Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 14:07 Pon 30 Mar 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1665, 1666, 1667 ... 2295, 2296, 2297  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kol

PostWysłany: 12:58 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kondratowicz na wczoraj 3 netto z tendencją wzrostową
Urban- Nowe Miasto Lub. na dzisiaj 3,1 również z tendencją wzrostu.
Brakuje ubojniom towaru. Jak już tu pisano, tylko ograniczenie podaży żywca może mieć pozytywny wpływ na cenę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
s69
Moderator

PostWysłany: 12:53 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tuszka 5,5 na giełdzie. (http://www.netbrokers.pl/notowania_mieso.php?newlang=polish&gielda=netbrokers)

BŁAGAM WAS!! nie oddajcie kurczaków po 3 PLN
Sprzedajcie je za 3,50/3,60 i nie bójcie się żądać takiej ceny bo ona jest zgodna z poniesionymi kosztami. Ubojnie maja z czego zapłacić bo zbyt jest ogromny! i cena dobra. A pracownicy przy rolkach nie mogą stać.

Ja mam teraz przerwę ale jakbym zdawał to na pewno nie za 3.00, Nawet na umowie mozna zakołować z 2-3 autami i wyjść na swoje.
Powrót do góry
Belfer

PostWysłany: 12:43 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile płaci Kondratowicz???
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 12:29 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze jedno jaka dzis puntualnosc MK juz kiedys o tym pisałem wiecie co to oznacza . jeden z hodowców ma ostatni zestaw i powiedział 3.6 net i sobie zaklepeli na jutro wieczór. ludzie chyba sie masowo rzucili na kurczaka hurtownie wyrywaja ile sie da i pakuja w magazyny po tym swinskim przypadku w krakowie.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 12:24 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jazda bardzo duża zaówienia na hurtowniach podwójne bo sąsiednia nie dostała towaru, zmiany cen co godzina brak żywca dzisiejsze ceny tuszek rano 4,40 netto do 5,20 do hurtu. Niektóre ubojnie nie biją sciemniając że to przez strajk lek wet. , jeśli macie problem ze świadectwem natychmiast słać faks do powiatowego o odmowie wystawienia przez lek prywatnej praktyki oraz do wojewódzkiej inspekcji i może prokuratury i min rolnictwa i tvn 24. Świadectwo musi być wystawione niech was nie ściemniają. Powiatowy musi przyjać zgłoszenie jest nadzorem państwowym jak komenda policji i za to mu płacą aby był porządek w kraju. Mandaty mogą wystawiać to i świadectwa też muszą wystawić. Jak ktoś ma 3,30 żywą wagę to spuszczać mniejsze dostana lepszą cenę lawina ruszyła, niech trochę przewietrzą magazyny to apetyt będzie lepszy. Klient woli droższy towar -nabiera szacunku Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
kobik

PostWysłany: 12:12 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiypasz Mlawa 3.1 neto
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 11:59 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest s\zał na kure raz ze nie ma jej z kad wziasc panowie z ubojni mówia to ze hodowcy próbuja przytrzymac do jutra to jak mówia jest kropla w morzu potrzeb bo wstawienia były bardzo ograniczone i zaczyna sie miazga po 3,3 net sa w stanie juz jechac.tuszka o 0,6 poszła i co chwile zmiana
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:38 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Junior623 napisał:
http://www.agronews.com.pl/pl/0,38,8593,rozbito_miesny_gang.html.
I to w nas też uderza :evil:

10 lat pisze
-zbadać ten rynek ,ale nie pod kątem hodowcy tylko nielegalnego handlu mięsem nie wiadomego pochodzenia.Kasa ze względu na obroty jak na narkotykach a ryzyko żadne.Niedozwolone praktyki ,polityka wielkich koncernów,zmowy cenowe i tym podobne
-zastosować letnie obsady jesienią
-nie trzymać do 3kg
-znieść tanie kredyty na budowę
A w ogóle to jak było 4.20 to pisaliśta wszyscy - "to jest wątek cena brojlera,nie pisać głupot tylko ceny!!"Teraz wpisów co nie miara.To jeden z problemów ,jak wyskoczy na 4.20 (teraz będzie musiało być 5.20) to zapominacie o wszystkim walicie do budy ile wlezie i myślicie ,że tak będzie zawsze.
Powrót do góry
nenest

PostWysłany: 11:29 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Junior623 napisał:
I to w nas też uderza Evil or Very Mad

I bardzo dobrze teraz nim dadzą na bzdurny termin płatnosci to może się zastanowią co robią
Powrót do góry
Patryk007

PostWysłany: 11:22 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na śląsku już wczoraj było 3.1. Szukają jeszcze taniej kury, ale małymi kroczkami do góry. Przypuszczam że 3,2- 3,3 powinni dzisiaj płacić.
Powrót do góry
Junior623

PostWysłany: 10:56 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to w nas też uderza Evil or Very Mad
Powrót do góry
123

PostWysłany: 10:48 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie ceny,czy coś idzie w górę Question
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 10:45 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

[quote="hybro3"]Witam.Zrobiło się tłoczno na forum więc może jakiś mały regulamin zaproponuję:
1-jak cena spada to nic nie piszemy bo i tak wszyscy to wiedzą to po co się wkurzać dodatkowo
2-jak rośnie to wiadomo,że piszemy.Jak dzwonią to nie ukrywamy tego faktu.I nie pytamy głupio kto dzwonił,bo wiadomo że ubojnie z którymi mamy umowę na odbiór.Wymiana telefonów nie wskazana bo i po co.
3-nic nas nie obchodzi,że jakieś ubojnie jeżdżą na za granicę po żywiec i takie informacje nas nie interesujują ani porównywanie cen bo nie znamy szczegółów i nie chcemy ich znać
4-nie podważamy wyliczeń kosztów podanych przez kolegów chyba,że chcemy trafić na gazetkę przodowników
5-nie deklarujemy się czy bierzemy następne wsady czy nie
6-złośliwości dopuszczalne ale bez wyrazów
Za złamanie regulaminu nagana wzrokowa.Pozdrawiam[/quot
Popieram(zwłaszcza naganę).
Tylko kto będzie piorunował wzrokiem? Laughing
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 10:24 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przegrał bo miał słabego prawnika. Jak się ma słabego prawnika to się przegra nawet jak w paszy jest piasek (przypadek historyczny z Contipaszu)

Za 4.4 PLN to Niemcy sprzedają żywiec a nie tuszki. Tyle ze polakom nie płacą tak jak sobie ;(
Powrót do góry
501

PostWysłany: 10:24 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

donciu napisał:
Witam no to jetem 59
Przy okazji mam pytanie ,czy konieczne jest zaświadczenie o przeprowadzeniu dezynfekcji np. od firmy zajmującej się takimi uługami. Pytam bo kolega mając sprawę - reklamacja pisklat, przegrał bo nie potrafił udowodnić że przeprowadził prawidłowo dezynfekcję. Co o tym sondzicie ?

Dzisiaj papierki i jeszcze raz papierki.Wszystko jest ok jak sie nic nie stanie.Tak samo jest z odszkodowaniem za spalony kurnik.Badanie obwodów elektrycznych,instalacji gazowej,kominowej,obsługa agregatu.Na wszystko papierki.
Powrót do góry
123

PostWysłany: 10:12 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nenest napisał:
3city napisał:
Indykpol jezdzi i podpisuje kontrakty na brojlera 3,6 netto. Mają dziurę od 15 stycznia do 10 lutego. Myślę, że kto wytrzyma, może w tych dniach trochę się odkuć. Pozdrooo

Odnośnie indykpolu
Kilka lat temu miałem u nich zakontraktowane indyki jak nie podpisałem aneksu do umowy o obniżce ceny to dyrekcja odwiedziła mnie osobiście z zapewnieniem że odbiorą według umowy ale nadrobią konfiskatą a najlepiej będzie dla mnie jeżeli oddam do innej ubojni ,kontraktacją zajmowała się wtedy pani Ula K. późniejszy pracownik wipaszu

Właśnie nadrobią konfiskatami,albo ceną paszy,która jest w pakiecie(czyli obowiazkowo od nich).W naszym rejonie też próbowali,ale podono dużo się wycofało ze względu na konfiskaty.
Powrót do góry
donciu

PostWysłany: 10:09 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam no to jetem 59
Przy okazji mam pytanie ,czy konieczne jest zaświadczenie o przeprowadzeniu dezynfekcji np. od firmy zajmującej się takimi uługami. Pytam bo kolega mając sprawę - reklamacja pisklat, przegrał bo nie potrafił udowodnić że przeprowadził prawidłowo dezynfekcję. Co o tym sondzicie ?
Powrót do góry
Belfer

PostWysłany: 10:08 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3city napisał:
Indykpol jezdzi i podpisuje kontrakty na brojlera 3,6 netto. Mają dziurę od 15 stycznia do 10 lutego. Myślę, że kto wytrzyma, może w tych dniach trochę się odkuć. Pozdrooo

Nie pisz głupot. 3.6 netto. ładna ściema
Powrót do góry
501

PostWysłany: 10:02 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CINDUSIA napisał:
NO to już wiadomo skąd w kauflandzie jes kurczak po 4,4 za kg
Niemcy nie zjedli nas obdarowali

To są nasze kurczaki.Od nas.Naiwnych hodowców.Po tyle im oddajemy kurczaka kochani.
Powrót do góry
nenest

PostWysłany: 09:41 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3city napisał:

Odnośnie indykpolu
Kilka lat temu miałem u nich zakontraktowane indyki jak nie podpisałem aneksu do umowy o obniżce ceny to dyrekcja odwiedziła mnie osobiście z zapewnieniem że odbiorą według umowy ale nadrobią konfiskatą a najlepiej będzie dla mnie jeżeli oddam do innej ubojni ,kontraktacją zajmowała się wtedy pani Ula K. późniejszy pracownik wipaszu
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 09:28 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO to już wiadomo skąd w kauflandzie jes kurczak po 4,4 za kg
Niemcy nie zjedli nas obdarowali
Powrót do góry
tekmie

PostWysłany: 09:19 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy-szkodliwe-dioksyny-w-paszy,1,4096830,wiadomosc.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jastrząb

PostWysłany: 09:17 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sSłyszeliście o aferze wniemczech z dioksynami w paszy która dotarła do tysiąca gospodarstw i będą
Powrót do góry
501

PostWysłany: 09:16 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczymy się.Inwentura noworoczna Laughing
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 09:12 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

puzon brojlerowski napisał:
Witam jam jest 58.

koledzy i koleżanki zbubiłem wątek , o co chodzi z tymi cyframi np: 58?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1665, 1666, 1667 ... 2295, 2296, 2297  Następny
Strona 1666 z 2297

Skocz do: