Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 14:16 Pon 30 Mar 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1645, 1646, 1647 ... 2295, 2296, 2297  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 17:52 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOLO70 napisał:
I HOSSA SIE SKONCZYLA. BEDZIE DOKLADKA Very Happy
idz się walnij w głowe ubojnisto Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 17:48 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie minister rolnictwa jakieś planowanie a raczej uświadamianie jak rozłożyc wstawienia przecierz produkcja ile mamy to wiedzą aby 4 pln ale tak cały rok nawet na umowy cedrob PO indykpol PO droset PO a chłopek zawsze płacił dziesięciny bo co głupi tylko niech się rozmnaża
Powrót do góry
KOLO70

PostWysłany: 17:46 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I HOSSA SIE SKONCZYLA. BEDZIE DOKLADKA :D
Powrót do góry
piotrek16

PostWysłany: 17:45 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOLEGO BRYCHCY SPRZEDAJE TUSZKE PO 3.7
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 16:59 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie! Dajcie sobie czas. Dziś kończą 42 dni ptaki z 01-12-2010. To co było wstawiane w ostatnim tygodniu listopada, to teraz się wysypuje w wysokiej wadze, bo dłużej już czekać nie można. Czyli.... to są te kurczaki, które były zamawiane w ostatnich dniach października po "euforii" podwyżek cen żywca o 0,10 zł przed świętem 1 listopada. Nikt wtedy się nie spodziewał takiej kaplicy aż do stycznia, ale im później tym każdy bardziej świadomie i racjonalnie kalkulował wstawienia, a raczej brak wstawień, więc spokojnie..... najlepsze nadchodzi, a masakra zacznie się dopiero kiedy zaczną się zdawania ptaków wstawionych po Nowym Roku. Chociaż uważam, że będą to obniżki po 0,20 zł.
Prawdziwa masakra zacznie się od wstawień z końca lutego i kwiecień będzie poniżej kosztów produkcji..... aż do żniw!!!!!! Później jesienią wybory i tradycyjnie... dno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
filuś

PostWysłany: 16:53 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeciez dokłada do interesu i opłaci mu sie to Wink
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 16:48 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leśiu napisał:
Brychcy płaci 3,4 zł ,tuszke sprzedaje po 5,4 zł Exclamation Exclamation Exclamation
ZBYTNIO SIĘ NIE WYSILA.
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 16:47 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brychcy płaci 3,4 zł ,tuszke sprzedaje po 5,4 zł Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 16:35 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[ hodowcy podobno wcale nie zamawiaja jeden przed drugim małych a tylko jak sie jeszcze da odmawiaja[/quote] przetłumacz
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 16:31 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ubojnie dzisiaj zaczeły bic o jedno autko mniej ze wzgledu na ilosc zywca mówia ze boja sie ze moga zostac z zywcem za niedługo na co drugi dzien uboju. dzis znów udało im sie podnies srednio 15 gr i ciagle narzekaja ze ciezko bardzo o zywiec daleko cza jechac zeby cos taniej jeszcze kupic. hodowcy podobno wcale nie zamawiaja jeden przed drugim małych a tylko jak sie jeszcze da odmawiaja
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 16:20 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BRUNO napisał:
Witam wszystkich hodowców !!! Koleżanki i koledzy jak sami nie postaramy się zmienić tej sytuacji to będzie tak jak Medox pisze.Mam nadzieje że nikt tego nie chce !!!Moja propozycja jest następująca , należy pojechać do Warszawy na manifestacje,to powinno nam pomóc!!!
Raz już byłem na takiej manifestacji i naprawdę pomogło .
Musimy zostać zauważeni jakie mamy dramatyczne czasy w DROBIARSTWIE,bo na naszą krajową rade to nie ma co liczyć!!!
Pamiętajcie im więcej nas będzie tym bardziej poważnie nas potraktują.
POPIERAM!!! DOPUKI NIE ZROBIMY ROZPIERDUCHY TO BĘDZIEMY W DUPĘ BICI. DLACZEGO NASZ KOCHANY RZĄD NIE INTERWENIUJE NA RYNKU ZBÓŻ. BANDA NIEROBÓW NA NASZYM UTRZYMANIU.PANIE I PANOWIE - SZABLE W DŁOŃ!!!!! Twisted Evil
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 16:09 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BRUNO napisał:
Witam wszystkich hodowców !!! Koleżanki i koledzy jak sami nie postaramy się zmienić tej sytuacji to będzie tak jak Medox pisze.Mam nadzieje że nikt tego nie chce !!!Moja propozycja jest następująca , należy pojechać do Warszawy na manifestacje,to powinno nam pomóc!!!
Musimy zostać zauważeni jakie mamy dramatyczne czasy w DROBIARSTWIE,bo na naszą krajową rade to nie ma co liczyć!!!
Pamiętajcie im więcej nas będzie tym bardziej poważnie nas potraktują.
który rok- za Lepera? też tam byłem i coś się zmieniło to fakt teraz to Sawickiego nawet nie widać PSL to ku-rw-czaki dla nich się liczy byle być w koalicji
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 16:09 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZY KTOŚ WIE ILE PŁACI BRYCHCY LUB FRANEK? Z GÓRY DZIĘKI ZA INFO.POZDRAWIAM.
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 15:54 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8-obcy pasazer nostromo napisał:
teken napisał:
PIERWSZE AUTO UBIERAM JESTEM UMÓWIONY NA JUTRO WIECZÓR UBOJNIA Z ŚLASKIEGO ZAPROPONOWAŁA 3,85 PLUS WAT .PISZCIE CENY JAKIE WY NA JUTRO MACIE.
3.9 netto na piątek sciana wschodnia podebranie- reszta kto wie ale nie to że nie ma co z tym kurakiem zrobić !!!
sorki 2 posty coś mi neostradę ścina
Powrót do góry
Ossa

PostWysłany: 15:50 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to była za manifestacja, w którym roku i w czym Ci pomogła. Oprócz wyładowania frustracji, oczywiście.
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 15:50 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teken napisał:
PIERWSZE AUTO UBIERAM JESTEM UMÓWIONY NA JUTRO WIECZÓR UBOJNIA Z ŚLASKIEGO ZAPROPONOWAŁA 3,85 PLUS WAT .PISZCIE CENY JAKIE WY NA JUTRO MACIE.
3.9 netto na piątek sciana wschodnia podebranie- reszta kto wie ale nie to że nie ma co z tym kurakiem zrobić !!!
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 15:49 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teken napisał:
Powrót do góry
BRUNO

PostWysłany: 15:30 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę prosić o jakieś szczegóły? Rolling Eyes[/quote]
A co konkretnie ?
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 15:08 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
s69
Moderator

PostWysłany: 14:41 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nenest napisał:
Koledzy nie dajcie sie wrabiać na te ściemy o zastoju .Prośba do wszystkich którzy mają zdawać dziś lub na dniach ,nie żałujcie kierowcy z ubojni kawki i jakiegoś ciasteczka podczas ładowania ,w luźnej rozmowie podczas kawki można się bardzo dużo dowiedzieć i to samej prawdy ,a oni też w większości nie przepadają za swoimi pracodawcami.Fakt że nie wiedzą wszystkiego ale wiedzą kiedy mają zapowiedziane wolne i ile składów wyjeżdża a to już daje dużo.

To już pisałem z kwartał temu. Zgadzam się. Kierowca musi mieć cieplutką kawkę i siedzieć przy dobrym ciasteczku i czekoladce. Wszystko co chcecie wam powie. A najważniejsze to ile razy ostatnio jeździli (i wszystko macie jak na dłoni).
Powrót do góry
Ossa

PostWysłany: 14:31 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nocy sprzedałam pierwsze dwa samochody. Cena 3,82. Jutro chyba pójdą tak samo. Nie wprowadza mnie ta cena w euforię, ale trudno, liczy się także wiarygodność ubojni i termin platności. Wszystkim szczerze życzę lepszej ceny!

BRUNO napisał:
Moja propozycja jest następująca , należy pojechać do Warszawy na manifestacje,to powinno nam pomóc!!!

Mogę prosić o jakieś szczegóły? Rolling Eyes
Powrót do góry
Savik!

PostWysłany: 14:23 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
własnie mam dla was swiezego newsa : dzwoniła babka z jednej ubojni do jednej z ubojni z czerwona strzałka i pyta co tak a ona : ,, a jak mamy zachecic hodowców" o spadku tuszki nie ma mowy bo detal bierze co jest a jak sie wiecej uda zarobic to przeciez nic sie nie stanie a po niedzieli jeszcze gorzej mamy z zywcem ale to juz nastepny tydzien i inne ceny i takie głupie gadki - tragediaaaaa rzna was jak tamtych tydzien temu

Duże nakłady zdecydowały się na podwyżkę jednorazowo o 20gr, co znaczy, że o wzroście ilości żywca nie ma mowy. Słuchy chodziły, że górny indykpol kontraktuje na połowę lutego po 3,6n. Zakład, do którego oddaję na kontakcie ma 0 30% mniej wstawień z przełomu gr/st. zresztą to i paszarnie potwierdzają.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 13:52 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

własnie mam dla was swiezego newsa : dzwoniła babka z jednej ubojni do jednej z ubojni z czerwona strzałka i pyta co tak a ona : ,, a jak mamy zachecic hodowców" o spadku tuszki nie ma mowy bo detal bierze co jest a jak sie wiecej uda zarobic to przeciez nic sie nie stanie a po niedzieli jeszcze gorzej mamy z zywcem ale to juz nastepny tydzien i inne ceny i takie głupie gadki - tragediaaaaa rzna was jak tamtych tydzien temu
Powrót do góry
nenest

PostWysłany: 13:10 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy nie dajcie sie wrabiać na te ściemy o zastoju .Prośba do wszystkich którzy mają zdawać dziś lub na dniach ,nie żałujcie kierowcy z ubojni kawki i jakiegoś ciasteczka podczas ładowania ,w luźnej rozmowie podczas kawki można się bardzo dużo dowiedzieć i to samej prawdy ,a oni też w większości nie przepadają za swoimi pracodawcami.Fakt że nie wiedzą wszystkiego ale wiedzą kiedy mają zapowiedziane wolne i ile składów wyjeżdża a to już daje dużo.
Powrót do góry
chickenfree

PostWysłany: 12:57 Sro 12 Sty 2011    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

wkurzony drobiarz napisał:
Faktycznie taki był pomysł, zwłaszcza, że od znajomego słyszałem pozytywne opinie o nim. Nic to, temat idzie w zapomnienie.
Teraz pytanie: Czy ktoś byłby w stanie polecić jakąś wiarygodna ubojnie w wielkopolsce?
przyznam, że troche zmęczony już jestem kopaniem sie z tymi z Lubuskiego, zwłaszcza, że twardo stoja przy cenie 3,7n, a to przecież jakieś nieporozumienie.
pozdrawiam.

W tej chwili to już nie jest nieporozumienie, dzisiaj ładuje dwa samochody z ubiórki i ledwo wywalczyłem 3,72zł (mazowieckie) na mazurach też ceny spadły o 15 groszy. Pozostaję w nadziei, że po niedzieli znowu zagości 4 z przodu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1645, 1646, 1647 ... 2295, 2296, 2297  Następny
Strona 1646 z 2297

Skocz do: