Skocz do zawartości
Silver

Sprzedaż kwoty mlecznej

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro gęsiarkom tak się dobrze powodzi - to czemu beczeli ostatni w telewizorni, że nie dostaną dopłat to TUZ-ów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o to teraz zaboli chlopy - a czemu na kazdym szkoleniu krowiarzy da sie odroznic kut ze co misiac te grosze - 2 a czemu nie wolno wam nawet na grype chorowac zaklad karny czemu nie macie ludzi do pracy a jak sa to i tak trzeba z nimi jak pies czemu w takie bagno wasa te lobby weteryn. pcha i te nowe technologie drogie maszyny powodzenia

 

po pierwsze piszesz tak, że nie można cię zrozumieć, po drugie ty chyba zazdrościsz hodowcom bydła, że wypisujesz takie rzeczy, po trzecie po czymż to odróżniasz tych krowiarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aktualnie kurczaki sa na plusie ale nie zawsze niestety -ja mam gesi to inna branza jest nas ok 600 hodowcow w kraju 6.50 kg zywca na kontrakcie -teraz tak ryzyko u mnie ptasia grypa ok. mam porownanie -koledzy mozemy dyskutowac . ale wy teraz podajcie ryzyko -tylko serio bo niedawno bylem krowiarzem jesli chodzi o wczasy to bez przesady

 

Ten co chowa gesi itp.te bzdury, to niedlugo bedzie kozy pas na rowie przydroznym niby nie ma duzej inwestycji co chodzi do maszyn i chal, ale bez inwestycji nie ma nic. Krowa mleko zawsze bedzie i bedzie na to zbyt. a co na tym kurczaku czy gesiu sie wzbogaci to jest smiec co do chdowli krow mlecznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gans nie inwestuje w nowe technologie i pszenice dla kaczorkow nosi pewnie w przescieradle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy już możecie nie jeździć na tej gęsi? Chłopak już się nie odzywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie robcie osly bledow ortograficznych i zapachow nie wydzielajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty z podlasia chlopku roztropku to tylko te dupy mlecznic widzisz i o czym wogole z toba dyskutowac -tylko o krowach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty jakiś nienormalny jesteś? te krowy to ci pół życia zabrały, ze tak nienawidzisz ich, ich hodowców i wszystkiego z tym tematem zwiazanego, lepiej patrzw gesi kuper, a nie wtrącaj się do cudzych interesów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gans - mam prośbę sprzedałeś kwotę mleczną to już nie zabieraj głosu w tym temacie. Wyjdzie to Ci na zdrowie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gans - mam prośbę sprzedałeś kwotę mleczną to już nie zabieraj głosu w tym temacie. Wyjdzie to Ci na zdrowie!!

 

popieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mom bycka no sprzedaz haefka juz mu stoje - robbern skocy na twoju -kwant a to tfuj traktur?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać wszystkie gęsiareczki mają taki sam rozumek (w sensie jego brak) - bo niedawno złożyły projekt, żeby gęgające ptactwo uznać za przeżuwacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mom bycka no sprzedaz haefka juz mu stoje - robbern skocy na twoju -kwant a to tfuj traktur?

 

a co podoba Ci się traktorek...nie nie mój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLYTY BUDOWAC -DO ROBOTY I PATRZTA GIENEK MA 40 KROW MATKA JA MUSZE MIC 50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz mocno nieświeże dane - widocznie poza dojeniem gęsi to już z ludźmi nie rozmawiasz - Gienek już dawno ma 65 krów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolesie wy jestescie synami krowiarzy bo o ile wiem to nie ma czasu w dzien na internet w tej branzy chyba ze robotnikow 2 -3 sie ma ale juz ich nie ma tych roboli wiec sraka oj sraka -ja nie zazdroszcze zeby nie bylo niedomowien bo czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskutujcie z głupim, gans najpierw sprowadzi was do swojego poziomu a następnie pokona swoim doświadczeniem.

Pozdrawiam ribo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jegomosc ribo,mleczarz zasrany z doswiadczeniem -boze zmiluj sie ,litosci i powodzenia (zniewolenia) na cale zycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jegomosc ribo,mleczarz zasrany z doswiadczeniem -boze zmiluj sie ,litosci i powodzenia (zniewolenia) na cale zycie

Kolego Gans,

ten temat jest o kwotach mlecznych a nie o trudnej sutuacji gospodarstw zajmujących się hodowlą bydła mlecznego, dlatego z łaski swojej, nie zaśmiecaj go wypowiedziami nie na temat. I bardzo Cię proszę nie obrażaj innych hodowców swoimi wulgarnymi postami. Skoro Ty zrezygnowałeś z krów to znaczy, że nie potrafiłeś uporać się z pracami w oborze tak skutecnie, aby znaleźć w tym przyjemność i mieć czas na odpoczynek. A więc to Tobie barkuje doświadczenia a nie koledze Ribo.

Pozdrawiam.

Buchaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że musiałem się wtrącić, ale nie wytrzymuję, kiedy ktoś poniża innych a sam uważa się za alfę i omegę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że musiałem się wtrącić, ale nie wytrzymuję, kiedy ktoś poniża innych a sam uważa się za alfę i omegę.

 

wiesz dzięki że chociaż potrafisz o tym szczerze powiedzieć, szkoda poprostu nerwów, wiem że ciężko nie zareagować na takie zachowanie ale poprostu czasem tacy ludzie się też trafiają.....mam nadzieje że już konflikt został załagodzony i wrócimy do zwyczaju kulturalnego postowania

siemka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja w takim razie zadam pytanie związane z tematem: Czy jest sens kupować kwotę po 1,5-2zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie - na tą kwotę trzeba pracować dwa lata za darmo. W starej "15" jest ogólnie przyjęte, że odsprzedawana kwota jest po cenie aktualnie płaconego litra mleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też tak uważam, bo nie tylko trzeba robić na to 2 lata za darmo, zle jeszce dokładać do takiego interesu. Chociaż z drugiej strony znam osoby, niektórzy byli zmuszeni do takiego zakupu. Takich też trzeba zrozumieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...