Skocz do zawartości
prze

Szambo ekologiczne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich potrzebuje od was informacji chciałem zamontować sobie w ogródku szambo ekologiczne ale nie wiem jak mam się do tego zabrać. Znalazłem parę firm które oferują takie zbiorniki . Tylko wybór jest Czieszki może wy macie jakieś pomysły albo sprawdzoną firmę której można zaufać , i dostarczy dobre szambo. Potrzebuje je do domku Jedno rodzinnego w którym mieszka 4 osoby ale niedługo będzie nas więcej o jedną osobę. jeszcze jak wygoda eksploatacja oczyszczanie szamba jak często go trzeba Bedzie opróżniać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór firmy kutra ci sprzeda szambo jest ważny ale nie tylko. Żeby muc wstawić szambo ekologiczne trzeba dokonać zgłoszenia w starostwie. Każą ci zrobić badania geologiczne, uważam ze warto jest je zrobić, bo będziesz wiedział czy twój grunt jest na tyle chłodny będzie pochłaniał wodę. Ja właśnie popełniłem ten błot i nie zrobiłem od razu. Po wykopani dołu okazało się ze mam glinę. Dwa metry pod poziomem gruntu jest glina, uratowało mnie tylko to ze musiałem rozkopać bardzo szeroka dziurę i obsypałem okrągłym kamyczkiem z zamówionym z żwirowni tylko koszty mi wzrosły znacznie bo wsypałem 15 ton kamienia w cenie 1500 zł. Szambo kupiłem z tej firmy: szambabetonow na prawdę mają ogromny wybór. Moje na pomoże dostarczyli w ciągu 2 dni najlepsze jest to ze można u nich płacić przy odbiorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby móc wstawić szambo ekologiczne trzeba dokonać zgłoszenia w starostwie.

 

Nie zgodzę się z tym. Nic nie trzeba zgłaszać...

 

Dowiedz się jakiej pojemności w Twojej miejscowości jeździ Szambiarka. Firmę wybierz taką która ma najmniej opinii negatywnych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, możesz sprawdzić ofertę firmy Tworzywo-Eko. Mają szamba ekologiczne o różnej pojemności więc coś dla siebie pewnie znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zależy ile ludzi z niego korzysta Czy wasze gminy dokładają do inwestycji w szamba ekologiczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie, w którym kupuję środki do domu mają środki do szamb Targeta, Brosa i Aquafor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w domu zwykłe szambo i wynajmuję firmę zajmującą się wywozem nieczystości płynnych w Poznaniu i bliskich okolicach. Budowa ekologicznego szamba trochę kosztuje. Czy nie lepiej zbudować zwykłe szambo i wynająć taką firmę, która zajmie się szybko i sprawnie opróżnianiem? Ja uważam że to też dobre rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...