Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 14:17 Pon 30 Mar 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1677, 1678, 1679 ... 2295, 2296, 2297  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medox

PostWysłany: 11:45 Sro 29 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samsam baranie,gdyby nie ja nie wiedzielibyście wielu rzeczy Laughing Laughing A gdybyście słuchali to byście zarabiali Laughing Laughing Mówiłem nie ładować do budy po 22 pazdziernika tylko ustawić się na początek roku.Zaraz zobaczymy co by było gdybyś posłuchał Laughing A tak prosiłeś na kolanach żeby ci po 2.65 zabrali Laughing
teken małe padną ,cały rynek obejmą wielcy którzy mają swój kapitał w Brazylii właśnie.Pytaj o koszty przeróbki budy na wiejskie disco,może jakieś kredyty preferencyjne na to mają Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hektor88

PostWysłany: 10:55 Sro 29 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://tvp.info/informacje/agro-info/nie-bedzie-paralizu-w-handlu-miesem/3690669/zobacz-rozmowe-z-ministrem-rolnictwa-w-tvp-info/3690762
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
teken

PostWysłany: 10:34 Sro 29 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie martwie sie o ubojnie ale o siebie bo jak naplynie towar z Brazyli i kupia go duze ubojnie to te male nie zaplaca nam tyle co by sie to oplacalo hodowac bo beda musieli sie dostosowac do cen narzucanych przez gigantów tym samym my zbankrutujemy i ubojnie poplyna zaraz za nami czego nikomu nie życze .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ksiaze

PostWysłany: 10:17 Sro 29 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE PLACCIE NA TEN SMIESZNY FUNDUSZ PROMOCJI MIESA!!!! PISZCIE DO UBOJNI PISMA ZE NIE ZGADACIE SIE NA POBIERANIE OPLATY Z TEGO TYTULU!!! WIDAC JAK DZIALA FUNDUSZ WSZEDZIE KURCZAK DROGI PROCZ BRAZYLII!! ALE NAS ZALEWA TANDETNE JAKIES MIESO GDZIE SA SLUZBY WETERYNARYJNE SANEPID...R.O.Z.P.I.E.R.D.U.L. W TYM KRAJU NA MAXA... A OSTATNIO POWIATOWY PRZYCZEPIL MI SIE ZE NA PREMIXACH NIE MOGE ROBIC NO ZAL (słowo zostało usunięte) NA MAXA....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Brojler kurzy

PostWysłany: 10:05 Sro 29 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teken napisał:
jak Brazylia bedzie bardziej konkurencyjna nisz nasz towar, to powiedz mi medoxsie co beda bily w Polsce male ubojnie, jak nas zabraknie Question
Teken , a kogo to obchodzi? Niby nasze dziadowskie ministerstwo rolnictawa? Nawet rządu to nie obchodzi . Tak jak od ponad kwartału nie obchodzi to , że do każdego rzutu produkcyjnego tysiące polskich drobiarzy dokłada po kilkadziesiąt tysięcy i już w zasadzie są bankrutami? Kogo to obchodzi ? No odpowiedz?
A Ty martwisz się o ubojnie? Zbankrutują tak samo jak drobiarze ,a konserwatysci z PeŁo powiedzą: no... przecież mamy kapitalizm czyli gospodarkę wolnorynkowa. Jak nie potrafisz się odnaleźć to zmień branżę!!!
Ku.rwa mać Evil or Very Mad
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 08:52 Sro 29 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak Brazylia bedzie bardziej konkurencyjna nisz nasz towar, to powiedz mi medoxsie co beda bily w Polsce male ubojnie, jak nas zabraknie Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Samsam

PostWysłany: 07:57 Sro 29 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Pisałem nie wstawiać po 22pazdziernika.Niestety nikt nie posłuchał.I golili po 2.70netto.Pisałem też już dawno,że szykują się najwyższe w historii koszty wytworzenia 1kg mięsa drobiowego i mam wrażenie,że dopiero teraz, pomału,nieliczni zdają sobie chyba sprawę.Koszt będzie, uwzględniając podwyżki paszy ,vatu ,gazu i setek innych z 3.60......

No dzięki Medox, gdyby nie Ty to nie wiedzielibyśmy tego Laughing Laughing Laughing
Jeszcze napisz nam, co tam w fakcie napisali o zimie stulecia, czy tam tysiąclecia...
......A i dorzuć nam jeszcze kiedy Ty wstawiałeś, czy będziesz wstawiał "hodowco"...
Co za baran ku.rwa, normalnie baran no ...."nikt nie posłuchał" Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:38 Wto 28 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisząc o koszcie 3.60 ,miałem oczywiście na myśli 3.60netto
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 22:37 Wto 28 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kol napisz które to ubojnie dają takie ceny, na dzisiaj Tomaszów Mazowiecki 2,85.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:36 Wto 28 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem nie wstawiać po 22pazdziernika.Niestety nikt nie posłuchał.I golili po 2.70netto.Pisałem też już dawno,że szykują się najwyższe w historii koszty wytworzenia 1kg mięsa drobiowego i mam wrażenie,że dopiero teraz, pomału,nieliczni zdają sobie chyba sprawę.Koszt będzie, uwzględniając podwyżki paszy ,vatu ,gazu i setek innych z 3.60.Co zrobi wielu sprzedając non - stop po 3netto, jak podejdzie do tej ceny?W jakimś momencie z powodu mniejszych wstawień zrobi się może 4netto.Wtedy natychmiast pójdą totalne maks obsady i znowu będzie 2.80 netto przy koszcie 3.60.Co będzie?To może być ciekawy rok.
Brazylijczycy pewnie swoim nie podnieśli vat-u. Laughing Przecież nie są debilami ,żeby zmniejszać konkurencyjność własnej produkcji.Jedna z ubojni (kolega ,nie złośliwie mówił ,sam wkurwiony)twierdzi ,że importerzy już zacierają ręce bo dużo prościej przy naszych kosztach będzie im się wbić w rynek.Platforma to ludzie biznesu ,dla nich rolnicy to buractwo więc bez mrugnięcia okiem ich sprowadzą do parteru
A mówiłem nie stawiać tylu bud Laughing Co tera z nimi zrobić?Wiejska dyskoteka z pokojami na godziny?Magazyn części?
Powrót do góry
Savik!

PostWysłany: 21:23 Wto 28 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
filuś napisał:
cena moze bedzie po 5 moze po 10 moze po 15 moze po 20 a moze po 26 juz tak sie zmienia od 3-mcy. tylko pasze jeden przed drugim kupuje jakby miało braknac a tu producenci nie chca oddac w tym roku bo wat wzrosnie i tak nakrecaja a po nowym roku bedzie juz surowiec wszedzie naogoł dostepny i cena paszy moze spas ze wzgledu na wstawienia i podaz

Jestem hodowcą, dzwoniłem do kilku ubojni i nie ma ceny poniżej 3 netto.
Co się tyczy pasz to wytwórnie nie przetrzymują mieszanek bo wzrost vat-u uderza tylko hodowców bo wytwórnia i tak vat od nas ściągnięty musi oddać fiskusowi i wzrost vat wcale nie jest w ich interesie. Wzrost vat może jedynie ograniczyć ich sprzedaż pomijając wzrost ceny netto mieszanek, bo to o pomstę do nieba woła.

apropo VATu u nas większość hodowców rozważa przejście na VAT.
apropo cen pasz ......masakra. dwójka po 1500n jakoś mi się wydaje prawdopodobna. ja nie medox i chcę się mylić
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 21:03 Wto 28 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
cena moze bedzie po 5 moze po 10 moze po 15 moze po 20 a moze po 26 juz tak sie zmienia od 3-mcy. tylko pasze jeden przed drugim kupuje jakby miało braknac a tu producenci nie chca oddac w tym roku bo wat wzrosnie i tak nakrecaja a po nowym roku bedzie juz surowiec wszedzie naogoł dostepny i cena paszy moze spas ze wzgledu na wstawienia i podaz

Jestem hodowcą, dzwoniłem do kilku ubojni i nie ma ceny poniżej 3 netto.
Co się tyczy pasz to wytwórnie nie przetrzymują mieszanek bo wzrost vat-u uderza tylko hodowców bo wytwórnia i tak vat od nas ściągnięty musi oddać fiskusowi i wzrost vat wcale nie jest w ich interesie. Wzrost vat może jedynie ograniczyć ich sprzedaż pomijając wzrost ceny netto mieszanek, bo to o pomstę do nieba woła.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:18 Wto 28 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
501

PostWysłany: 20:17 Wto 28 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CINDUSIA napisał:
No panie Filuś stanął pan na wysokości zadania !!!!!
I gdzie to wzięcie i ssanie na kurczaka w ubojniach o których pan pisał i czaruje pan tu hodowców niestety realia to to że nie ma zbytu bo czyszczą magazyny przed zmianami vatu i taka kicha będzie do 3 może 4 styczen
poten myślę że będzie ok na południu nie ma za dużo kurczaka z 30% stoi puste
z wytwórni wychodzi mało paszy finiszera a starter hodowcy kupują na styczeń już teraz żeby było taniej .
wstawienia planowane to luty bo nawet w styczniu jest mało (informacja z wylęgarni ) Pozdrawiam wszystkich !!!!!

Podpisuję się pod tym całym ciałem.
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 19:51 Wto 28 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No panie Filuś stanął pan na wysokości zadania !!!!!
I gdzie to wzięcie i ssanie na kurczaka w ubojniach o których pan pisał i czaruje pan tu hodowców niestety realia to to że nie ma zbytu bo czyszczą magazyny przed zmianami vatu i taka kicha będzie do 3 może 4 styczen
poten myślę że będzie ok na południu nie ma za dużo kurczaka z 30% stoi puste
z wytwórni wychodzi mało paszy finiszera a starter hodowcy kupują na styczeń już teraz żeby było taniej .
wstawienia planowane to luty bo nawet w styczniu jest mało (informacja z wylęgarni ) Pozdrawiam wszystkich !!!!!
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 19:28 Wto 28 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem chwile czasu to zadzwoniłem i co mi powiedział : gdybym zadzwonił wczoraj to by cos wział ale po 2.65n bo tak to ma zapisane juz do konca tyg swoich normalnych hodowców którym dzis placił 3,02n którzy jak w okresie zimowym maja ograniczone wsady i ich za to ceni. i powiedział jeszcze ze moze pohandlować ale jak w przyszłym roku podwoisz hodowle i podpiszesz z nim umowe na 2,5 chyba netto mówił ma dzwonic numer se zapisał. ićta juz spac bo głupoty piszeta
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 19:01 Wto 28 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOBO 3 netto
rytt 3,1 najwięcej
amciu 2,85 netto
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 18:54 Wto 28 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daniliszyn 2,75 mówi tuszka po4,1
łosiowski 2,8
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 18:52 Wto 28 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naprzykład ubojnia pana Daniliszyna W Wojkowicach dzisiaj rozmawiałam powiedział 2,75 a tuszke sprzedaje po 4,1
łosiowski 2,8 netto oczywiście
Powrót do góry
adam kurak

PostWysłany: 18:33 Wto 28 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="CINDUSIA"]Ubojnie na południu obniżają cene[/quote]
Nie pisz bzdur bo jeszcze ktoś uwierzy,napisz które te ubojnie tak płacą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CINDUSIA

PostWysłany: 18:27 Wto 28 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proszę podać ceny pasz DEheus contipasz i resztę
Powrót do góry
Łapacze

PostWysłany: 18:22 Wto 28 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łapanie kurczaków okolice międzyrzeca podl. do 100 km wolne terminy po 10 stycznia. kontenery po 300 zł
tel 721515320
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 18:12 Wto 28 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przekaze tylko kazdy chce pchnac duzą kure jak najszybciej bo paszy juz nie kupi po tej cenie jutro co była dzisiaj
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 18:06 Wto 28 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No prosze panie Filuś !!!!
pisze pan głupoty oskarżając kogoś o ściemy niesprawdzając z kim pan pisze a poza tym żaden z was nie ma odwagi tak naprawdę napisać kim jest czy ubojnistą siejącym propagandę czy też hodowcą .skorzystam z pana propozycji podesłania mi ubojni najlepiej na jutro która przebierze mi hale .
Mój numer telefonu 514111133
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 17:29 Wto 28 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tacy jak ty cindusia juz tutaj byli. podaj namiary to ci podesle po 3 bez problemu do sylwestra ci z póoł tego wybiora , chyba ze nie masz za bardzo po new roku co bic i piszesz ile to zywca nie ma wyluzuj i trzymaj sie tych OZD. dzis niektore na slasku co zawsze ciezko sie z nimi handlowało oferowali srednio 3.05n +/- 2gr i chetnie biora bija i spokojnie sprzedaja
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1677, 1678, 1679 ... 2295, 2296, 2297  Następny
Strona 1678 z 2297

Skocz do: