Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz rozgarnięty kolega jak moja słoma z butu

pomylił przychód z dochodem ale moze dlatego MF chce w PL

wprowadzić 4% podatek obrotowy by Tomas12345 po sprzedaży 260

pszenicy mógł zapłacić podatek

 

 

nawet jak nie sprzeda to stany magazynowe tez sie opodatkowuje

 

a kolego tanie grunty w wspólnocie europejskiej sa w wschodnich landach i Bułgarii wiem ze przez giełdę sprzedajesz to kupcy dojada do Twoich posiadłości i tam pzdr i życzę w przyszłym roku 520 ton pszenicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nasz rozgarnięty kolega jak moja słoma z butu

pomylił przychód z dochodem ale moze dlatego MF chce w PL

wprowadzić 4% podatek obrotowy by Tomas12345 po sprzedaży 260

pszenicy mógł zapłacić podatek

 

 

nawet jak nie sprzeda to stany magazynowe tez sie opodatkowuje

 

a kolego tanie grunty w wspólnocie europejskiej sa w wschodnich landach i Bułgarii wiem ze przez giełdę sprzedajesz to kupcy dojada do Twoich posiadłości i tam pzdr i życzę w przyszłym roku 520 ton pszenicy

 

W którym moim poście doczytałeś się Downie z hydrocefalią że wspominam o przychodzie i dochodzie ? Chyba że znowu masz jakieś urojenia po wieczornym seksie z tatą... to wtedy wiele by to tłumaczyło. I nie pisz więcej o rzeczach o których nie masz nawet mglistego pojęcia (podatek obrotowy, dochodowy etc.etc) Podpowiem ci tylko przybity jak kilo gwoździ płaskogłupcze że MF tak ociąga się z wprowadzeniem tego podatku bo wie czym to "pachnie" NIEWYKAZYWANIEM DOCHODU poprzez zakupy lub leasingowanie maszyn i urządzeń do gospodarstwa (ale aby to pokumać to trzeba mieć skończoną szkołę... A ty burku nadal myślisz, że jak skończyłeś dwie klasy szkoły podstawowej plus do tego rok religii to masz szkołę zaliczoną )

PS: Dla Twojej informacji ogólna produkcja zboża i rzepaku z mojego gospodarstwa jest wyższa niż te 520 ton o których wspomniałeś... produkuj się dalej chłopczyku

PS2: Normalny człowiek w sobotę idzie się gdzieś zabawić a nie siedzi na niszowym forum i nie kleci durnowatych prowokacyjnych postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem ze masz jeszcze zespoł

ale skoro sie bawiłeś z tata to pewnie z z mama

 

to Ty potentat jesteś jak wyeksportujesz ziarno np do candy to w Polsce ludzie tynk z ścian będą jeść

 

co z nagroda nobla z medycyny zrobiłeś ?

z literatury tez dostałeś ?

i z ekonomi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałem ze masz jeszcze zespoł

ale skoro sie bawiłeś z tata to pewnie z z mama

 

to Ty potentat jesteś jak wyeksportujesz ziarno np do candy to w Polsce ludzie tynk z ścian będą jeść

 

co z nagroda nobla z medycyny zrobiłeś ?

z literatury tez dostałeś ?

i z ekonomi?

Naucz się czytać i pisać psi wentylu Na taką bezmózgą amebę to leję ciepłym moczem z góry i komisyjnie

PS: Ciekaw jestem ilu forumowiczów ma z ciebie bekę Ty pokręcony psychicznie dzieciaku specjalnej troski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki do rzeczy. Jak chcecie się po obrażać idźcie do pogawędek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niepohamowanym dążeniem do doskonałości otwieram właz studzienki kanalizacji ogólnospławnej przy ul. Berka Joselewicza w Drohobyczu by w mroku kanału,ciszy i skupieniu kontemplować ostatnie analizy sejsmiczne oraz delektować się smakiem konserwy śniadaniowej wyniesionej potajemnie z barakowozu z pobliskiej budowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uprawa pszenicy jest jest nudna czasem

 

ale jak cos sie z nia stanie to jest ciekawie

 

 

jeszcze kilka lat temu bym z tego forum spiedzulił przy pierwszym Tomass12345

 

dziś ktoś z tyloma kłopotami co on mnie ......

 

 

ale fakt nie pochwalił sie plonami co moze byc plusem gdy mamy nadmiar ostry

 

ale ze to tez nasza winna ze nie mamy silnych organizacji rolniczych lub np takich jak Ci przy cukrowni niemieckej to inna bajka

 

w tyłkach sie nam poprzewracało i tyle bida ludzi łaczy

 

koniunktora dzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pękło 830zł/t w porcie (12,5% na luty), nadwyżki są lecz na szczęście (dla rolników) Putin robi robotę, pomijając 100-150zł/t podwyżki na ichniejszych nawozach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobra cena,

 

max był na marzec 860zł w porcie za 12,5%, teraz wróciliśmy na ziemię do poziomów ze środy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie to nie rosja bo co narzekać na sąsiada zresztą dobrego sąsiada

 

w koncu kto swoich ludzi tylu stacił na naszej ziemi

 

a bardzo słabe zbiory w francji

susza w brazylii ale

to tak czy inaczej nie stabilizuje rynku ani nie wprowadza jakiś sensownych rozwiazań

 

a na pewno daleko tu do takiego systemu jak był w polsce w latach 1999 2003

 

nie był doskonały ile tam przekrętów było to było ale

opłacalność była lepsza niz jest dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak u was z parametrami jeśli chodzi o konsumpcję ? Dziś dostałem wyniki analizy z Polcargo z Gdyni i wg. tego co mi stwierdzili to mam za wysoki opad natomiast wszystkie pozostałe parametry w normie ... odmiana pszenicy Genius

-wilgotność 13,1%

-zanieczyszczenia 2,4% (głównie połówki ziarna)

-gęstość 79

-gluten 30,6 %

-opad 520 sek

 

PS: Niech ten pod spodem zachowa swoje "pseudo-ynteligentne" i mało wyszukane docinki do siebie. Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz wyjścia musisz z porośnięta mieszać wyjdzie opad 320

 

albo z żytem

 

 

po co sprzedajesz w kraju do canady z jabłkami miałeś sprzedać tam kupuja z opadem od 500

 

albo na wodeczke przerób

 

300l z spirytusu z tony

to 600l wodki po 5zł wyjdzie Ci 3000

z PROW weź kasiore na produkt regionalny

na święta i na sylwestra pójdzie jak karp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie masz wyjścia musisz z porośnięta mieszać wyjdzie opad 320

 

albo z żytem

 

 

po co sprzedajesz w kraju do canady z jabłkami miałeś sprzedać tam kupuja z opadem od 500

 

albo na wodeczke przerób

 

300l z spirytusu z tony

to 600l wodki po 5zł wyjdzie Ci 3000

z PROW weź kasiore na produkt regionalny

na święta i na sylwestra pójdzie jak karp

Prosiłem grzecznie kapciu abyś się nie udzielał jak nie masz nic mądrego do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasz wspaniały forumowićz wyprodukował taka pszenice ze do niczego sie nie nadaje nikt nie chce jej kupić to nawet alkoholu z niej nie będzie rozpierdoli te naczynia do gotowania

z drobiarzem rozmawiałem wątroby nie wytrzymają po takim ziarnie

jedynie bio gazownie mogą to Ci zutylizować jak będziesz miły jak nie to kutie możesz se zrobić

 

ewentualnie na żwirek dla kota ale byś musiał ten śrut odsiać

 

dokup se smalcu z PROW na święta i na wigilie zjedz coś pożywnego

 

a co Ty robiłeś ze tak Ci opada? do cyrkularka Ci nie porwała ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szu... Zrozum upośledzony dzieciaku że nie mam zamiaru się z tobą pier....ić jak matka z łobuzem. I raczej będę się trzymał zasady aby, nie dyskutować z idiotą (czyli Tobą), bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do przyjaciela Idioty debila i jeszcze kilka ciekawych wyrażeń ożył nasz fantastyczny forumowicz

ja tu nie jestem dlatego ze Ty kogoś poniżasz i myślisz ze jesteś pepkiem swiata

bo cały dzień ciągnikiem bez hamulców jeździłeś po polu

 

zjadłeś chleb z smalcem to sie ciesz

a na wieczór wyjąłeś stopy z gumofilca

 

zanim coś napiszesz to sie zastanów po co Ciebie mama urodziła

 

 

masz szajsowatą pszenice co na nic sie nie nadaje to sie martw komu taki wynalazek sprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do przyjaciela Idioty debila i jeszcze kilka ciekawych wyrażeń ożył nasz fantastyczny forumowicz

ja tu nie jestem dlatego ze Ty kogoś poniżasz i myślisz ze jesteś pepkiem swiata

bo cały dzień ciągnikiem bez hamulców jeździłeś po polu

 

zjadłeś chleb z smalcem to sie ciesz

a na wieczór wyjąłeś stopy z gumofilca

 

zanim coś napiszesz to sie zastanów po co Ciebie mama urodziła

 

 

masz szajsowatą pszenice co na nic sie nie nadaje to sie martw komu taki wynalazek sprzedać

I jakie jeszcze schorzenia możesz mi przypisać oprócz tych które wymieniłeś

szu.... nie każdy mógł mieć tak "fajnie" w dzieciństwie jak Ty... pewnie stąd ta trauma i niechęć oraz żal do całego świata za swoje niedołęstwo umysłowe. Mimo to życzę Tobie zdrowych wesołych i pogodnych świąt oraz szybkiego powrotu do równowagi psychicznej.

PS: A to co ja zrobię ze swoim towarem to niech Cię już "dyńka" nie boli bo przy takich parametrach i białku na poziomie 12,6 % to nie będzie większego problemu aby taki towar sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z Was inwestował w odmiany kwalifikowane materiału siewnego? Ja zastanawiam sie nad posianiem w tym roku żyta z takich odmian, ale jeszcze nie zdecydowałem się na konkretne, a w sumie to już najwyzszy czas. Czy ktoś korzystał z takiego materiału? Czy można go zakupić tylko za pośrednictwem agencji nasiennej z Leszna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz 12345 pisza do Ciebie podaj namiar na swojego lekarza wiecej osob potrzebuje pomocy

 

ps juz dupłes na rynek te 260 tonek ziarenka euro mocno to jak bys w strefę uro to 5% przez swieta zarobiłeś na matiwie wystaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jak u was z parametrami jeśli chodzi o konsumpcję ? Dziś dostałem wyniki analizy z Polcargo z Gdyni i wg. tego co mi stwierdzili to mam za wysoki opad natomiast wszystkie pozostałe parametry w normie ... odmiana pszenicy Genius

-wilgotność 13,1%

-zanieczyszczenia 2,4% (głównie połówki ziarna)

-gęstość 79

-gluten 30,6 %

-opad 520 sek

 

PS: Niech ten pod spodem zachowa swoje "pseudo-ynteligentne" i mało wyszukane docinki do siebie. Dziękuję

 

Ja dawałem w 6 miejsc do badnaia i wyniki dla białka były od 11,4 do 14,7%. Oczywiście wszystkie urzadzenia miały legalizacje. Dziwne było, że tam gdzie wyszła b słabo od razu chcieli podstawiać łódki i ją brać za 595zł.

Co do opadu nikt tego nie badał bo podobno każda ma i na to w ogóle nie patrzą, ale ten Twój aż niewiarygodny, wiec zbadaj gdzie indziej i sprzedaj tam gdzie będzie im pasowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregorfik... Początkowo też myślałem że coś się komuś po...iło przy spisywaniu parametrów ,ale sprawdziłem też w innym punkcie i parametry powychodziły na zbliżonym poziomie... białko ciut więcej, a opad różnica od poprzedniego wyniku to jest zaledwie 10 sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomas12345 zmien lekarza i będziesz miał dobrze w nowym roku

 

a tak swoja droga 595 to bardzo wapniała cen daj namiary

 

a od kiedy przyrządu do pomiaru białka podlegają legalizacji jest strona GUM możecie sobie sprawdzić co podlega legalizacji herezji nie piszczcie http://www.gum.gov.pl/pl/strona-glowna/inne/prawna-kontrola-metrologiczna/legalizacja-przyrzadu-pomiarowego/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomas12345 zmien lekarza i będziesz miał dobrze w nowym roku

 

a tak swoja droga 595 to bardzo wapniała cen daj namiary

 

a od kiedy przyrządu do pomiaru białka podlegają legalizacji jest strona GUM możecie sobie sprawdzić co podlega legalizacji herezji nie piszczcie http://www.gum.gov.pl/pl/strona-glowna/inne/prawna-kontrola-metrologiczna/legalizacja-przyrzadu-pomiarowego/

 

Chłopczyku nie chce mi się już z tobą gadać bo to jak rzucanie grochu o ścianę. Odstosunkuj się wreszcie ode mnie i nie odpowiadaj na moje posty (proszę) bo działa mi to żyłkę pierdzącą oraz na seks i urodę

Aha i zadaj sobie odrobinę trudu i sprawdź co to jest tzw. "wzorzec" w jakim celu się go tworzy i dlaczego urządzenia podlegające legalizacji lub nie ustala się i kalibruje wg. danego wzorca.

PS: Jak dla Ciebie 595 zyla netto za tonę pszenicy to wspaniała cena to sprzedawaj wszystko co masz na magazynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...