcze na studiach często jeździłam na nartach, ale oczywiście ostatnio nie ma już na to czasu, a tu taka niespodzianka!
Powrót do góry
adam13
Gość

PostWysłany: 23:03 Pią 30 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla żony to perły, tylko nie piwo mam na myśli, panowie Cool
Powrót do góry
luizjana5

PostWysłany: 14:03 Pią 23 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idealny prezent dla ukochanej to wyjazd tylko we dwoje w jakieś piękne miejsce. ja w zeszłym roku byłam w uroczym domku na Kaszubach, niedaleko jeziora Cheb (Chebdy) i było wspaniale. zimą tam też jest pięknie. Very Happy polecam Smile
Powrót do góry
apolinary

PostWysłany: 14:30 Sro 14 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupienie wibratora to chyba dla faceta strzał w kolano :p lepiej coś ładnego w stylu dodatki, biżuteria, może jakiś szal albo apaszka.. z doświadczenia wiem, że kobiety lubią takie pierdołki.
Powrót do góry
Marianek

PostWysłany: 19:40 Czw 8 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbliżają się walentynki i coś wypada kupić więc chyba zdecyduję się na zegarek dla mojej małżonki . Przynajmniej teraz obiad będzie na czas!!
Powrót do góry
Lipaa

PostWysłany: 21:06 Pon 15 Gru 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mojej żonie kupiłem karnet na masaże myślę że taki prezent będzie w sam raz:)
Powrót do góry
Marianek

PostWysłany: 09:28 Nie 14 Gru 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku zamiast kolejnej pary rajstop kupiłem dla żonki zegarek - żeby obiad gotowała na czas!! Chyba sie ucieszy.
Powrót do góry
Ugor

PostWysłany: 09:51 Sob 6 Gru 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja swoją żonę miłośniczkę gotowania zabrałem na pokazy kulinarne i była zachwycona!
Powrót do góry
m3g

PostWysłany: 13:30 Sro 3 Gru 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam perfumy lub książkę
Powrót do góry
adam13
Gość

PostWysłany: 14:55 Pon 1 Gru 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposażenia do kuchni nigdy za wiele, czyli słynna patelnia na prezent, albo garnki.
Powrót do góry
Tymki

PostWysłany: 18:15 Pon 24 Lis 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zamówiłem żonie fajne akcesoria, mam ogromną nadzieję że się mojej żonie spodobają
Powrót do góry
sandra.jak

PostWysłany: 19:44 Sro 19 Lis 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No najlepiej dla kobiety to jakiś wyjazd do SPA, albo jakąś bieliznę. Oczywiście zaproszenie do restauracji z bukietem kwiatów. Ja osobiście dostałam cudowne weekend w SPA od mojego męża. MIałam straszną dolegliwość, która pojawiła mi się od przepracowania. A po SPA jak nowo narodzona się czułam... Cudownie było.
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 18:02 Wto 18 Lis 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

guwnioże . kom
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 20:40 Nie 16 Lis 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to wczasy sharm el sheikh Taki prezent to do końca zycia nie zapomni Very Happy[/quote] byliśmy tam syf i malaria .nasze bociany zdechłe z głodu na pustyni. przejedż się na kładzie w arafatce.i
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 19:39 Nie 16 Lis 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gabii napisał:
ja zamierzam kupić i przemalować dziewczynie pokój, wydaje mi się że taki prezent będzie ok
a ja kupiłem swojej farby do włosów tam jest tyle metali ciężkich że koń by zdechł ale nie ona.
Powrót do góry
twojtyp

PostWysłany: 08:38 Sro 5 Lis 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykup jej weekend w SPA Smile z pewnością się ucieszy.

PostWysłany: 16:17 Nie 2 Lis 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobiety lubią być zaskakiwane, bo wtedy czują, że mężczyzna się nimi niezmiennie zachwyca. Ja swojej żonie naprawdę rzadko kupuję prezenty jako takie. Według mnie fizyczne przedmioty to tylko drobiazgi, które Kasia może sobie kupić sama. Czasem oczywiście wręczam jej kwiaty bez powodu, jednak jeśli chodzi o Jej urodziny czy rocznice ślubu raczej staram się wymyślać dla Niej niespodzianki, niż je po prostu kupować. Na ostatnią rocznicę ślubu zabrałem Kasię i naszą roczną córeczkę nad morze Wink. W dniu rocznicy zorganizowałem dla naszej trójki piknik na plaży Wink. Oczywiście wszystko było owiane wielką tajemnicą Wink. Specjalnie na tę okazję wyszukałem w Internecie koc, który można złożyć i zmienić w torbę na ramię. Moja żona myślała, że w torbie niosę po prostu rzeczy dla naszej córeczki, a w rzeczywistości w środku mieliśmy wszystko co potrzebne do przygotowania romantycznego śniadania na plaży. Udało mi się nawet ukryć malutkiego szampana, bo w torbie jest nawet specjalna kieszeń schładzająca. Wyszło super, a Kasia była zachwycona Wink
Powrót do góry
chlopka

PostWysłany: 15:53 Pią 31 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry krem albo inny kosmetyk zawsze cieszą, ja bym była szczęśliwa, gdyby mój mąż mi kupił kremy od sensilisu - nie są tanie, ale warte każdej złotówki, zobacz w większym mieście w aptekach, każda laska doceni, bo naprawdę ratują cerę.
Powrót do góry
adam13
Gość

PostWysłany: 20:36 Sro 29 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to wczasy (link) Taki prezent to do końca zycia nie zapomni Very Happy
Powrót do góry
Kornel Rzońca

PostWysłany: 13:02 Sob 25 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś wspólny wyjazd byłby lepszy - tak sądzę. Możecie wtedy spędzić czas razem i na pewno sprawi to przyjemność żonie. Swoją zabrałem na naszą rocznicę w góry do pensjonatu. Bardzo zadowolona była z pobytu. Nawet rowery ze sobą zabraliśmy. Wróciliśmy trochę do czasów młodości Wink
Powrót do góry
Kornel Rzońca

PostWysłany: 13:02 Sob 25 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś wspólny wyjazd byłby lepszy - tak sądzę. Możecie wtedy spędzić czas razem i na pewno sprawi to przyjemność żonie. Swoją zabrałem na naszą rocznicę do Świeradowa Zdroju do pensjonatu Malwa. Bardzo zadowolona była z pobytu. Nawet rowery ze sobą zabraliśmy. Wróciliśmy trochę do czasów młodości Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: