Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

bo wiedzą że L jest poszukiwana a za resztą sortów bez szału....... detal napchany do bólu a ruchu ni ma... jak nie ruszy to będzie lipa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🎄 U mnie ruch jak na marszałkowskiej, każdy sort schodzi jak świeże bułeczki, przyszły tydzień patrząc po zamówieniach nie będzie gorszy. 🎁🎁🎁🐤🐔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🎄 Ceny bez zmian:

XXl - 0,45/46

XL - 0,36/37

L - 0,32/33

M - 0,28/29

S - 0,24/25

Przemysł 4,7/4,8

Ceny brutto. 🐣🎁 🎅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ręka na pulsie

od jutra 2 grosze do dołu

?????

Heheheh

A dlaczego niby miałbym opuszczać ceny ? U mnie kolejka po jajka aż do samych świąt. Wszystkie sorty schodzą, jak ciepłe bułeczki. Totalny brak towaru.

Śmieszą mnie wpisy typu "zero ruchu", "detal stoi" czy "magazyny już zaopatrzone".....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze potwierdzic ze w rostarzewie sa 3 fermy i ze sprzedają 1a po 29 brutto i to na fakt RR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos moze potwierdzic ze w rostarzewie sa 3 fermy i ze sprzedają 1a po 29 brutto i to na fakt RR

 

Nie wiem czy w Rostarzewie też, ale u mnie dzisiejsza dostawa:

XL- 0,32

1A-0,29

1B-0,27

2A-0,25

Ceny netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2a-0,25

1b-0,27

1a-0,29

takie ceny zakupu mam na 3 fermach ..... 1 to na rr , druga netto , trzecia brutto...... drożej nie kupowałem

a ściółke jak leci po 0,26 gr. 1.95 kg. wytłaczanka....... o cenach wyższych nie ma mowy choć wiem że sprzedają......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci nawet m po 0.29 nie dal i nie wierze w te ceny szkoda ze piszecie bzudury i zanizacie towar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dać to możesz za darmo.... sprzedać to za tyle ile klient płaci a ja kupuje jak podałem niżej i nie tylko ja na tych fermach się ładuje..... i o jakim zaniżaniu towaru chłopcze piszesz ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2a po 0.27 NETTO. Tyle mi płacą za każdą ilość tego jajka na miejscu bez dowozu. Mam już przedpłatę na przyszły tydzień. A wiem, że i tak nie sprzedaję drogo !

Nie wierzycie ? Podzwońcie po kraju. Towaru jak na lekarstwo. Za 2a ustawiają się kolejki. Dobry towar na przedświąteczne promocje. 0.27 netto za 2a to dzisiaj promocyjna cena. Gratuluje tym co kupują taniej i współczuję ich dostawcom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 20 jaj za 5.99 L i ponoc mozna tylko jedna wkladke kupic jednorazowo wiec duzo ich nie bedzie wiec nie przekrecac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ceerfour 30 szt. jaj 6 zł. kl. m od jutra promocja

Człowieku, a co Ty nam z jakimiś promocjami tutaj wyjeżdżasz ????

Był okres, że ja produkując dokładałem do jajka 6-8 groszy. Być może teraz jakiś handlarz doszedł do wniosku, że na święta trzeba zrobić promocję i też (żeby utrzymać klienta) dołoży do kupionego towaru kilka groszy. A może miał podpisaną już dawno temu jakąś umowę ? Albo może producent doszedł do wniosku, że zamiast handlarzom sprzedawać woli niższą ceną nowe punkty zdobyć ?

 

Kup po 27 gr "M", wstaw na sklep po 0.23, sklep dołoży grosik i będzie 30 szt za 7.2 zł. Ja mogłem dokładać, to i Ty możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOWE PUNKTY TYPU MARKET ....... to pętla na szyi prędzej czy póżniej i kasy utopione że ho ho...... oni tylko czekają na takich co promocje zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...