Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 11:23 Pon 16 Lip 2018

Agrolok
Szambo ekologiczne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Rolnictwo ekologiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarecki77

PostWysłany: 07:40 Sro 31 Gru 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w domu zwykłe szambo i wynajmuję firmę zajmującą się wywozem nieczystości płynnych w Poznaniu i bliskich okolicach. Budowa ekologicznego szamba trochę kosztuje. Czy nie lepiej zbudować zwykłe szambo i wynająć taką firmę, która zajmie się szybko i sprawnie opróżnianiem? Ja uważam że to też dobre rozwiązanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sas

PostWysłany: 10:12 Wto 9 Wrz 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sklepie, w którym kupuję środki do domu mają środki do szamb Targeta, Brosa i Aquafor.
Powrót do góry
klaudiusz112

PostWysłany: 14:57 Pon 16 Cze 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz zapoznać się z tą ofertą ekohouse
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam13

PostWysłany: 06:21 Pią 31 Sty 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy ile ludzi z niego korzysta Smile Czy wasze gminy dokładają do inwestycji w szamba ekologiczne?
Powrót do góry
Samip

PostWysłany: 12:45 Wto 14 Sty 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co jaki czas trzeba opróżniać szambo?
Powrót do góry
Gobru

PostWysłany: 12:16 Wto 7 Sty 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, możesz sprawdzić ofertę firmy Tworzywo-Eko. Mają szamba ekologiczne o różnej pojemności więc coś dla siebie pewnie znajdziesz Smile
Powrót do góry
Galicia

PostWysłany: 17:41 Sob 23 Lut 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Żeby móc wstawić szambo ekologiczne trzeba dokonać zgłoszenia w starostwie.

Nie zgodzę się z tym. Nic nie trzeba zgłaszać...

Dowiedz się jakiej pojemności w Twojej miejscowości jeździ Szambiarka. Firmę wybierz taką która ma najmniej opinii negatywnych..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rome

PostWysłany: 20:18 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Szambo Odpowiedz z cytatem

Wybór firmy kutra ci sprzeda szambo jest ważny ale nie tylko. Żeby muc wstawić szambo ekologiczne trzeba dokonać zgłoszenia w starostwie. Każą ci zrobić badania geologiczne, uważam ze warto jest je zrobić, bo będziesz wiedział czy twój grunt jest na tyle chłodny będzie pochłaniał wodę. Ja właśnie popełniłem ten błot i nie zrobiłem od razu. Po wykopani dołu okazało się ze mam glinę. Dwa metry pod poziomem gruntu jest glina, uratowało mnie tylko to ze musiałem rozkopać bardzo szeroka dziurę i obsypałem okrągłym kamyczkiem z zamówionym z żwirowni tylko koszty mi wzrosły znacznie bo wsypałem 15 ton kamienia w cenie 1500 zł. Szambo kupiłem z tej firmy: szambabetonow na prawdę mają ogromny wybór. Moje na pomoże dostarczyli w ciągu 2 dni najlepsze jest to ze można u nich płacić przy odbiorze.
Powrót do góry
prze

PostWysłany: 18:37 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Szambo ekologiczne Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich potrzebuje od was informacji chciałem zamontować sobie w ogródku szambo ekologiczne ale nie wiem jak mam się do tego zabrać. Znalazłem parę firm które oferują takie zbiorniki . Tylko wybór jest Czieszki może wy macie jakieś pomysły albo sprawdzoną firmę której można zaufać , i dostarczy dobre szambo. Potrzebuje je do domku Jedno rodzinnego w którym mieszka 4 osoby ale niedługo będzie nas więcej o jedną osobę. jeszcze jak wygoda eksploatacja oczyszczanie szamba jak często go trzeba Bedzie opróżniać. :)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Rolnictwo ekologiczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: