Skocz do zawartości
jareq

Serwer pod stronę www

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do odstąpienia kody na serwer hostit.pl. Z nimi możecie kupić serwer za połowe ceny.

Brak haczyków, 14 dniowy okres testowy:

Serwer Standard o pojemności 10 GB i transferze 3600 GB może być Twój za jedyne 73 zł netto / rok – to jest 51% taniej!

 

Oferta ważna tylko z kodem promocyjnym: 51%_taniej

 

Spiesz się, wakacyjna promocja potrwa tylko do 11 września 2011. Kodem promocyjnym objęte są tylko Serwery Wirtualne Standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwer w hostinghouse.pl - 30 zł rok

domena pl w ovh.pl - 50 zł rok

razem 80 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam linuxpl.com

Też mogę polecić. Korzystam do dawna i w tej cenie trudno coś lepszego znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a będę mógł tam założyć taką stronę jak maszyny rolnicze ale z moimi maszynami? jaki to koszt?

 

Zapytaj w hotchili. Robią (wulg.) stronki na CMSie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka strona to akurat nic nadzwyczajnego nie jest;) Standardowy CMS np Joomla by ci wystarczył;) a serwer zależy ile klientów przewidujesz, jak chcesz ciąć koszty to np 8ww, są tani i jakość znośna. Pomoc techniczna kuleje, ale działa sprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś chcesz więcej wiedzieć to pisz na PM do mnie, ps. nie jestem właścicielem tamtego hostingu i mogę ci coś doradzić jak określisz wielkość serwisu i fundusze jakie posiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z castrolem, ja się też aktualnie rozglądam za hostingiem i chyba się zdecyduje na nazwa jeszcze nie widziałem tak taniego (za 1 zł) więc chyba nie ma na co czekać, bo to chyba ostatnie dni promocji. Nie wiem dokładnie jeszcze o co chodzi z tymi serwerami, ale liczę że jak się z nimi skontaktuje to mi wszystko wyjaśnią, doradzą. Nie przemawiają do mnie natomiast te różne oferty w stylu serwer do odstąpienia - na czym to niby polega? Nie wiem do końca jak to wszystko funkcjonuje, jak wyglądają formalności i wreszcie konfiguracja - ale jak pisałem - liczę na pomoc techniczną w tym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz nei drogiego hostingu to zapoznaj się z ofertą (link) Całkiem dobre ceny hostingu jak i domen, atrakcyjna oferta na rok a przedłużanie nie tak drogie. Mam u nich na serwerach dwie strony i nie ma problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod duże projekty (portale internetowe, duże fora internetowe, hosting plików, pracę w chmurze) sprawdza się również Sprint Data Center. Posiadają tam kilka pakietów (w zależności od potrzeb). Koszt hostingu z 100GB powierzchni dyskowej, nielimitowanymi kontami e-mail, kontami bazy danych, ftp to 259 zł za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony tylko dodam, że warto wybrać niekoniecznie największe firmy. Lepsze są trochę mniejsze podmioty u których można liczyć na bezpośredni kontakt. W większych markach miałem problemy, bo np. nie szło się dogadać z konsutlatnem, wisiałem na infolinii albo za każdym razem ktoś inny obsługiwał zlecenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...